اخبار, ورزشی

پدر مسی منکر انتقال به عربستان سعودی شد

خورخه، پدر و ایجنت لیونل مسی ، گزارش هایی را که این مهاجم برای انتقال به عربستان در فصل آینده با پاری سن ژرمن به پایان می رسد، رد کرده است.

او روز سه‌شنبه در بیانیه‌ای گفت: "مطمئناً هیچ باشگاهی برای فصل آینده وجود ندارد." این تصمیم هرگز قبل از اینکه لیونل فصل لیگ را با پاری سن ژرمن به پایان برساند، گرفته نخواهد شد.

- پخش جریانی در ESPN+: لالیگا، بوندسلیگا، بیشتر (ایالات متحده)

زمانی که فصل به پایان می رسد، آن لحظه زمانی است که همه چیز را تحلیل کنیم و ببینیم چه گزینه هایی وجود دارد و تصمیم می گیریم.

همیشه شایعاتی وجود دارد و بسیاری از نام لیونل برای به دست آوردن بدنامی استفاده می کنند، اما تنها یک حقیقت وجود دارد و آن این است که ما می توانیم مطمئن باشیم که هیچ چیز [موافق] با کسی وجود ندارد. نه شفاهی، نه امضا شده، نه هیچ پیمانی. تا پایان فصل باشد

"این بی احترامی به رسانه های دیگر است که افرادی هستند که آگاهانه و عمداً بدون ارائه هیچ مدرکی فریب می دهند و می خواهند شایعات را با نیت بد به اخبار به نفع منافع خود تبدیل کنند. آنها باید توضیح دهند که چرا اطلاعات خود را تأیید نمی کنند. آنها نمی خواهند حقیقت "اخبار" آنها را خراب کند."

قرارداد مسی ۳۵ ساله در ماه ژوئن به پایان می رسد و آینده او همچنان نامشخص است. منابع هفته گذشته به ESPN گفتند که او پس از دو سال حضور در فرانسه از پاری سن ژرمن جدا خواهد شد، اما انتقال بعدی او مشخص نیست.

در حالی که انتقال به عربستان سعودی بسته نشده است، منابعی قبلا به ESPN گفته بودند که مسی در حال تحلیل پیوستن به الهلال، رقیب شهری النصر کریستیانو رونالدو است.

با این حال، لیگ برتر فوتبال و باشگاه سابقش بارسلونا نیز علاقه مند هستند، که تعدادی از موانع مالی برای رفع آنها قبل از اینکه بتوانند به این ملی پوش آرژانتینی پیشنهاد بدهند، وجود دارد.

بارسا باید پس انداز زیادی کند تا بتواند قراردادهای جدیدی را که به بازیکنان فعلی واگذار می شود و خریدهای جدید با لالیگا ثبت کند، اما یک طرح پایداری را به لیگ ارائه کرده است که در آن جزئیات نحوه کاهش کاهش و افزایش درآمد را توضیح می دهد.

در همین حال، مسی تنها یک هفته پس از محرومیت دو هفته ای به دلیل حذف یک جلسه برای انجام سفر تجاری به عربستان سعودی، روز دوشنبه به تمرینات پی اس جی بازگشت.

منابع به ESPN گفتند که او برد آخر هفته مقابل تروا را از دست داد اما پس از عذرخواهی که جمعه گذشته در رسانه های اجتماعی منتشر شد محرومیت او کاهش یافت، به این معنی که او ممکن است روز شنبه مقابل آژاکسیو درگیر شود.

پاری سن ژرمن که در مرحله یک هشتم نهایی توسط بایرن مونیخ از لیگ قهرمانان اروپا حذف شد، تنها در چهار بازی باقی مانده با شش امتیاز در صدر جدول لیگ یک قرار دارد.

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *