سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

پادکست: توسعه بازی و هوش مصنوعی با لین ژنگ

امروز در پادکست freeCodeCamp، لین ژنگ به من پیوست. او یک مهندس نرم افزار در freeCodeCamp و Salesforce است. لین در شنژن، چین - پایتخت سخت افزار کامپیوتر جهان - بزرگ شد. پدر و مادرش هر دو مهندس بودند. و از همان دوران کودکی، لین را تشویق به یادگیری ریاضیات و علوم کامپیوتر کردند.دیگر اخباردلتنگی سینا مهراد برای این بازیگر معروف/ عکس لین وارد برنامه معتبر علوم کامپیوتر در دانشگاه شیکاگو شد و در آنجا هم مدرک لیسانس و هم فوق لیسانس گرفت - ...

امروز در پادکست freeCodeCamp، لین ژنگ به من پیوست. او یک مهندس نرم افزار در freeCodeCamp و Salesforce است.

لین در شنژن، چین - پایتخت سخت افزار کامپیوتر جهان - بزرگ شد. پدر و مادرش هر دو مهندس بودند. و از همان دوران کودکی، لین را تشویق به یادگیری ریاضیات و علوم کامپیوتر کردند.

لین وارد برنامه معتبر علوم کامپیوتر در دانشگاه شیکاگو شد و در آنجا هم مدرک لیسانس و هم فوق لیسانس گرفت - همه تا سن ۲۱ سالگی.

من با لین در کتابخانه عمومی شهر ردوود در قلب سیلیکون ولی ملاقات کردم. اما آنها اتاق مطالعه در دسترس نداشتند. پس ما به یک پشت بام نزدیک بالا رفتیم و در آنجا ضبط کردیم.

ما در مورد پروژه‌های بازی‌سازی متعدد لین صحبت می‌کنیم که به آموزش کد RPG، یک بازی Visual Novel که در آن کدنویسی را یاد می‌گیرید و شغل توسعه‌دهنده پیدا می‌کنید، به اوج خود رسید.

و ما در مورد تجربه او از کار به عنوان مهندس در یکی از بزرگترین شرکت های فناوری در جهان صحبت می کنیم، حتی زمانی که او در بلاتکلیفی ویزای کار گیر کرده است.

هفته آینده صدمین قسمت ما خواهد بود، و من یک چیز ویژه ویژه برای شما آماده کرده ام.

در مورد پادکست freeCodeCamp به دوستان خود بگویید. بیایید افراد بیشتری را ترغیب کنیم تا کدنویسی را یاد بگیرند و در فناوری برای خود شغلی ایجاد کنند.

آموزش کدنویسی RPG

دوره انتشار پایدار لین

لین در توییتر

لین در لینکدین