سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

وزیر رئیسی به جمهوری آذربایجان می‌رود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی و رئیس کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و آذربایجان، صبح روز جمعه ۱۴ مهرماه مقارن با ۶ اکتبر طی سفری دو روزه به منظور پیگیری پروژه‌های مصوب اجلاس کمیسون در تیرماه سال جاری که با حضور شاهین مصطفی‌یف معاون نخست‌وزیر جمهوری آذربایجان برگزار شده بود، به این کشور سفر می‌کند. پیگیری روند پروژه‌هایی مانند پل جاده‌ای آستارا، تعمیر ...

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی و رئیس کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و آذربایجان، صبح روز جمعه ۱۴ مهرماه مقارن با ۶ اکتبر طی سفری دو روزه به منظور پیگیری پروژه‌های مصوب اجلاس کمیسون در تیرماه سال جاری که با حضور شاهین مصطفی‌یف معاون نخست‌وزیر جمهوری آذربایجان برگزار شده بود، به این کشور سفر می‌کند.

پیگیری روند پروژه‌هایی مانند پل جاده‌ای آستارا، تعمیر و مقاوم سازی پل فلزی آستارا، ایجاد سایت موقت گمرکات و پایانه مرزی در پل جدید اتوموبیل رو، تعیین نقطه صفر مرزی برای پل آغبند و ساخت و طراحی این پل از مصوبات اجلاس تیرماه کمیسیون بود که در این سفر مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

ملاقات با الهام علی‌یف رئیس جمهور آذربایجان و گفت‌وگو  درباره ارتقاء سطح همکاری‌های اقتصادی دو کشور از برنامه‌های بذرپاش در این سفر است.

وزیر راه و شهرسازی کشورمان طی این سفر با شاهین مصطفی‌یف معاون نخست‌وزیر جمهوری آذربایجان و رشاد نبی‌یف وزیر توسعه دیجیتال و حمل‌ونقل جمهوری آذربایجان نیز دیدار خواهد کرد.

بازدید از فرودگاه زنگیلان، پل آغبند، بندر باکو و منطقه آزاد اقتصادی این کشور از دیگر برنامه‌های وزیر راه و شهرسازی در سفر به کشور آذربایجان است.

خبرکاو