متن خبر

وب سایت های آهسته یا ضعیف برای شرکت ها میلیون ها هزینه دارد

وب سایت های آهسته یا ضعیف برای شرکت ها میلیون ها هزینه دارد

اخباروب سایت های آهسته یا ضعیف برای شرکت ها میلیون ها هزینه دارد
شناسهٔ خبر: 267724 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

تحقیقات جدید نشان می‌دهد که یک وب‌سایت شیک چقدر مهم است، به‌ویژه وقتی صحبت از تجربه مشتری بین دستگاه‌ها می‌شود.

مطالعه‌ای که توسط وب‌سایت تجزیه‌وتحلیل تجربه دیجیتال Contentsquare انجام شد، نشان داد که کسب‌وکارها ممکن است مشتریان خود را در جایی که بیشترین اهمیت را دارد - در نقطه تبدیل - از دست بدهند، اگر یک وب‌سایت ضعیف، کند یا ناکارآمد داشته باشند.

از سوی دیگر، صفحه جزئیات خوب محصول، صفحه دسته بندی و صفحه پرداخت همگی منجر به تعامل پایدار با مشتری، تبدیل بهتر و کاهش نرخ پرش می شود.

وب سایت های بی ارزش مشتریان شما را از دست می دهند

با توجه به بینش ها، بیش از یک سوم (36٪) از کاربران تجربه های ناامید کننده ای را در اکثر وب سایت ها گزارش کردند که اغلب به دلیل بارگذاری کند صفحه است. این کار باعث شد که تعداد زیادی «کلیک خشم» یا فشار دادن چندین بار یک ناحیه از سایت برای دریافت پاسخ انجام شود.

سایت‌های با فعالیت بالا که احتمالاً صفحات بهتری دارند، متوجه افزایش ۱۹ درصدی در تبدیل، ۴۷ درصدی افزایش در عمق جلسه و ۲۰ درصد کاهش در نرخ پرش شدند.

Contentsquare همچنین اهمیت یک صفحه موثر را برجسته کرده است. این نشان داد که مصرف‌کنندگان 20 صفحه محتوا را قبل از تبدیل مرور می‌کنند، با عمق جلسه و زمان هر جلسه که هر دو افت سال به سال را تجربه می‌کنند. این امر بر نیاز به صفحات وب با طراحی واضح و قابل هضم تاکید می کند.

مدیر عامل شرکت جاناتان چرکی گفت: "بهینه سازی محتوای دیجیتال و ایجاد سفرهای یکپارچه مشتری جایی است که باید برای افزایش رشد و حفظ تمرکز کنید."

طراحان وب با سه حوزه کلیدی برای بهبود وظیفه دارند: جلب توجه، کاهش اصطکاک و اطمینان از ارتباط محتوا. مراحل اقدام همچنین شامل برجسته کردن صفحات با عملکرد بالا و بهینه سازی آنها برای ایجاد تبدیل بیشتر و ترکیب جلسات مرور بین دستگاهی است.

در حالی که مصرف کنندگان تمایل دارند از دستگاه های تلفن همراه مرور کنند، آنها همچنان ترجیح می دهند خریدهای پلت فرم تجارت الکترونیک را در رایانه تکمیل کنند. کمک به جلوگیری از گاری های رها شده با تلفیق تجربه حیاتی است.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است