سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

هوش مصنوعی گلکسی به ساعت‌های هوشمند و ایربادهای سامسونگ می‌آید

سامسونگ اعلام کرد که در آینده‌ای نزدیک هوش مصنوعی را به گجت‌های پوشیدنی این شرکت مانند گلکسی واچ‌ها می‌آورد. این شرکت هنوز فهرست دستگاه‌هایی که این هوش مصنوعی را دریافت می‌کنند، اعلام نکرده است. این هوش مصنوعی احتمالاً در اپلیکیشن‌های سلامتی گلکسی واچ‌ها کاربردهای بسیاری خواهد داشت. «تی‌ام رو»، رییس بخش موبایل سامسونگ، در سرمقاله‌ای اعلام کرد که سامسونگ درحال بهینه‌سازی هوش مصنوعی گلکسی برای گجت‌های پوشیدنی این شرکت است. ...

سامسونگ اعلام کرد که در آینده‌ای نزدیک هوش مصنوعی را به گجت‌های پوشیدنی این شرکت مانند گلکسی واچ‌ها می‌آورد. این شرکت هنوز فهرست دستگاه‌هایی که این هوش مصنوعی را دریافت می‌کنند، اعلام نکرده است. این هوش مصنوعی احتمالاً در اپلیکیشن‌های سلامتی گلکسی واچ‌ها کاربردهای بسیاری خواهد داشت.

«تی‌ام رو»، رییس بخش موبایل سامسونگ، در سرمقاله‌ای اعلام کرد که سامسونگ درحال بهینه‌سازی هوش مصنوعی گلکسی برای گجت‌های پوشیدنی این شرکت است. این هوش مصنوعی کاربردهای بسیاری در بخش اپلیکیشن‌های سلامتی خواهد داشت و سامسونگ وعده ورود به دوره جدید استفاده از هوش مصنوعی در گجت‌ها را می‌دهد.

هوش مصنوعی در گلکسی واچ‌ها

سامسونگ برای اولین‌بار Galaxy AI را در سری گلکسی S24 معرفی کرد که با استقبال خوبی از سوی کاربران نیز مواجه شد. اما این شرکت کره‌ای قصد ندارد به همین‌جا بسنده کند و می‌خواهد این هوش مصنوعی را به محصولات مختلف خود گسترش دهد.

در سرمقاله تی‌ام رو همچنین به قابلیت‌های جدیدی که در آینده به Galaxy AI اضافه می‌شود، اشاره‌ شده است. سامسونگ او میگوید که در ابتدای راه این فناوری قرار دارد و می‌توان در آینده انتظار داشت که قابلیت‌های متنوع و پرکاربردی‌ در این هوش مصنوعی در دسترس کاربران قرار بگیرد.

پیش‌تر شاهد این بودیم که می‌توان از قابلیت ترجمه زنده این هوش مصنوعی در گلکسی بادزها نیز استفاده کرد. بدین صورت که با وصل‌کردن گلکسی بادز به یکی از گوشی‌های سری S24، شما در گوشی به یک زبان صحبت می‌کنید و شنونده با گلکسی بادز به زبانی دیگر گفته‌های شما را می‌شنود. گجت بعدی که زمزمه استفاده از هوش مصنوعی را در آن می‌شنویم، گلکسی رینگ است که در نیمه دوم سال 2024 عرضه می‌شود.

انتظار داریم که سری گلکسی واچ 7 نیز درکنار گلکسی رینگ معرفی گردد؛ احتمال دارد سامسونگ با رونمایی از محصولات جدید، پشتیبانی از هوش مصنوعی را نیز در آن‌ها اعلام کند.

خبرکاو