سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

هوش مصنوعی DALL E-3 به بینگ چت می‌آید

شرکت OpenAI شب گذشته از مدل هوش مصنوعی تبدیل متن به عکس DALL E-3 رونمایی کرد و حالا مایکروسافت او میگوید این هوش مصنوعی به بینگ چت اضافه می‌شود تا کاربران به‌صورت مستقیم درون چت، عکس بسازند. هوش مصنوعی DALL-E 3 که در ماه اکتبر برای کاربران نسخه سازمانی و پولی ChatGPT منتشر می‌شود، به کاربران اجازه می‌دهد که با نوشتن جملات، عکس بسازند. یکی از آپشن های DALL-E 3، ادغام با ChatGPT برای نوشتن دستورات ...

شرکت OpenAI شب گذشته از مدل هوش مصنوعی تبدیل متن به عکس DALL E-3 رونمایی کرد و حالا مایکروسافت او میگوید این هوش مصنوعی به بینگ چت اضافه می‌شود تا کاربران به‌صورت مستقیم درون چت، عکس بسازند.

هوش مصنوعی DALL-E 3 که در ماه اکتبر برای کاربران نسخه سازمانی و پولی ChatGPT منتشر می‌شود، به کاربران اجازه می‌دهد که با نوشتن جملات، عکس بسازند. یکی از آپشن های DALL-E 3، ادغام با ChatGPT برای نوشتن دستورات است. مایکروسافت اشاره‌ای به تاریخ انتشار این ویژگی برای بینگ چت نکرده است.

مایکروسافت همچنین آپشن های خرید جدیدی به بینگ اضافه کرده است و بینگ می‌تواند از کاربران درباره نحوه استفاده از یک محصول یا موارد تخصصی‌تر سؤال بپرسد تا آن‌ها را به بهترین محصول هدایت کند. این ویژگی، چت‌های سابق را هم به یاد می‌آورد تا بهترین راهنمایی را ارائه کند.

بینگ چت و نسخه جدید موتور جستجوی بینگ اولین محصولاتی بودند که مایکروسافت با همکاری OpenAI معرفی و عرضه کرد. حالا ظاهراً باید منتظر گفت ن سایر محصولات OpenAI به بینگ باشیم.