متن خبر

ویجیاتو: ۵ دلیل برای این‌که سه‌گانه Crysis Remastered را بازی کنید

ویجیاتو: ۵ دلیل برای این‌که سه‌گانه Crysis Remastered را بازی کنید

اخبارویجیاتو: ۵ دلیل برای این‌که سه‌گانه Crysis Remastered را بازی کنید
شناسهٔ خبر: 175938 -
خبرکاو:

مخفی‌کاری، لباس مخصوص و صدای جذابی که بگوید: «استتار فعال شد». همه آن‌ها بهتر از قبل در سه‌گانه Crysis Remastered بازگشته‌اند. در این مقاله، ما به شما ۵ دلیل می‌دهیم که چرا باید آن را حتما بازی کنید. با ویجیاتو همراه باشید!

یک لباس، چند روش بازی


اگر لباسی وجود داشت که می‌توانست ما را نامرئی کند، به اندازه‌ای مقاومتمان را بالا ببرد که از سقوط هواپیما جان سالم ببریم یا در حد مایکل جوردن به هوا بپریم، قطعا این لباس در لیست خرید هر شخصی قرار می‌گرفت.

این حقیقت که لباس بازی Crysis علاوه بر همه این‌ها، سرعت فوق العاده بالا و فیزیک بدنی باورنکردنی‌ای می‌داد، به طرز مسخره‌ای جالب است. از یک حالت به حالت دیگر تعویض کنید تا Crysis در کسری از ثانیه از یک مخفی کار بالفطره به یک اکشن کار هالیوودی مانند رمبو تبدیل شود.گرافیک بهبودیافته


با بررسی و تجربه آن، شما خودتان نیز متوجه خواهید شد که گرافیک بازی نسبت به نسخه 2007 آن چه پیشرفت و تغییر عظیمی کرده. گرافیک آن نه تنها چشم‌نواز است، بلکه در میان ریمسترها، از بهترین‌ها به شمار می‌رود. Crysis Remastered واقعا می‌داند چگونه از سخت‌افزار دستگاه‌تان به درستی استفاده کند.

حضور دوباره Prophet


Psycho، Prophet، Nomad، Aztec و Jester. چه دردسرهایی که این گروه برای خود درست نکردند. در طول این سه بازی، چیزی که به عنوان یک معما در یک جزیره پر از افراد کره‌ای شروع شد، تبدیل به یک ماجرای حماسی از نبرد داخلی سربازان و نبردی برای آزادی بشریت شد. کاملا مطمئنم که بازیکنان نیز برای گشتن با این گروه دلتنگ شده‌اند.

خراب کردن اجسام به شیوه نوین


آخرین باری که توانستید در یک بازی تعداد زیادی از اجسام درون محیط را خراب کنید، کی بود؟ جواب خیلی از شما احتمالا خیلی وقت پیش است. در بازی Crysis Remastered، گرافیک خوب آن تنها ظاهری نبوده بلکه در عمق بازی ریشه دوانده است. تقریبا تمامی اجسام درون بازی، منتظر یک بهانه از جانب شما هستند تا بشکنند، سوراخ شوند و یا زمین بیافتند.چالش وسوسه‌انگیز: Can it run Crysis؟!


اولین ماموریت هر پی‌سی پلیر قبل از اینکه نسخه‌های پیشین این بازی را شروع کند، این بود که مطمئن شود سیستمش کشش بازی را دارد و اگر نه، سیستم مناسبی برای خود دست و پا کند. این فرانچایز همواره پس از انتشار خود، توانسته نهایت توان بهترین قطعات گرافیکی را بیرون بکشد و سازندگان قطعات را آگاه کند که همیشه جایی برای ارتقا وجود دارد.

حالا که با یک ریمستر همه‌جانبه از این فرانچایز طرف هستیم نیز این موضوع به وضوح مشاهده می‌شود. ولی یکی از وسوسه‌انگیزترین چیزهایی که در این بازی وجود دارد، وجود تنظیمات 8K حتی برای بازیکنان پی‌سی است. اگر جرئتش را دارید، تنظیمات را روی 8K بگذارید و ببینید که آیا سیستمتان و برق منطقه توان کشش بازی را دارند یا نه.

بازی Crysis Remastered Trilogy از دو روز پیش برای کنسول‌های نسل نهمی و پی‌سی منتشر شد.

بیشتر بخوانید:

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو