متن خبر

هواوی ظاهراً روی گوشی تاشویی با قابلیت سه بار تاشدن کار می‌کند

هواوی ظاهراً روی گوشی تاشویی با قابلیت سه بار تاشدن کار می‌کند

شناسهٔ خبر: 461274 -
هواوی پا‌به‌پای سامسونگ، یکی از بزرگ‌ترین و بهترین تولیدکنندگان گوشی‌های تاشو بوده است. این برند برای محصولات آینده خود در این حوزه نیز برنامه‌های زیادی دارد. به‌نظر می‌رسد که این غول چینی درحال برنامه‌ریزی برای معرفی نسل جدید گوشی تاشو خود با امکان سه بار تاشدن است.

براساس اطلاعات فاش‌شده، هواوی درحال کار روی نسل جدید گوشی‌های تاشوی خود است. این برند پتنتی از یک گوشی هوشمند تاشو به‌ثبت رسانده که اطلاعات قابل‌توجه و جالبی از آن را در اختیارمان قرار می‌دهد. هواوی هنوز هیچ اطلاعات رسمی از این محصول را به‌اشتراک نگذاشته، اما احتمال عرضه این گوشی تاشو طی سال جاری وجود دارد.

آیا گوشی تاشو متفاوت هواوی امسال معرفی می‌شود؟

گوشی تاشو جدید هواوی

پیش‌ازاین، سامسونگ گوشی تاشو مفهومی خود را با دو لؤلا و قابلیت سه بار تاشدن در رویدادهای رسمی ازجمله CES به‌نمایش گذاشته بود؛ البته این محصول تنها در حد طرح مفهومی باقی ماند و به تولید انبوه نرسید. باوجوداین نه‌تنها سامسونگ، بلکه هواوی نیز برای ارائه محصولی مشابه برنامه‌ریزی کرده است. پتنت جدید هواوی گوشی تاشو جدیدی را نشان می‌دهد که حین بسته‌بودن، حالت حرف Z به‌خود می‌گیرد.

این نوع طراحی برای یک گوشی تاشو، آن را کاربردی‌تر می‌کند. هنگامی که نمایشگر دستگاه به سه بخش تقسیم شود، می‌توانید تجربه کاربری حرفه‌ای‌تری داشته باشید. ناگفته نماند که استفاده از طراحی با دو لؤلا و نمایشگر سه‌تکه، قیمت دستگاه را به‌طور چشمگیری افزایش می‌دهد. ازطرفی امکان سنگین‌ترشدن وزن این گوشی تاشو نیز وجود خواهد داشت.

این نوع طراحی شاید جذاب باشد، اما فرایند ساخت آن بسیار سخت‌تر از چیزی است که در گوشی‌های تاشوی فعلی با آن برخورد داشته‌ایم. استفاده از دو لؤلای در کنار بازطراحی بسیاری از المان‌های دستگاه، می‌تواند به تولیدکنندگان هزینه‌های سنگینی را تحمیل کند. به‌هرحال عرضه چنین گوشی‌هایی در سال ۲۰۲۴ غیرممکن نخواهد بود و شاید هواوی حتی برای زهرچشم‌گرفتن از سامسونگ، زودتر از انتظارات پا به عرصه این نبرد بگذارد.

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است