اخبار, فناوری, گوشی

پروژکتور قابل حمل جدید ۴K ال جی دارای روشنایی دوبرابر سامسونگ فری استایل است.

یک پروژکتور قابل حمل ۴K جدید در شهر وجود دارد، و می تواند فری استایل سامسونگ را شرمنده کند.

ال‌جی از پروژکتور هوشمند جدید CineBeam به نام PU700R رونمایی کرده است که دارای فرم فاکتور قابل حمل مشابه و طراحی قابل انطباق است، اما آن را با روشنایی دو برابر پرتوی چشمگیر سامسونگ در حال حرکت آغشته می‌کند.

CineBeam PU700R با قیمت ۱۶۹۹ دلار (حدود ۱۳۵۰ پوند / ۲۶۰۰ دلار استرالیا)، برای یک پروژکتور قابل حمل نسبتاً گران است. Freestyle سامسونگ با نصف قیمت مدل ال‌جی عرضه شد و از آن زمان به حدود یک سوم کاهش یافته است، که به این معنی است که قیمت‌های بسیار متفاوتی در مقایسه با مدل Full HD سامسونگ دارند – اگرچه این برای یک پروژکتور ۴K تعجب‌آور نیست.

مدل ال‌جی کمی بیشتر ذهنیت سینمایی دارد، با حداقل اندازه تصویر ۶۰ اینچ و حداکثر ۱۲۰ اینچ برای خروجی وضوح ۴K. مدل سامسونگ محدوده ۳۰ تا ۱۰۰ اینچی را برای Full HD اشغال می کند، پس کمی انعطاف پذیرتر است، به خصوص در فضاهای کوچکتر، اما نمی تواند به اندازه PU700R برسد.

نور پروژکتور قابل حمل سفید میتابد

(اعتبار تصویر: LG)

وقتی روشنی درست است

روشنایی تفاوت اصلی در اینجا است، با خروجی ۱۰۰۰ لومن ال‌جی که حداکثر ۵۵۰ لومن را نسبت به فری استایل سامسونگ دو برابر می‌کند.

در تحلیل Freestyle سامسونگ، ما در واقع "روشنایی مناسب" را تحسین کردیم. اینطور نیست که در آن جبهه رنج بکشید، اگرچه ما می دانیم که سطح روشنایی بالا می تواند یک ویژگی کشنده برای یک پروژکتور خوب باشد – به خصوص برای یک تصویر بزرگتر و با وضوح بالاتر.

هنگامی که سامسونگ Freestyle را رونمایی کرد، آن را یک دستگاه "عجیب" نامیدیم، اگرچه نفوذ ال‌جی به بازار پروژکتورهای قابل حمل ۴K نشان می‌دهد که روند گسترده‌تری به سمت پرتوهای باکیفیت در حال رخ دادن است که با این وجود تطبیق‌پذیری و آزادی یک گجت قابل حمل را دارند. . چرا پروژکتور را در سقف سوراخ کنید، در حالی که می توانید به راحتی آن را به هر جهتی هدایت کنید؟

تفاوت قیمت احتمالاً به این معنی است که تعداد کمی از خریداران در انتخاب بین این دو گزینه گیر کرده‌اند - اگرچه یک تصویر بزرگ‌تر، روشن‌تر و با وضوح بالاتر ممکن است آن‌هایی را که پس از پروژکتور قابل حملی که در مشخصات آن کوتاهی نمی‌کند، تحت تأثیر قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *