متن خبر

پرواز فضانورد Crew-6 SpaceX را به صورت آنلاین به صورت زنده تماشا کنید

پرواز فضانورد Crew-6 SpaceX را به صورت آنلاین به صورت زنده تماشا کنید

اخبارپرواز فضانورد Crew-6 SpaceX را به صورت آنلاین به صورت زنده تماشا کنید
شناسهٔ خبر: 267882 -
خبرکاو:

یک ماموریت جدید خدمه SpaceX در شرف پرواز است.

خدمه-6 زودتر از 26 فوریه به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) پرتاب می شود. چهار فضانورد با موشک فالکون 9 اسپیس ایکس به آزمایشگاه مداری می روند و کمتر از یک روز بعد در ایستگاه فضایی بین المللی پهلو می گیرند.

او اولین فضانورد امارات متحده عربی است که یک ماموریت طولانی مدت (سلطان النیادی)، فضانوردان ناسا وارن "وودی" هوبورگ و استفان بوون و آندری فدیایف از آژانس فضایی روسیه روسکوسموس را انجام می دهد.

در اینجا آمده است که چگونه می توانید آخرین اخبار برای ماموریت را به صورت آنلاین دنبال کنید یا برای یک تجربه راه اندازی مجازی ثبت نام کنید که از هر کجای دنیا با اینترنت خوب قابل دسترسی است.

مطالب مرتبط: فضانوردان SpaceX Crew-6 برای پرتاب 26 فوریه به ایستگاه فضایی آماده می شوند.

17 فوریه به بعد: فعالیت های مجازی ناسا Crew-6

17 فوریه به بعد: ثبت نام برای فعالیت های مجازی ناسا Crew-6 اکنون باز است. ناسا او میگوید : «برنامه مهمان مجازی برای این پرتاب شامل منابع پرتاب شده، به‌روزرسانی‌های به موقع مأموریت، و مهر پاسپورت مهمان مجازی پس از پرتاب موفقیت‌آمیز است» (در برگه جدید باز می‌شود) . شما می توانید جزئیات بیشتر را در اینجا دریافت کنید (در برگه جدید باز می شود) .

TBD: کنفرانس های مطبوعاتی ناسا

ناسا به طور سنتی چندین کنفرانس مطبوعاتی قبل از پرتاب برگزار می کند، اما زمان آن هنوز اعلام نشده است.

در هفته قبل از پرتاب در 26 فوریه، احتمالا یک کنفرانس مطبوعاتی با محوریت علم، و همچنین یک کنفرانس مطبوعاتی پیش نمایش ماموریت با پیش بینی آب و هوای به روز برگزار خواهد شد. ما آن جزئیات را به محض در دسترس شدن اضافه خواهیم کرد.

25 فوریه: پوشش راه اندازی آغاز می شود

25 فوریه، 10:30 بعد از ظهر EST (0330 GMT 26 فوریه): پخش پرتاب از تلویزیون ناسا آغاز خواهد شد و در اینجا در Space.com نیز در دسترس خواهد بود. پوشش در وب سایت آژانس (در برگه جدید باز می شود) و همچنین کانال های رسانه های اجتماعی مانند YouTube (در برگه جدید باز می شود) ، توییتر (در برگه جدید باز می شود) ، فیس بوک (در برگه جدید باز می شود) و لینکدین (باز می شود) در دسترس است. برگه جدید) ، Twitch (در برگه جدید باز می شود) ، Daily Motion (در برگه جدید باز می شود) و برنامه ناسا (در برگه جدید باز می شود) .

26 فوریه: راه اندازی

26 فوریه، 2:07 بامداد EST (0707 GMT): خدمه-6 از سکوی پرتاب 39A در مرکز فضایی کندی ناسا در فلوریدا پرتاب خواهد شد. این چهار فضانورد با موشک فالکون 9 اسپیس ایکس به فضا خواهند رفت. این زمان پرتاب تابع عوامل جوی و فنی است و ممکن است تغییر کند.

26 فوریه، TBD: ناسا احتمالا یک کنفرانس مطبوعاتی در مدت کوتاهی پس از پرتاب برگزار خواهد کرد. زمان برگزاری کنفرانس خبری هنوز اعلام نشده است و منوط به این است که آیا پرتاب به موقع انجام شده و به خوبی پیش می رود.

27 فوریه: بارانداز

27 فوریه، تقریباً ساعت 1 بامداد به وقت شرقی (0600 GMT): فضاپیمای Crew Dragon Endeavor به درگاه فضایی ماژول ISS Harmony متصل می شود. ناسا زمان دقیق و همچنین زمان برنامه ریزی برای پخش زنده این رویداد را اعلام نکرده است. وقتی در دسترس باشد، آن اطلاعات را در اینجا اضافه خواهیم کرد.

27 فوریه TBD: خدمه دریچه ها را به ایستگاه فضایی بین المللی باز می کنند و مراسم ورود مختصری را با خدمه Expedition 69 در مقابل دوربین انجام می دهند. ناسا زمان دقیق و همچنین زمان برنامه ریزی برای پخش زنده این رویداد را اعلام نکرده است. وقتی در دسترس باشد، آن اطلاعات را در اینجا اضافه خواهیم کرد.

الیزابت هاول یکی از نویسندگان کتاب " چرا من بلندتر هستم (در برگه جدید باز می شود ؟" است. (ECW Press، 2022؛ با فضانورد کانادایی دیو ویلیامز)، کتابی در مورد پزشکی فضایی. او را در توییتر @howellspace دنبال کنید (در برگه جدید باز می شود) . ما را در توییتر @Spacedotcom (در برگه جدید باز می شود) یا فیس بوک (در برگه جدید باز می شود) دنبال کنید .

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است