متن خبر

هوش مصنوعی به گزارش هزینه ها می رسد

هوش مصنوعی به گزارش هزینه ها می رسد

اخبارهوش مصنوعی به گزارش هزینه ها می رسد
شناسهٔ خبر: 265892 -
خبرکاو:

به The Interchange خوش آمدید ! اگر این را در صندوق ورودی خود دریافت کردید، از ثبت نام و رای اعتماد شما سپاسگزاریم. اگر این مطلب را به عنوان یک پست در سایت ما می خوانید، اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید در آینده مستقیماً آن را دریافت کنید. هر هفته نگاهی به داغ ترین اخبار فین تک هفته قبل خواهم داشت. این شامل همه چیز می شود، از دورهای تامین مالی گرفته تا روندها، تجزیه و تحلیل یک فضای خاص تا برداشت های داغ در مورد یک شرکت یا پدیده خاص. اخبار فین‌تک زیادی وجود دارد و وظیفه من این است که در راس آن‌ها بمانم - و آن را درک کنم - تا بتوانید در جریان باشید. - مری ان

سلام و خوش آمدید. ما بالاخره بعد از طوفان یخ دوباره برق گرفتیم و بعد از سرماخوردگی احساس بهتری دارم - اما از آنجایی که هنوز با ظرفیت کامل کار نمی‌کنم، این خبرنامه کمی مختصر خواهد بود.

برندسازی مجدد در دنیای استارتاپ ها غیرمعمول نیست و فضای فین تک نیز از این قاعده مستثنی نیست. آنها به ویژه زمانی که شرکت ها برای انطباق با شرایط خارجی چرخش می کنند، بیشتر شایع می شوند. هفته گذشته، TripActions اعلام کرد که در حال تغییر نام تجاری است و اکنون Navan نام دارد.

من به‌طورکلی از این خبر شگفت‌زده نشدم زیرا TripActions از یک شرکت مدیریت هزینه سفر به یک کارت شرکتی و مدیریت هزینه‌ها برای شرکت‌ها به‌طور کلی‌تر پس از شیوع بیماری همه‌گیر COVID-19 در مارس 2020 تبدیل شد. در سال 2021، آریل کوهن، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران، به من بيان کرد که درآمد آن نه تنها کاهش نیافته است بلکه به کف رسیده است. . . به صفر این زمانی بود که مدیران تصمیم گرفتند تلاش خود را بر روی عرضه مایع در آن زمان جدید خود متمرکز کنند، که به نظر می رسد برای شرکت بسیار خوب عمل کرده است. در ماه اکتبر، در بحبوحه رشد مستمر، این شرکت 154 میلیون دلار از سهام خود را با ارزش گذاری 9.2 میلیارد دلاری پس از پول جمع آوری کرد که نسبت به ارزش قبلی 7.5 میلیارد دلاری و همچنین 150 میلیون دلار قرارداد تأمین مالی ساختاریافته از Coatue افزایش یافت. سپس در ماه دسامبر، 400 میلیون دلار تسهیلات اعتباری از گلدمن ساکس و بانک سیلیکون ولی (SVB) دریافت کرد.

ظاهراً تغییر نام تجاری آن چیزی بیش از یک تغییر نام است. این شرکت بيان کرد که اکنون پیشنهادات مسافرتی، شرکتی و هزینه های خود را در "یک برنامه فوق العاده واحد" متحد کرده است. علاوه بر این، Navan - ترکیبی از navigate و avant (یا فوروارد) - ادعا می‌کند که اولین شرکت مسافرتی است که APIهای OpenAI و ChatGPT را در زیرساخت‌ها و مجموعه محصولات خود یکپارچه کرده است.

این شرکت او میگوید در حال حاضر از فناوری هوش مصنوعی مولد برای نوشتن، آزمایش و اصلاح کد با هدف افزایش کارایی عملیاتی و کاهش هزینه‌های اضافی استفاده می‌کند. پس ، اکنون مدیران سفر از طریق Ava - دستیار مجازی Navan - می‌توانند توصیه‌ها را شخصی‌سازی کنند و تعامل مسافران را افزایش دهند. آنها همچنین می گویند که مدیران می توانند از این ابزار به عنوان دستیار شخصی برای انجام کارهایی مانند انجام تجزیه و تحلیل داده های شخصی، ارائه جزئیات انتشار کربن دانه ای یا سفارش کارت های شرکتی برای شرکت خود استفاده کنند. در همین حال، مسافران می‌توانند کارهایی مانند انجام جستجوی سفر، حل مشکلات پشتیبانی مشتری و حتی توصیه یک رستوران هندی در نزدیکی هتل خود در لندن را انجام دهند.

یکی از سخنگویان شرکت از طریق ایمیل به من گفت: «مدیران برنامه می‌توانند از آوا بخواهند تا در سفر و برنامه‌های خرج کردن گزارش دهد، خواه از طریق متن، نمودار، PDF و غیره باشد. ما همچنین از هوش مصنوعی برای انجام همه چیز از حذف هزینه‌ها استفاده می‌کنیم. گزارش دهی به صورت خودکار - و در مورد برگه های هتل، ما بلافاصله پس از اقامت آن را از هتل دریافت می کنیم، موارد خطی را دسته بندی می کنیم، آن ها را با خط مشی شرکت مقایسه می کنیم و برای کاربر ارسال می کنیم، پس نیازی به جابجایی آنها نیست. برای متعادل کردن برگه‌ها، پول‌های زیادی می‌خرم – فرآیندی که در تجربه من بسیار دردناک است. »

ما شخصاً در TC تعجب کرده‌ایم که چه زمانی قرار است هوش مصنوعی مولد بر فضای فین‌تک تأثیر بگذارد، پس من با این حرکت در قسمت TripAction - منظورم ناوان - مجذوب شدم.

اما باید اشاره کنم که Navan تنها شرکتی در حوزه خدمات مالی نبود که اعلام کرد هوش مصنوعی را در محصولات خود گنجانده است.

هفته گذشته، سارا پرز از TechCrunch گزارش داد که مایکروسافت و امریکن اکسپرس اعلام کردند که با هم همکاری می کنند تا هوش مصنوعی را "برای کمک به کار خسته کننده و پرزحمت تشکیل پرونده و ممیزی گزارش های هزینه های شرکت" به کار بگیرند. او نوشت: «شرکت‌ها توافق کردند که همکاری چند دهه‌ای خود را برای ایجاد راه‌حل‌هایی که از فناوری‌های ابری مایکروسافت و هوش مصنوعی استفاده می‌کنند، با مدیریت گزارش هزینه‌ها، گسترش دهند. به گفته Amex، راه حل اولیه از یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی برای خودکارسازی گزارش هزینه ها و تاییدیه ها استفاده می کند. به‌طور قابل‌توجهی، Amex او میگوید که هوش مصنوعی چیزی است که آن را در داخل ساخته است از مشارکت مایکروسافت با OpenAI استفاده نمی‌کند، اما از Microsoft Cloud استفاده می‌کند. در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن معامله بخوانید.

شگفت انگیز! من انتظار دارم که فقط در مورد استفاده از هوش مصنوعی در دنیای خدمات مالی بیشتر بشنویم.

اخراج بیشتر

هفته گذشته، Affirm اعلام کرد که کارکنان خود را 19٪ کاهش داده و واحد رمزنگاری خود را تعطیل می کند. همچنین برآوردهای تحلیلگران در مورد درآمد و درآمد خود را از دست داد. همه این اخبار منجر به کاهش شدید قیمت سهام آن شد. این شواهد دیگری است که اکنون خرید کنید، بعداً پرداخت کنید زیرا یک فضا مشکل دارد. من قصد دارم هفته آینده بیشتر به آن بپردازم، پس با ما همراه باشید.

گوستو همچنین مشاغل را کاهش داد - هفته گذشته 126 نفر را اخراج کرد. در ماه مه گذشته، TechCrunch گزارش داده بود که تک‌شاخ فناوری منابع انسانی، که در آن زمان ارزشی نزدیک به 10 میلیارد دلار داشت، یک برنامه تمدید شده برای دوره مالی سری E در دوره 2021 خود را افزایش داد. این رویداد مالی شامل 175 میلیون دلار سرمایه اولیه، بخشی از سهام ثانویه و یک پیشنهاد مناقصه بود.

از قضا، ناتاشا ماسکرنهاس از TC توضیح می دهد، اواخر ماه گذشته، سردبیر Gusto در مورد موضوع اخراج - و خط نقره ای پیش رو برای مشاغل کوچکی که به دنبال جذب استعداد هستند، نوشت.

"من را بدبین صدا کنید، اما در نهایت، یک تجارت بزرگ همیشه خود را به تعداد زیادی از کارمندان خود انتخاب می کند. این فقط طبیعت جانور است. کسب و کارهای کوچک باید از این واقعیت به نفع خود استفاده کنند.»

TechCrunch برای اظهار نظر با Gusto تماس گرفت و به او گفته شد که کاهش حدود 5٪ از نیروی کار را تشکیل می دهد. یکی از سخنگویان نیز به من گفت: «همه کارمندان از طریق ایمیل مطلع شدند. کارمندان تحت تاثیر نیز متنی دریافت کردند که آنها را به سمت ایمیل راهنمایی می کرد. " یکی از کارمندان، که خواست نامش فاش نشود، بيان کرد که این حرکت غافلگیرکننده بود زیرا شرکت ادعا می کند که در "وضعیت مالی پایدار" است. همان کارمند به فرهنگ کاری سمی اشاره کرد، احساسی که توسط برخی از کاربران Blind تکرار شد.

اخبار هفتگی

به گزارش آکسیوس: « رابینهود اعلام کرد که قصد دارد سهام شرکت Emergent Fidelity Technologies سام بانکمن-فرید را بازخرید کند. آن سهام خاص Robinhood در حال حاضر پس از انفجار FTX در جهنم قانونی قرار دارد. هیئت مدیره رابینهود در گزارش سود خود در روز چهارشنبه اعلام کرد که اجازه خرید «بیشتر یا همه» از 55 میلیون سهم Emergent Fidelity Technologies را داده است که در سال گذشته خریداری شده است. Emergent Fidelity Technologies برای خرید 7.6% در Robinhood در اوایل سال 2022 تشکیل شد. اما اکنون، سهام توسط چندین بازیکن مورد مناقشه است. آخ. من مطمئن هستم که رابینهود هنگام واگذاری آن سهام، این را پیش بینی نمی کرد.

بیمه پای ، که بیمه غرامت کارگران را به مشاغل کوچک ارائه می دهد، اعلام کرد که انتقال خود را به یک "حامل رتبه بندی شده و تمام پشته" تکمیل کرده است. پس از خرید اخیر یک شرکت بیمه دارای مجوز ملی (که قبلاً شرکت بیمه آمریکا بود)، که اکنون به شرکت بیمه پای تغییر نام داده است، پای صدور بیمه نامه های خود را در اواخر امسال آغاز خواهد کرد. ما آخرین بار در سپتامبر پای را پوشش دادیم، زمانی که یک سری D 315 میلیون دلاری جمع‌آوری کرد.

از Manish Singh: "Fintech Kissht و PayU's LazyPay از جمله برنامه هایی هستند که وزارت فناوری اطلاعات هند در سرکوب مداوم آنها را مسدود کرده است زیرا دهلی نو برای جلوگیری از سوء استفاده از داده های مصرف کنندگان و محافظت از یکپارچگی کشور حرکت می کند." بیشتر در اینجا.

سهام پی پال بار دیگر افزایش یافت. این شرکت طی اعلامیه درآمد سه ماهه چهارم خود اعلام کرد که دن شولمن، مدیرعامل قدیمی، قصد دارد در پایان سال بازنشسته شود. اما درآمد آن بالاتر از برآوردهای تحلیلگران بود. هفته گذشته در مورد برنامه های این شرکت برای اخراج 2000 کارمند نوشتیم.

در جولای 2022، فین‌تک آلت‌بانک برزیلی novücard را راه‌اندازی کرد، یک کارت اعتباری در برزیل که دارای محدودیت اعتباری «پویا» است، با قابلیت مشاهده این محدودیت که به‌طور خودکار بر اساس استفاده و زمان پرداخت تنظیم می‌شود. یکی از سخنگویان شرکت به من بيان کرد که از آن زمان تا کنون، novucard به 150,000 مشتری جدید افزایش یافته است و "آن را به سریع ترین کارت اعتباری در حال رشد در برزیل تبدیل کرده است. " او گفت : «حدود 3000 مشتری جدید در روز در حال دریافت نووکارت جدید هستند. این شرکت انتظار دارد که این رقم در درجه اول از طریق دهان به دهان افزایش یابد - و تعداد مشتریان تا پایان سال 2023 به 2 میلیون نفر افزایش یابد. fintech alt.bank که توسط براد لیبمن آمریکایی تأسیس شد، 130 کارمند دارد که عمدتاً در سائوپائولو و سائو کارلوس مستقر هستند. این شرکت در ماه می 2021، 5.5 میلیون دلار سرمایه اولیه جذب کرد.

بودجه و M&A

CTO سابق Gemini Fierce را راه اندازی کرد، یک برنامه فوق العاده مالی با بازده بالا

پلتفرم جدید سرمایه‌گذاری اجتماعی، تأثیرگذاران را دنبال کنید تا استراتژی‌های سرمایه‌گذاری آنها را منعکس کنید

SUMA Wealth Reel را تصاحب می کند تا شکاف ثروت ایالات متحده را کاهش دهد. کریستین سال گذشته پوشش داد: https://techcrunch.com/2022/10/21/suma-wealth-latinos-credit-gaming/

Sequoia Capital آسیای جنوب شرقی از استارتاپ پرداخت های فرامرزی Tazapay حمایت می کند

پلتفرم سرمایه گذاری Moonfare برنامه گفت نی سری C را به 15 میلیون دلار محدود می کند

برای این هفته همین است. یک بار دیگر از اینکه با من همراه بودید متشکرم، و امیدوارم هفته آینده با تمام سرعت در کنار شما باشم. از تعطیلات آخرهفتهات لذت ببر! xoxo، مری آن

خبرکاو

منبع

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است