سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

هنوز فصل دوم پرسی جکسون معرفی نشده است، اما آینده دیزنی پلاس آن امیدوارکننده به نظر می رسد

به نظر می رسد پرسی جکسون و المپیک ها برای فصل دوم باز خواهند گشت (اعتبار تصویر: 20th Television/Disney Plus) Percy Jackson and the Olympians هنوز برای فصل دوم تمدید نشده است، اما تیم نویسندگی آن در حال حاضر سخت در حال کار بر روی فیلمنامه آن است. در مقاله ورایتی که پس از پخش پایانی فصل اول پرسی جکسون در دیزنی پلاس امروز (31 ژانویه) منتشر شد، جان استاینبرگ، یکی از مجریان برنامه، اشاره بزرگی به آینده این سریال فانتزی موفق داشت. در واقع، سرنوشت ...
پرسی <a href= به کمپ جنگلی در پرسی جکسون و سری Disney Plus متعلق به المپیک می رود" class=" block-image-ads hero-image" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/WLvPqxwGjw9LUeaXYZRUw7-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/WLvPqxwGjw9LUeaXYZRUw7-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/WLvPqxwGjw9LUeaXYZRUw7-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/WLvPqxwGjw9LUeaXYZRUw7-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/WLvPqxwGjw9LUeaXYZRUw7-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/WLvPqxwGjw9LUeaXYZRUw7-1200-80.jpg 1200w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/WLvPqxwGjw9LUeaXYZRUw7-1920-80.jpg 1920w" sizes="(min-width: 1000px) 600px, calc(100vw - 40px)" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/WLvPqxwGjw9LUeaXYZRUw7.jpg">
به نظر می رسد پرسی جکسون و المپیک ها برای فصل دوم باز خواهند گشت (اعتبار تصویر: 20th Television/Disney Plus)

Percy Jackson and the Olympians هنوز برای فصل دوم تمدید نشده است، اما تیم نویسندگی آن در حال حاضر سخت در حال کار بر روی فیلمنامه آن است.

در مقاله ورایتی که پس از پخش پایانی فصل اول پرسی جکسون در دیزنی پلاس امروز (31 ژانویه) منتشر شد، جان استاینبرگ، یکی از مجریان برنامه، اشاره بزرگی به آینده این سریال فانتزی موفق داشت. در واقع، سرنوشت برنامه تلویزیونی با بازی واکر اسکوبل هنوز در حال پخش است، اما اشتاینبرگ پیشنهاد کرد که احتمالاً فصل دوم آن اتفاق می افتد، از آنجایی که اتاق نویسندگان آن دوباره جمع شده است تا مسیر یک دنباله احتمالی را مشخص کند.

اشتاینبرگ گفت: «این آگاهی از سوی همه وجود دارد که به نظر می‌رسد تقاضا برای نمایش نشان می‌دهد که احتمالاً نباید ساخت آن را متوقف کنیم.» او بعداً اضافه کرد که او، دان شوتز، همکار برنامه‌نویس، و نویسندگان همکارشان «پیشرفت بزرگی» در فصل دوم پرسی جکسون و المپیک‌ها داشتند، هرچند دیزنی رسماً آن را سبز نکرده است.

منظورت چیه که امسال قسمت دیگه ای نیست؟؟؟؟ منظورت چیه که برنامه تموم شد؟؟؟ من قرار است در روزهای سه شنبه چه کاری انجام دهم؟

در گفتگوی جداگانه با TV Insider ، اسکوبل - که نقش نیمه خدای اصلی را بازی می کند - فاش کرد که در مورد تمدید احتمالی سریال در تاریکی است و گفت: "ما واقعاً هیچ ایده ای نداریم [اگر سریال هنوز تمدید شده است]. هیچ کس چیزی نمی گوید. ما هر چیزی."

با این حال، او همچنین به طرفداران قابل توجه سریال در مورد قسمت دوم احتمالی امیدواری داد و گفت : "امیدوارم که ما زیاد زیر نور آفتاب هستیم، پس دیگر شفاف نیستم! من حدس می‌زنم از آنجایی که بیرون هستیم. ما احتمالاً بیشتر در موقعیت مکانی قرار خواهیم گرفت. پس بودن در آنجا و نزدیک بودن به آب، بیرون بودن، لمس چمن ها لذت بخش خواهد بود."

پختن طوفان

تصویری تبلیغاتی <a href= که گروور، پرسی صاعقه را در دست دارد و آنابث در پرسی جکسون و المپیک‌ها نشان می‌دهد." class=" lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/JLce3haivbysjayGfMsZBQ-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/JLce3haivbysjayGfMsZBQ-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/JLce3haivbysjayGfMsZBQ-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/JLce3haivbysjayGfMsZBQ-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/JLce3haivbysjayGfMsZBQ-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/JLce3haivbysjayGfMsZBQ-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/JLce3haivbysjayGfMsZBQ.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/JLce3haivbysjayGfMsZBQ.jpg">

اقتباس تلویزیونی پرسی جکسون، به ویژه برای بینندگان زیر 17 سال، موفقیت آمیز بوده است (اعتبار تصویر: 20th Television/Disney Plus)

اگر Percy Jackson and the Olympians برای یک سفر دیگر تمدید شود، این یک چرخش قابل توجه برای فرنچایز فانتزی بزرگسالان جوان (YA) توسط ریک ریوردان خواهد بود.

مجموعه کتاب های نویسنده مورد علاقه بسیاری است، اما افراد زیادی بودند که از دو ماجراجویی پرسی جکسون در صفحه بزرگ در اوایل دهه 2010 انتقاد کردند - ریوردان در میان آنها. در واقع، ریوردان در گفتگوی انحصاری با TechRadar قبل از اقتباس لایو اکشن دیزنی پلاس، اعتراف کرد که این فیلم‌ها به شیوه‌ای مشابه هری پاتر یا گرگ و میش در ژانر فانتزی YA با مخاطبان طنین انداز نشدند .

با این حال، ریوردان به جای استفاده از شکست‌های فیلم به‌عنوان بهانه‌ای برای انتقال اقتباس‌های آینده، موافقت کرد که با دیزنی در یک اقتباس تلویزیونی برای یکی از بهترین سرویس‌های استریم جهان شریک شود. این تصمیمی است که با محبوبیت باورنکردنی پرسی جکسون و المپیکی ها نتیجه داد.

طبق گزارش 16 ژانویه Deadline ، اولین نمایش آن 26 میلیون بازدید را در سه هفته اول خود در این سرویس تحت الشعاع قرار داد، البته این رقم با دو ورودی اول آن که همزمان در Hulu در ایالات متحده عرضه شد، تقویت شد. در 25 ژانویه، Deadline همچنین فاش کرد که سه قسمت اول سریال در مجموع 700 میلیون دقیقه بازدید داشته است - افزایش 22 درصدی نسبت به هفته قبل.

بدون اعلام فصل 2 در پایان #PercyJackson pic.twitter.com/oesvA0bIs1 31 ژانویه 2024

تا زمانی که اقتباس تلویزیونی پرسی جکسون سیر صعودی خود را با قسمت‌های چهارم تا هشتم ادامه می‌دهد – ما در هفته‌های آینده خواهیم فهمید که چند نفر هر قسمت را تماشا کرده‌اند – دیزنی احمقانه خواهد بود که فصل دوم را تأیید نکند.

البته، خیلی به مقرون به صرفه بودن سریال بستگی دارد، اما از آنجایی که این سریال به اندازه کافی محبوب شده است تا به یکی از بهترین نمایش های Disney Plus در چند وقت اخیر تبدیل شود، به نظر می رسد تمدید آن یک امر رسمی باشد. این علی‌رغم افکار بدون اسپویل ما در مورد چند قسمت اول پرسی جکسون است - در واقع، ما گفتیم که " یک تراژدی یونانی نبود، اما یک نمایش دیزنی پلاس هم نیست ".

Percy Jackson and the Olympians فصل 1 برای پخش کامل در دیزنی پلاس در دسترس است.

شما هم ممکن است دوست داشته باشید

گزارشگر ارشد سرگرمی

به عنوان گزارشگر ارشد سرگرمی TechRadar، تام تمام آخرین فیلم‌ها، نمایش‌های تلویزیونی و اخبار سرویس استریم را پوشش می‌دهد که باید در مورد آنها بدانید. شما مرتباً او را خواهید دید که در مورد دنیای سینمایی مارول، جنگ ستارگان، نتفلیکس، پرایم ویدیو، دیزنی پلاس و بسیاری از موضوعات مورد علاقه دیگر می نویسد.

تام که یک روزنامه‌نگار معتبر NCTJ است، همچنین نقدها، مقالات تحلیلی، نظرات و آپشن های مصاحبه‌ای را در مورد بزرگترین فرنچایزها، بازیگران، کارگردانان و سایر رهبران صنعت می‌نویسد. ممکن است نقل قول های او را در ویدیوی رسمی عجیب و غریب استودیو مارول نیز مشاهده کنید، مانند این برنامه تلویزیونی شوالیه ماه .

دور از محل کار، تام را می‌توان یافت که آخرین بازی‌های ویدیویی را تماشا می‌کند، در سرگرمی‌های ورزشی مورد علاقه‌اش فوتبال غرق می‌شود، کتاب‌های خوانده‌نشده زیادی را در قفسه‌اش می‌خواند، در باشگاه تناسب اندام می‌ماند، و هر سگی را که می‌خورد نوازش می‌کند.

در مورد آخرین اخبار سرگرمی اطلاعاتی دارید، داستان جالبی دارید یا نگاهی جذاب دارید؟ با خیال راحت به او خط بزنید.

خبرکاو