متن خبر

ویندوز 11 شکستن پنجره را کمتر گیج کننده می کند

ویندوز 11 شکستن پنجره را کمتر گیج کننده می کند

اخبارویندوز 11 شکستن پنجره را کمتر گیج کننده می کند
شناسهٔ خبر: 267523 -
خبرکاو:

لوگوی ویندوز 11

سیستم عامل دسکتاپ مایکروسافت از روزهای ویندوز 7 از پنجره snapping پشتیبانی می کرد، اما در به روز رسانی های بعدی بهبودهایی دریافت کرد. حتی تغییرات بیشتری در ویندوز 11 در راه است.

ویندوز 11 با نشان دادن تمام گزینه‌های موجود هنگامی که روی دکمه حداکثر کردن در یک پنجره معین قرار می‌گیرید، شکستن پنجره را بیشتر قابل شناسایی کرد. با این حال، همیشه مشخص نیست که چیدمان چگونه خواهد بود، حتی با پیش نمایش کوچک از پنجره بازشو حداکثر. مایکروسافت در حال تلاش برای رفع این مشکل با Windows 11 Insider Preview Build 25300 است که اکنون برای Windows Insiders در Dev Channel منتشر شده است.

به روز رسانی جدید چند پیشرفت جزئی در قفل کردن پنجره دارد. ابتدا، پنجره snap که هنگام نگه داشتن ماوس روی دکمه حداکثر کردن ظاهر می شود، اکنون تاخیر کوتاه تری برای ظاهر شدن دارد. پنجره بازشو همچنین نماد و عنوان پنجره فعلی را در قسمت صحیح در پیش‌نمایش نمایش می‌دهد، پس با کلیک بر روی یک گزینه، دقیقاً می‌دانید برنامه به کجا خواهد رفت.

رابط کاربری جدید طرح‌بندی فوری
مایکروسافت

مایکروسافت در یک پست وبلاگ به صراحت اعلام کرد که اینها آزمایشی هستند و تصمیمی در مورد ظاهر نسخه نهایی نگرفته است. این شرکت همچنین می‌تواند این تغییرات را قبل از اینکه روی رایانه‌های همه وارد شود، لغو کند.

بیشتر بخوانید

آیفون SE مرده است


همین به‌روزرسانی همچنین شامل یک به‌روزرسانی برای Live Caption است که سال گذشته در ارتقای ویندوز 11 22H2 برای صدای انگلیسی وارد شد. مایکروسافت پشتیبانی از چینی (ساده شده و سنتی)، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، پرتغالی (برزیل)، اسپانیایی و «دیگر گویش های انگلیسی» را اضافه کرده است. همچنین تعداد انگشت شماری رفع اشکال وجود دارد.

منبع: وبلاگ ویندوز

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است