سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

هواوی از واچ ۴ و واچ ۴ پرو رونمایی کرد

gsmarena_005-4.jpg
هواوی یک رویداد بزرگ در مونیخ برگزار کرد که در آن جزئیات قیمت و در دسترس بودن P60 Pro و Mate X3 در اروپا را ارائه کرد، اما ما همچنین یک جفت ساعت هوشمند جدید با Watch 4 و Watch 4 Pro دریافت کردیم. Huawei Watch 4، Watch 4 Pro (بند چرمی) و Watch 4 Pro (بند تیتانیومی) مدل Pro دارای صفحه نمایش ۱.۵ اینچی LTPO AMOLED با شیشه یاقوت کبود و بدنه ۴۸ میلی متری ساخته شده از آلیاژ تیتانیوم TC4 است که گفته می شود سه برابر ...

هواوی یک رویداد بزرگ در مونیخ برگزار کرد که در آن جزئیات قیمت و در دسترس بودن P60 Pro و Mate X3 در اروپا را ارائه کرد، اما ما همچنین یک جفت ساعت هوشمند جدید با Watch 4 و Watch 4 Pro دریافت کردیم.

Huawei Watch 4، Watch 4 Pro (بند چرمی) و Watch 4 Pro (بند تیتانیومی)Huawei Watch 4، Watch 4 Pro (بند چرمی) و Watch 4 Pro (بند تیتانیومی)Huawei Watch 4، Watch 4 Pro (بند چرمی) و Watch 4 Pro (بند تیتانیومی)
Huawei Watch 4، Watch 4 Pro (بند چرمی) و Watch 4 Pro (بند تیتانیومی)

مدل Pro دارای صفحه نمایش ۱.۵ اینچی LTPO AMOLED با شیشه یاقوت کبود و بدنه ۴۸ میلی متری ساخته شده از آلیاژ تیتانیوم TC4 است که گفته می شود سه برابر قوی تر از تیتانیوم معمولی است. Watch 4 معمولی با بدنه ای از فولاد ضد زنگ ۴۶ میلی متری عرضه می شود. هر دو ساعت دارای قابلیت نمایشگر همیشه روشن و تعداد زیادی از گزینه‌های صفحه ساعت سیاره‌ای جدید هستند و در برابر آب ۵ATM مقاوم هستند.

هواوی <a href= از واچ ۴ و واچ ۴ پرو رونمایی کرد">

هر دو ساعت می توانند بیش از ۱۰۰ حالت تمرینی و ویژگی های معمول ردیابی سلامت را ردیابی کنند. ویژگی جدید در سری Watch 4 مروری بر سلامت هفت نقطه ای یک دقیقه ای است که ضربان قلب، SpO2، ECG، دمای پوست، سفتی شریانی، استرس و داده های سلامت تنفسی شما را در یک گزارش جمع می کند.

هواوی <a href= از واچ ۴ و واچ ۴ پرو رونمایی کرد">

Watch 4 Pro همچنین از مزایای اتصال LTE از طریق eSIM و همچنین GPS داخلی بهره می برد. عمر باتری واچ ۴ با سه روز استفاده معمولی ارزیابی می شود در حالی که واچ ۴ پرو باید تا ۴.۵ روز دوام بیاورد. حالت های صرفه جویی در مصرف انرژی می توانند استقامت را تا ۱۴ روز در واچ ۴ و ۲۱ روز در پرو افزایش دهند.

هواوی <a href= از واچ ۴ و واچ ۴ پرو رونمایی کرد">

Huawei Watch 4 با بند مشکی فلوئوروالاستومر از ۴۵۰ یورو / ۴۰۰ پوند شروع می شود. ساعت ۴ پرو با بند تیتانیومی از ۷۰۰ یورو / ۶۰۰ پوند شروع می شود در حالی که گزینه بند چرمی قهوه ای ۵۵۰ یورو / ۵۰۰ پوند به شما کمک می کند. سری Huawei Watch 4 قرار است در هفته های آینده در اروپا به فروش برسد.

خبرکاو

منبع