متن خبر

پایان مسابقات بیلیارد قهرمانی استان خراسان رضوی

پایان مسابقات بیلیارد قهرمانی استان خراسان رضوی

اخبارپایان مسابقات بیلیارد قهرمانی استان خراسان رضوی
شناسهٔ خبر: 109159 -
خبرکاو:

احمد سلطانی، رییس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس خراسان رضوی در بیان کرد‌وگو با ایسنا، در خصوص برگزاری این رقابت‌ها اظهار کرد: اولین دوره مسابقات اسنوکر در سال ۹۹ با عنوان قهرمانی خراسان رضوی از ۱۷ خرداد ماه ۹۹ در مشهد آغاز و به مدت ۶ روز برگزار شد.

سلطانی بیان کرد : این دوره از مسابقات با استقبال خوب ورزشکاران رشته اسنوکر در سراسر استان روبرو شد و ۱۳۰ نفر از شهرستان‌های مشهد، سبزوار، کاشمر، درگز، تربت جام، تربت حیدریه، بردسکن، نیشابور، قوچان و بینالود در این رقابت ها شرکت کردند.

رییس هیات بولینگ ، بیلیارد و بولس خراسان رضاو بیان کرد : این مسابقات به صورت حذفی و ۳ فرم از ۵ فرم در مرحله اول و ۴ فرم از ۷ فرم در مرحله ی رده بندی و فینال انجام شد. در پایان این مسابقات میلاد کاشانی ، مهدی پاسبان ، مهران نخعی و وحید شاهین فر به ترتیب مقام اول تا چهارم این رقابت ها را کسب کردند.

وحید اثنی عشری، مسئول برگزاری مسابقات خراسان رضوی نیز بیان کرد : مسابقات پاکت بیلیارد در رشته ناین بال قهرمانی استان با حضور ۳۲ شرکت کننده از سراسر استان در باشگاه الماس مشهد برگزار شد.

اثنی عشری بیان کرد: این مسابقات از ۳۱ خرداد ماه ۹۹ آغاز و به مدت سه روز برگزار شد. در این مسابقات علاوه بر استعدادیابی در بین شرکت کنندگان، نفرات برتر نیز به عنوان بازیکنان تیم ناین بال خراسان رضوی انتخاب و به رقابت های کشوری اعزام خواهند شد. در پایان این مسابقات امیر عباس دانشور ، محمد صادق عیدی ، حسام لواسانی و آرین مهدیانی به ترتیب مقام اول تا چهارم این رقابت‌ها را کسب کرد

فاطمه حق پناه، مسئول برگزاری مسابقات بانوان خراسان رضوی بیان کرد: مسابقات پاکت بیلیارد در رشته ناین بال قهرمانی استان در بخش بانوان به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت و همچنین روز دختر با حضور ۸ شرکت کننده از سراسر استان در مشهد برگزار شد. این مسابقات از یکم تیر ماه ۹۹ آغاز و به مدت دو روز برگزار شد.

مسئول برگزاری مسابقات خراسان رضوی در خصوص هدف از برگزاری این مسابقات بیان کرد: در این مسابقات علاوه بر استعدادیابی در بین شرکت کنندگان ، نفرات برتر نیز بعنوان بازیکنان تیم ناین بال خراسان رضوی در بخش بانوان انتخاب و به رقابت های کشوری اعزام خواهند شد. در پایان این مسابقات زهره رمضان زاده ، شادی هومانیان ، نگار خدادی و سمیه سلطانپور به ترتیب مقام اول تا چهارم این رقابت ها را کسب کردند.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو