سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

پادکست: چگونه فشار دیوانه کننده موسیقی کلاسیک جسیکا ویلکینز را برای فناوری آماده کرد

در قسمت این هفته پادکست، من با جسیکا ویلکینز، مهندس نرم افزار نوازنده ارکستر مصاحبه می کنم. جسیکا در زمینه بسیار رقابتی موسیقی کلاسیک، نواختن ابوا در ارکسترها، جلسات ضبط، و حتی در رویدادهای مهمی مانند جوایز NFL در تلویزیون ملی به موفقیت دست یافت. او کسب و کار خود را راه اندازی کرد - یک وب سایت تجارت الکترونیک نت. این نه تنها به او کمک کرد تا در شهر لس آنجلس زندگی کند، بلکه به او کمک کرد تا ...

در قسمت این هفته پادکست، من با جسیکا ویلکینز، مهندس نرم افزار نوازنده ارکستر مصاحبه می کنم.

جسیکا در زمینه بسیار رقابتی موسیقی کلاسیک، نواختن ابوا در ارکسترها، جلسات ضبط، و حتی در رویدادهای مهمی مانند جوایز NFL در تلویزیون ملی به موفقیت دست یافت.

او کسب و کار خود را راه اندازی کرد - یک وب سایت تجارت الکترونیک نت. این نه تنها به او کمک کرد تا در شهر لس آنجلس زندگی کند، بلکه به او کمک کرد تا توسعه وب را یاد بگیرد.

در طول همه گیری، بسیاری از اجراها و کنسرت های ضبط او لغو شد. این الهام بخش او شد تا عمیق تر در کدنویسی فرو رود. او اکنون به‌عنوان مهندس نرم‌افزار در freeCodeCamp کار می‌کند و کمک قابل توجهی به برنامه درسی اصلی freeCodeCamp کرده است. همچنین، بسیاری از مقالات آموزشی freeCodeCamp او هر ماه بیش از 400000 خواننده دارد.

در طول مکالمه ما، جسیکا در مورد فشار دیوانه کننده ای که به عنوان یک نوازنده با آن مواجه بود صحبت می کند، جایی که استانداردها فوق العاده بالا هستند. بسیاری از مردم می‌خواهند نوازنده‌های حرفه‌ای باشند و پول کمی در این صنعت وجود دارد. جسیکا مورد نادری بود که موفق شد. اما حتی این موفقیت نیز نتوانست او را از ورود به توسعه نرم افزار منصرف کند.

این یک مکالمه طولانی و صمیمی با یکی از تیزبین ترین مغزهای freeCodeCamp.org است. صحبت کردن با جسیکا برای بیش از دو ساعت بسیار هیجان انگیز بود. من فکر می کنم شما آن را حفر کنید.

اگر بخواهید از بحث طولانی ما در مورد آموزش موسیقی و صنعت موسیقی صرف نظر کنید، در اینجا چند مهر زمانی وجود دارد:

0:00:00 معرفی بیس من. ببینید آیا می توانید این بیس لاین کلاسیک 1970 را حدس بزنید.

0:01:00 بحث ما در مورد تربیت جسیکا توسط یک معلم مدرسه و مادر مجرد و سفر او به موسیقی کلاسیک

1:07:00 جسیکا کدنویسی را یاد می گیرد و یک تجارت الکترونیکی سودآور نت می سازد

1:35:00 تصمیم جسیکا برای توسعه نرم افزار

1:44:00 کار قراردادی و تفکر در مورد آنچه که باعث اخراج اخیر فناوری شده است

می توانید این مصاحبه را در یوتیوب تماشا کنید:

یا می توانید به پادکست در پادکست های اپل، Spotify یا برنامه پادکست مورد علاقه خود گوش دهید. همچنین می توانید پادکست زیر را مستقیماً در مرورگر خود گوش دهید:

پیوندهایی که در طول مصاحبه در مورد آنها صحبت می کنیم:

یکی از مقالات جسیکا - 40 پروژه جاوا اسکریپت برای مبتدیان - ایده های آسان برای شروع برنامه نویسی JS

پروژه موسیقی Black Excellence، اولین پروژه React جسیکا

مصاحبه دنی تامپسون FreeCodeCamp پادکست

دوره لینکدین دنی که کوینسی به آن اشاره می کند

خبرکاو