سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

وبلاگ زنده Google I/O 2023: Pixel Fold، ۷a، Tablet، Bard، Android 14 و بیشتر

۵zHs2KpgJq4Gy4KfewyxpA.jpg
تازه کردن ۲۰۲۳-۰۵-۱۰T10:03:16.412Z (اعتبار تصویر: گوگل) آیا تا به حال فکر کرده اید که بیت "I/O" در "Google I/O" مخفف چیست؟ گوگل امروز صبح با ارسال یک ورودی وبلاگ (در برگه جدید باز می شود) که در آن توضیح می دهد که رویداد چگونه نام خود را گرفته است، به طور مفید به این سؤال پاسخ داده است. این پست یک شیرجه طولانی و جالب به تاریخچه Google I/O است که ...

تازه کردن

یک عدد گوگول کوتاه شده تا بتواند روی یک صفحه قرار گیرد

(اعتبار تصویر: گوگل)

آیا تا به حال فکر کرده اید که بیت "I/O" در "Google I/O" مخفف چیست؟ گوگل امروز صبح با ارسال یک ورودی وبلاگ (در برگه جدید باز می شود) که در آن توضیح می دهد که رویداد چگونه نام خود را گرفته است، به طور مفید به این سؤال پاسخ داده است.

این پست یک شیرجه طولانی و جالب به تاریخچه Google I/O است که امسال پانزدهمین سالگرد تولد خود را جشن می گیرد. توصیه می‌کنم اگر به همه چیزهای گوگل علاقه دارید، کل مطلب را بخوانید، اما پاسخ کوتاه این است که I/O در واقع ۱/۰ است: قرار است کاراکترها دو رقم اول در googol باشند، عددی که به نام شرکت پس شما بروید!

با چسبیدن به اولین گوشی تاشو گوگل، یک تیزر ویدیوی آخرین لحظه گوگل پیکسل فولد آن را به طور کامل نشان داده است.

ویدئویی - که در بالا قرار داده ایم، با فرض اینکه گوگل هنوز آن را حذف نکرده است - تلفن را نشان می دهد که توسط ستاره های مختلف NBA استفاده می شود. مشخص نیست که آیا گوگل قصد داشت آن را قبل از I/O به اشتراک بگذارد یا خیر، اما به هر حال اکنون در طبیعت منتشر شده است!

سامسونگ گلکسی زد فولد 4

(اعتبار تصویر: آینده)

یکی از دلایل شاد بودن در مورد پیکسل فولد این واقعیت است که شایعه شده است باتری بزرگتری نسبت به سامسونگ گلکسی زد فولد ۴ دارد. البته ما هنوز نمی دانیم که اندازه آن دقیقا چقدر خواهد بود، اما گفته شده است که ظرفیتی بین ۴۵۰۰ تا ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعت دارند. گلکسی زد فولد ۴ (تصویر)، در مقابل، تنها یک سلول ۴۴۰۰ میلی آمپر ساعتی دارد.

یک باتری بزرگتر همیشه مساوی با عمر باتری بهتر نیست - اندازه صفحه نمایش، کارایی پردازنده و بسیاری از عوامل دیگر می تواند بر آن تأثیر بگذارد - اما شروع خوبی است. و از آنجایی که گوگل ظاهراً فولد را به عنوان "فراتر از عمر باتری ۲۴ ساعته" معرفی می کند، ما به این مورد خوشبین هستیم.

تصاویر لو رفته <a href= از قسمت بیرونی Google Pixel Fold" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/GFhLt9fDHCZvA6AFLMuo2Z.jpg" mos align="middle" fullscreen width="1200" height="675" attribution endorsement class>

(اعتبار تصویر: ایوان بلاس)

پس ، چه دستگاهی است که ما در مورد آن هیجان زده هستیم (امیدواریم) بعداً امروز یک رونمایی بزرگ داشته باشیم؟ شخصاً Google Pixel Fold خواهد بود. ما می دانیم که این قطعاً در I/O 2023، پس از اینکه خود گوگل Fold را در روز جنگ ستارگان به اشتراک گذاشت، ارائه خواهد شد. و همچنین فکر می‌کنیم پس از ماه‌ها شایعات و افشای اطلاعات، اطلاعات زیادی درباره دستگاه داریم.

بزرگترین آنها چند هفته پیش توسط Jon Prosser از FrontPageTech ارائه شد. او یک ویدیوی هفت دقیقه‌ای منتشر کرد که در آن جزئیات کاملی درباره Pixel Fold منتشر کرد، و اگر جزئیاتی که او به اشتراک گذاشته دقیق باشد، دلیلی برای هیجان‌انگیز بودن وجود دارد.

طبق گفته ایوان بلاس، پیکسل 7a در رنگ‌های خاکستری، نقره‌ای و آبی روشن  <a href= است. " src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/QdaWFA6M7pAiVY4wFcE4hi.jpg" mos align="middle" fullscreen width="1920" height="1080" attribution endorsement class>

تصاویر لو رفته از پیکسل ۷ (اعتبار تصویر: ایوان بلاس / توییتر)

در حالی که منتظر شروع جشن هستیم، می توانیم خود را با این پرایمر خوشمزه Google I/O 2023 راضی کنیم. تمام اعلان‌های بزرگی که انتظار داریم را پوشش می‌دهد، از جمله Pixel Fold، Pixel Tablet و چیزی که می‌تواند Pixel 7a بسیار محبوب باشد. این گوشی به راحتی مورد انتظارترین گوشی اندرویدی میان رده فصل است.

در حالی که به‌روزرسانی‌های Bard و Pixel Watch 2 ممکن است حدس و گمان باشند، اندروید ۱۴ یک قفل به عنوان یکی از ستاره‌های نمایش توسعه است. با این حال، ما نمی‌دانیم که آیا گوگل می‌تواند به اندازه کافی برای خنک کردن دوباره اندروید انجام دهد.

صبح بخیر، و به وبلاگ زنده Google I/O 2023 ما خوش آمدید. مارک مک لارن اینجا در انگلستان است تا این نمایشگاه را در جاده ها برگزار کند. این اقدام امروز در ساعت ۱۰ صبح PT / 13:00 به وقت شرقی / ۶ بعد از ظهر به وقت محلی آغاز می شود، به این معنی که ما زمان زیادی برای بحث در مورد همه چیزهایی که انتظار داریم بعداً امروز ببینیم داریم.

این صفحه را برای همه شایعات و اخبار لحظه آخری قبل از جلسه اصلی نشانک نگه دارید، سپس به محض اینکه رویداد شروع شد برای همه افشاهای بزرگ در حین وقوع با ما همراه باشید.