سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

پارامونت پلاس با حذف چندین نمایش از پلتفرم خود به دیزنی پلاس و مکس می‌پیوندد و من از آن خسته شده‌ام.

(اعتبار تصویر: پارامونت پلاس) پارامونت پلاس پس از لغو و حذف انبوه نمایش‌های متعدد، از جمله برترین‌های بین‌المللی و ستاره‌های مشهور، مشترکین خود را به ابراز "تحیر و سرخوردگی" واداشته است. به گزارش ددلاین ، این فیلم شامل سامانتا مورتون با بازی The Burning Girls، جودی « دکتر هو » ویتاکر درام یک شب، فیلم Eleven Hour Films The Killing Kind ، The Serial Killer's Wife و اقتباس از رمان پرفروش The Doll Factory – هیچ یک ...
دختران سوزان
(اعتبار تصویر: پارامونت پلاس)

پارامونت پلاس پس از لغو و حذف انبوه نمایش‌های متعدد، از جمله برترین‌های بین‌المللی و ستاره‌های مشهور، مشترکین خود را به ابراز "تحیر و سرخوردگی" واداشته است.

به گزارش ددلاین ، این فیلم شامل سامانتا مورتون با بازی The Burning Girls، جودی « دکتر هو » ویتاکر درام یک شب، فیلم Eleven Hour Films The Killing Kind ، The Serial Killer's Wife و اقتباس از رمان پرفروش The Doll Factory – هیچ یک از آنها (خوشبختانه) بهترین خلاصه فیلم‌های پارامونت پلاس ما را ندارند.

سایر تلفات، خارج از بهترین نمایش های پارامونت پلاس ، شامل فصل دوم The Flatshare و درام جنایی Chemistry of Death است. علاوه بر همه این‌ها، سرویس بریتانیا بازسازی‌های آمریکایی از نمایش‌های آمریکایی از جمله سریال متهمان جیمی مک گاورن و همچنین فصل‌های جدید کوانتوم لیپ را حذف کرده است.

چرا پارامونت پلاس این همه نمایش را لغو می کند

دلیل این حذف این است که پارامونت تصمیم گرفته است تا استراتژی خود را تغییر دهد. در یادداشتی به کارکنان هفته گذشته، مدیران اجرایی توضیح دادند که پخش کننده اکنون روی «فرانچایز ها، فیلم ها و سریال های هالیوودی که جذابیت جهانی انبوه دارند» در میان اقداماتی برای کاهش هزینه ها و بهبود سودآوری تمرکز کرده است. همانطور که شرکت‌هایی مانند دیزنی پلاس، هولو و مکس قبلاً نشان داده‌اند، یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای کاهش هزینه‌ها، توقف پرداخت برای برنامه‌ها است، و پارامونت پلاس به وضوح تصمیم گرفته است که همین تاکتیک را اتخاذ کند.

البته راه دیگر برای کاهش هزینه ها اخراج تعداد زیادی کارمند است – و پارامونت نیز این کار را انجام می دهد. در ژانویه، رابرت باکیش، مدیر عامل شرکت، بيان کرد ( به گزارش رویترز ) که اخراج ها در راه است - پیش بینی می شود تعداد کل نزدیک به 800 نفر باشد و ددلاین انتظار دارد در روزهای آینده اعلام شود.

البته این خبر برای کارکنان آسیب دیده وحشتناک است و همچنین احتمالاً خبر بدی برای تهیه کنندگان برنامه های بین المللی خواهد بود. همانطور که Deadline خاطرنشان می کند: "بسیاری از نسخه های اصلی انگلیسی زبان از تولیدکنندگانی گرفته شده است که قبلاً با اجرای کندی سرعت در بسیاری از مناطق و سازمان های مجدد در پلت فرم ها و پخش کنندگان کلیدی مواجه شده اند."

در نهایت ساده‌سازی و تمرکز مجدد بسیاری از بهترین خدمات پخش جریانی برای ما نیز بد خواهد بود. از آنجایی که استریم‌کنندگان به‌طور فزاینده‌ای بعید می‌شوند که روی چیزی جز ایمن‌ترین فیلم‌ها و نمایش‌ها شرط‌بندی کنند - آن «فرانچایزها، فیلم‌ها و سریال‌هایی که جذابیت جهانی گسترده‌ای دارند» - ممکن است با همان بازسازی‌ها، راه‌اندازی مجدد و احیای معمولی مواجه شویم.

شما هم ممکن است دوست داشته باشید

مشارکت کننده

کری مارشال ( توئیتر ) نویسنده، پخش کننده، نوازنده و وسواس ابزار آشپزخانه (توئیتر) از سال 1998 در مورد فناوری می نویسد، با توصیه های حکیمانه و نظرات عجیب و غریب به انواع مجلات و وب سایت ها و همچنین نوشتن بیش از دوازده کتاب کمک می کند. کتاب خاطرات او، کری یک مرد را می کشد ، اکنون به فروش می رسد. او خواننده گروه راک گلاسوژی HAVR است.

خبرکاو