سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

هوش مصنوعی می تواند راه حلی برای بوروکراسی با Emilie Poteat از Advocate باشد

بنیانگذاران در چند سال گذشته زمان زیادی را صرف تلاش برای ساخت موارد استفاده عملی مصرف کننده برای هوش مصنوعی و یادگیری ماشین کرده اند. استارت‌آپ AI Advocate فکر می‌کند که این فناوری می‌تواند به مردم کمک کند تا برای مزایای دولت فدرال راحت‌تر درخواست دهند. این استارت آپ مستقر در نیویورک توسط امیلی پوتیت تاسیس شد، که پس از تماشای تلاش ناپدری اش برای دریافت مزایای تامین اجتماعی، این ایده را به دست آورد. علیرغم اینکه واجد شرایط ...

بنیانگذاران در چند سال گذشته زمان زیادی را صرف تلاش برای ساخت موارد استفاده عملی مصرف کننده برای هوش مصنوعی و یادگیری ماشین کرده اند. استارت‌آپ AI Advocate فکر می‌کند که این فناوری می‌تواند به مردم کمک کند تا برای مزایای دولت فدرال راحت‌تر درخواست دهند.

این استارت آپ مستقر در نیویورک توسط امیلی پوتیت تاسیس شد، که پس از تماشای تلاش ناپدری اش برای دریافت مزایای تامین اجتماعی، این ایده را به دست آورد. علیرغم اینکه واجد شرایط بود، درخواست برای او یک فرآیند پیچیده بود و حتی یک بار که این کار را انجام داد، ماه ها منتظر شنیدن پاسخ بود. سال ها بعد، پوتیت متوجه شد که هوش مصنوعی ممکن است بتواند این فرآیند را بهبود بخشد.

Poteat این هفته در پادکست Found TechCrunch آمد تا درباره این موضوع بحث کند که چرا خودکار کردن فرآیند برنامه با استفاده از هوش مصنوعی می تواند به افراد زیادی کمک کند تا به مزایای دولتی دسترسی آسان تر داشته باشند. او همچنین در مورد اینکه چرا مزایای دولتی به دلیل اسناد، سیاست‌ها و داده‌های فراوانی که یک سیستم حلقه بسته می‌تواند از آن بیاموزد، مکان مناسبی برای ساخت یک مدل هوش مصنوعی است، صحبت کرد.

او به اشتراک گذاشت که چت کردن با دولت در مورد ایجاد یک افزونه شخص ثالث برای زیرساخت های موجود آنها چگونه بوده است و اینکه چرا به نظر می رسد دولت آماده همکاری با یک سازمان خارجی به جای ساختن خود فناوری است.

این قسمت همچنین به فرآیند ساخت شرکت برای Poteat و Advocate می پردازد زیرا این استارت آپ هنوز به طور کامل راه اندازی نشده است. پوتیت همچنین در مورد جمع آوری کمک های مالی برای این استارتاپ و اینکه چگونه با شرکت هایی که می خواهند از مهتاب حمایت کنند، خوش شانس تر از شرکت هایی است که بر زنان و بنیانگذاران LGBTQ+ مانند خودش تمرکز می کنند، صحبت کرد.

Poteat امیدوار است که در نهایت این شرکت بتواند به هر کسی که واجد شرایط دریافت هر گونه مزایا دولتی است کمک کند تا زمان آسان تری برای درخواست خود داشته باشند و قصد دارد مدت کوتاهی پس از راه اندازی به بخش های عمودی بیشتری از مزایای دولتی گسترش یابد.

پوتیت گفت: «این نبود که دولت قصد داشت مردم را جذب کند، بلکه یک زیرساخت گم شده بود، مانند یک پل یا یک جاده، بلکه زیرساخت های فناوری بود که بین مردم آمریکا و دولت فدرال آن قرار می گرفت. پس ما تصمیم گرفتیم آن را بسازیم.

خبرکاو