سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

ویژگی جدید ویندوز ۱۱ برای گیمرهای رایانه شخصی نفخ مربوط به RGB را از بین می برد

z2UUob5wu8Dik3pszDUYpM-1200-80.jpg
ویندوز ۱۱ در حال دریافت یک ویژگی است که قبلا شایعه شده بود تا به کاربران امکان کنترل متمرکز بر روی وسایل جانبی با نور RGB را بدهد. این یکی دیگر از افشاگری‌های متعدد مربوط به ویندوز ۱۱ در کنفرانس بیلد مایکروسافت بود و در یک پست وبلاگ طولانی توسط Panos Panay، مدیر ارشد تولید ویندوز و دستگاه‌ها به تفصیل توضیح داده شد. این ویژگی نورپردازی پویا (در پانل تنظیمات) نام دارد و وعده این ...

ویندوز ۱۱ در حال دریافت یک ویژگی است که قبلا شایعه شده بود تا به کاربران امکان کنترل متمرکز بر روی وسایل جانبی با نور RGB را بدهد.

این یکی دیگر از افشاگری‌های متعدد مربوط به ویندوز ۱۱ در کنفرانس بیلد مایکروسافت بود و در یک پست وبلاگ طولانی توسط Panos Panay، مدیر ارشد تولید ویندوز و دستگاه‌ها به تفصیل توضیح داده شد.

این ویژگی نورپردازی پویا (در پانل تنظیمات) نام دارد و وعده این است که ویندوز ۱۱ «تنظیم و سفارشی‌سازی بدون زحمت دستگاه‌ها با چراغ‌های RGB» را آسان می‌کند.

توانایی کنترل تمام نیازهای نورپردازی RGB از یک مرکز نور پویا در ویندوز ۱۱ بسیار مهم است، زیرا همانطور که Panay مشاهده می کند، اگر چندین دستگاه دارید، نصب یکسری برنامه از تولیدکنندگان مختلف برای مقابله با این مشکل می تواند دردسرساز باشد. کنترل نور برای آن لوازم جانبی

به ما گفته شده است که Dynamic Lighting در اواخر این ماه، یعنی در هفته آینده، آزمایش خواهد شد، پس به زودی آن را در نسخه‌های پیش‌نمایش ویندوز ۱۱ مشاهده خواهیم کرد.

عملکرد این ویژگی قبلاً در آزمایش در ماه فوریه آشکار شده بود، پس این اضافه شدن جای تعجب نیست.


تجزیه و تحلیل: بر فراز ماه، یا علاقه ای ندارید - شما کدام هستید؟

این یک ویژگی است که یا به آن اهمیت نمی‌دهید – اگر گیمر نیستید، یا از نورپردازی RGB متنفرید و فکر می‌کنید که این انبوهی از مزخرفات نمایشی است – یا اینکه در حال رسیدن به ماه خواهید بود.

اگرچه ممکن است به عنوان یک گفت نی بزرگ برای ویندوز به نظر نرسد، اما اگر مثلاً یک ماوس RGB، کیبورد بازی دارید، نمی‌توانیم از نصب چندین برنامه شخص ثالث برای کنترل روشنایی لذت ببریم. هدست، و شاید برخی از چراغ های کیس، و غیره - همه از فروشندگان مختلف.

این برنامه‌های مختلف می‌توانند باعث ایجاد دردسر زیادی برای سیستم شوند - به خصوص در مورد برخی از این کلاینت‌ها، که می‌توانند از نظر خراب کردن سیستم نسبت به بقیه متخلف‌تر باشند - و می‌توانید با RGB ویندوز ۱۱ از همه اینها جلوگیری کنید. هاب

به علاوه، البته، فقط وجود تمام کنترل‌ها در یک پانل تنظیمات مفید بسیار راحت‌تر از کار کردن با چندین برنامه مرتبط با RGB است.

از آنجایی که این ویژگی به زودی وارد آزمایش می شود، می توانیم امیدوار باشیم که در اواخر امسال شاهد ورود هاب نورپردازی دینامیک با به روز رسانی بزرگ ۲۳H2 باشیم، جایی که مطمئناً به زنده کردن چیزی که در حال حاضر کمی تهدید به یک جشن خمیازه است کمک خواهد کرد.

از طریق PC Gamer