اخبار, ورزشی

والنسیا با اخراج وینیسیوس رئال مادرید را شکست داد

دیگو لوپز در نیمه اول ضربه ای زد تا والنسیا یک پیروزی ارزشمند را در روز یکشنبه مقابل رئال مادرید به ارمغان بیاورد که آنها را از منطقه سقوط دورتر کرد در یک بازی که با شعارهای نژادپرستانه و کارت قرمز برای وینیسیوس جونیور خدشه دار شد.

با سه بازی مانده به پایان، والنسیا با ۴۰ امتیاز در رده سیزدهم لالیگا قرار دارد و ۵ امتیاز با رتبه های سقوط فاصله دارد. مادرید با ۷۱ امتیاز در رده سوم قرار دارد و ۱۴ امتیاز کمتر از بارسلونا قهرمان است که هفته گذشته با ۴ بازی باقی مانده عنوان قهرمانی را به دست آورد.

مادرید پس از خروج از لیگ قهرمانان اروپا پس از شکست ۴-۰ مقابل منچسترسیتی در بازی برگشت نیمه نهایی خود در روز چهارشنبه، چیزی برای بازی نداشت.

والنسیا اما همچنان برای جلوگیری از سقوط می‌جنگد و در دقیقه ۳۳ زمانی که لوپز از فاصله نزدیک به گل رسید، به گل رسید.

پس از اخراج وینیسیوس در پی درگیری با بازیکنان والنسیا، رئال دقایق پایانی را ۱۰ نفره بازی کرد.

وینگر برزیلی در مستایا با شعارهای نژادپرستانه هواداران روبرو شده بود که باعث شد بازی در نیمه دوم برای دقایقی متوقف شود.

کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال به موویستار پلاس گفت: من نمی‌خواهم امروز در مورد فوتبال صحبت کنم، صحبت درباره فوتبال امروز معنایی ندارد.

"آنچه امروز دیدیم غیرقابل قبول است. کل ورزشگاه که شعارهای نژادپرستانه سر می دادند، به داور گفتم که باید بازی را متوقف می کرد. "

آنچلوتی بیان کرد که واکنش وینیسیوس در این شرایط "قابل درک" بود.

بازیکن ایتالیایی گفت: «از او پرسیدم که آیا می‌خواهد به بازی ادامه دهد یا نه، و او در بازی ماند.

لالیگا اینجا مشکل دارد. برای من وینیسیوس مهم ترین بازیکن جهان است. لالیگا مشکل دارد، این قسمت های نژادپرستی باید مسابقه را متوقف کند.

این کل استادیوم است که با شعارهای نژادپرستانه به یک بازیکن توهین می کند و بازی باید متوقف شود. من همین را می گویم اگر ما ۳-۰ برنده می شدیم، راه دیگری وجود نداشت.

"وینیسیوس بسیار غمگین است، او عصبانی است. چنین چیزی در دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم نمی تواند اتفاق بیفتد."

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *