سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

پادشاهان جدید کوئینز: NYCFC از تصاویر دیدنی استادیوم برنامه ریزی شده پرده برداری می کند

espn_generic_m-5.jpg
کریس رایت، نویسنده Toe Poke ، ۱۱ مه ۲۰۲۳، ۰۸:۰۰ صبح به وقت شرقی این همان چیزی است که هواداران نیویورک سیتی می توانند در صورت تحقق برنامه های باشگاه، آن را خانه بخوانند. نیویورک سیتی اف سی باشگاه فوتبال نیویورک سیتی اف سی تصاویری از برنامه های خود برای اولین استادیوم مخصوص فوتبال در این شهر منتشر کرد که دیدنی به نظر می رسند. - پخش جریانی در ESPN+: لالیگا، بوندسلیگا، بیشتر (ایالات متحده)دیگر اخبارنحوه استفاده از ...

باشگاه فوتبال نیویورک سیتی اف سی تصاویری از برنامه های خود برای اولین استادیوم مخصوص فوتبال در این شهر منتشر کرد که دیدنی به نظر می رسند.

- پخش جریانی در ESPN+: لالیگا، بوندسلیگا، بیشتر (ایالات متحده)

NYCFC مجوز ساخت یک سالن جدید ۲۵۰۰۰ نفری را در Willets Point، محله ای صنعتی در کوئینز، درست در کنار سیتی فیلد، خانه نیویورک متس ، به دست آورده است. باشگاه امیدوار است که پروژه ۷۸۰ میلیون دلاری را به موقع تکمیل کند تا تیم آن را به خانه خود برای فصل ۲۰۲۷ MLS تبدیل کند.

برنده جام MLS 2021 امیدوار است که استادیوم بخش مرکزی احیای بزرگ منطقه را تشکیل دهد که توسط شهردار نیویورک سیتی اریک آدامز در ماه نوامبر اعلام شد و به گفته باشگاه، بزرگترین توسعه مسکن ۱۰۰٪ مقرون به صرفه شهر برای ۴۰ سال.

این پیشنهادها شامل مسکن، خیابان‌های مناسب برای عابر پیاده، فروشگاه‌های مختلف خرده‌فروشی و غذا، یک مدرسه، یک هتل، بیش از ۴۰۰۰۰ فوت مربع فضای عمومی و استادیوم جدید NYCFC با محوطه مجاور است که خانه‌ای دائمی برای تیم فراهم می‌کند.

NYCFC از سال ۲۰۱۵ بازی‌های خانگی خود را در استادیوم یانکی انجام می‌دهد. با این حال، درگیری‌های برنامه‌ریزی اغلب تیم MLS را مجبور کرده است در سال‌های اخیر مسابقاتی را در نیوجرسی و کانکتیکات برگزار کند.

این باشگاه که بخشی از گروه فوتبال سیتی است که شامل ۱۲ تیم از جمله منچسترسیتی و ملبورن سیتی است، در گذشته چندین بار امکان ساخت استادیوم اختصاصی خود را در نیویورک تحلیل کرده است. با این حال، طرح‌های پیشنهادی برای مکان‌هایی در کوئینز و برونکس جنوبی ثابت شد که قابل اجرا نیستند. اما اکنون، با دریافت چراغ سبز جدیدترین پروژه، باشگاه رندرهای معماران از این عرصه را به اشتراک گذاشته است، که امیدوارند در روزهای بدون مسابقه به عنوان یک منبع اجتماعی عمل کند.

باشگاه می گوید که استادیوم با استفاده از پنج اصل اصلی طراحی شده است: اول و مهمتر از همه ایجاد بهترین تجربه زنده ممکن برای هواداران فوتبال در نیویورک. همچنین باید شهر را به شیوه ای معتبر نشان دهد، به طور ارگانیک در جامعه محلی گنجانده شود، آینده نگر باشد و همچنین به طور پایدار ساخته شود.

این تصاویر یک منطقه مدرن با پایه های تک طبقه سبک "Kop" در سه طرف (کامل با مکان های ایستاده ایمن تعیین شده) و یک پایه اجرایی بزرگ و چهار طبقه را در طرف دیگر به تصویر می کشند. دودکش‌های معروف NYCFC از بالای یک پایه بلند می‌شوند که با در نظر گرفتن طرفداران بنرهای بزرگ برای نمایشگرهای تیفو طراحی شده است.

نماهای بیرونی استادیوم نشان می دهد که ورودی اصلی به شکل یک "مکعب" غول پیکر نورانی در گوشه جنوب غربی قطعه خواهد بود. این میدان تصاویر پویا را در روزهای مسابقه به نمایش می گذارد و به عنوان دروازه ای خوشامدگویی به داخل زمین برای طرفداران عمل می کند.

مکان خاص NYCFC Bowl در قلب یک محله شهری شهری از چندین استادیوم موجود در سراسر جهان، از جمله کلبه کریون فولهام الهام گرفته شده است.

خبرکاو