سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

واکنش بذرپاش به ساخت مسکن ۲۵ متری

به گزارش اقتصادنیوز، مهرداد بذرپاش، وزیر راه و شهرسازی گفت: مسکن ۲۵ متری اصلا در دستور کار ما نبوده و نیست. ضرورتی هم فعلا ندارد. وی درباره اینکه آیا متقاضی برای واحدهای ۲۵ متری وجود ندارد گفت: مسکن ۲۵ متری در بازار نیازهای مردم را پاسخ نمی‌دهد.دیگر اخبارگلکسی تب A9 با تراشه هلیو G99 در گیک‌بنچ رؤیت شدبیشتر بخوانیدلحظه حساس لمس سقف سال ۹۹ ؟/ پیش بینی بورس امروز ۱۰ تیر وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه واحدهای ۲۵ متری برای مسکن استیجاری هم مناسب ...

به گزارش اقتصادنیوز، مهرداد بذرپاش، وزیر راه و شهرسازی گفت: مسکن ۲۵ متری اصلا در دستور کار ما نبوده و نیست. ضرورتی هم فعلا ندارد.

وی درباره اینکه آیا متقاضی برای واحدهای ۲۵ متری وجود ندارد گفت: مسکن ۲۵ متری در بازار نیازهای مردم را پاسخ نمی‌دهد.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه واحدهای ۲۵ متری برای مسکن استیجاری هم مناسب نیست بیان کرد: شاید متراژ کوچک برای سوییت‌ها و خوابگاه‌های دانشجویی مناسب باشد اما عرضه مسکن استیجاری را می‌توان با مدل نهضت ملی مسکن انجام داد.

بذرپاش تاکید کرد: ما در حال عرضه زمین برای ساخت خانه‌های ویلایی هستیم. چگونه ممکن است برنامه‌ای مثل مسکن ۲۵ متری را در دستور کار قرار دهیم. همانطور که قبلا اعلام کردیم عرضه این نوع واحدها توسط وزارت راه و شهرسازی تکذیب می‌شود.

خبرکاو