متن خبر

پارامونت پلاس گران تر می شود چه بخواهید Showtime یا نه

پارامونت پلاس گران تر می شود چه بخواهید Showtime یا نه

اخبارپارامونت پلاس گران تر می شود چه بخواهید Showtime یا نه
شناسهٔ خبر: 267717 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

اواخر امسال، Paramount Plus و Showtime نیروهای خود را برای ارائه یک پلتفرم استریم جدید در ایالات متحده متحد خواهند کرد: نام نه چندان خلاقانه Paramount Plus با Showtime. متأسفانه، زمانی که مشترکان فعلی پارامونت پلاس با هم ترکیب شوند، صورتحساب ماهانه خود را افزایش خواهند داد.

اگر در ایالات متحده مشترک هستید، هزینه ماهانه Paramount Plus از 9.99 دلار در ماه به 11.99 دلار در ماه برای سرویس ترکیبی افزایش می یابد، بر اساس نظراتی که در تماس اخیر درآمد سه ماهه چهارم سال 2022 پارامونت ارائه شده است (در برگه جدید باز می شود) .

با این حال، شاید آزاردهنده‌تر این خبر باشد که سطح Essential Paramount Plus - که دسترسی به محتوای جدید Showtime را شامل نمی‌شود - از 4.99 دلار به 5.99 دلار در ماه افزایش می‌یابد. پس اگر یکی از مشترکین فعلی پارامونت پلاس در هر یک از سطوح هستید، می بینید که صورتحساب شما در سه ماهه سوم 2023 (یعنی جولای تا سپتامبر) افزایش می یابد - زیرا این تاریخ انتشار مبهمی است که شرکت برای Paramount Plus با Showtime در نظر گرفته است.

در حالی که ما انتظار داشتیم که پارامونت پلاس پس از ادغام شاهد افزایش قیمت باشد، با این وجود ناامید کننده است به خصوص پس از اخبار اخیر مبنی بر اینکه Showtime به تازگی مجموعه ای از نمایش ها و فیلم ها، از جمله Let The Right One In ، American Gigolo و On Becoming a را لغو کرده است. خدا در فلوریدا مرکزی

کسانی از شما که تمایلی به پرداخت هزینه بیشتر برای تماشای بهترین نمایش‌های پارامونت پلاس ندارند، ممکن است بخواهید یکی از بهترین سرویس‌های پخش جریانی دیگر را امتحان کنید، اگرچه به شما هشدار داده می‌شود که برخی از سرویس‌های دیگر نیز در حال تغییر هستند. به طور قابل‌توجهی، نتفلیکس در حال سخت‌تر شدن به اشتراک‌گذاری رمز عبور نتفلیکس است و قوانین اشتراک‌گذاری رمز عبور پولی خود را در مناطق جدید معرفی می‌کند.

اگر از خارج از ایالات متحده مشترک پارامونت پلاس هستید، باید از افزایش قیمت آتی در امان باشید، اما توصیه می کنیم مراقب باشید، زیرا گمان می کنیم به زودی هزینه خدمات در همه جا افزایش می یابد. پارامونت در جریان تماس درآمد خود اعلام کرد که ضرر استریم آن از 502 میلیون دلار در سه ماهه چهارم 2021 به 575 میلیون دلار افزایش یافته است و ما انتظار داریم که با کسب درآمد بیشتر به دنبال کاهش این ضرر باشد.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است