متن خبر

هنوز در لیست انتظار برای بینگ مجهز به ChatGPT هستید؟ مایکروسافت می‌گوید فقط کمی بیشتر نگه دارد

هنوز در لیست انتظار برای بینگ مجهز به ChatGPT هستید؟ مایکروسافت می‌گوید فقط کمی بیشتر نگه دارد

اخبارهنوز در لیست انتظار برای بینگ مجهز به ChatGPT هستید؟ مایکروسافت می‌گوید فقط کمی بیشتر نگه دارد
شناسهٔ خبر: 267232 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

فهرست انتظار برای هوش مصنوعی جدید Bing هفته گذشته باز شد و میلیون ها نفر در کمتر از 48 ساعت ثبت نام کردند و قطعاً با پیش بینی و تقاضای رو به رشد پیرامون موتور جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی صحبت می کنند. در دستان خودمان با استفاده از بینگ مجهز به ChatGPT ، پتانسیل عظیم موتور جستجو را تجربه کردیم و با آن بسیار سرگرم شدیم، اما با گذشت زمان ، بینگ با مشکلاتی و حتی عصبانیت مواجه شد .

البته با توجه به تعداد زیادی از افراد در صف انتظار، قطعاً برای بسیاری از کاربران مشتاق در فهرست انتظار، باز کردن قفل آن با چند تاخیر مواجه خواهد شد. پس ، دقیقاً چه چیزی باعث این انتظار طولانی می شود؟ و چه کاری می توانید انجام دهید تا زمان انتظار خود را کاهش دهید؟

این شرکت افرادی را با Bing به عنوان موتور جستجوی پیش‌فرض و Microsoft Edge به‌عنوان مرورگر پیش‌فرض خود در اولویت قرار می‌دهد، و اولویت در تلفن همراه به افرادی داده می‌شود که برنامه موبایل Bing را نصب کرده‌اند (که توضیح می‌دهد که چرا Bing برای مدت کوتاهی در صدر اپ استور قرار گرفت. حدود زمان عرضه در هفته گذشته).

سلام به همگی! چند سؤال در مورد فهرست انتظار ما برای آزمایش Bing جدید وجود دارد، پس در اینجا یک یادآوری در مورد این فرآیند وجود دارد: ما در حال حاضر در پیش نمایش محدود هستیم تا بتوانیم آزمایش کنیم، یاد بگیریم و بهبود دهیم. ما روزانه افراد را به آرامی از فهرست انتظار حذف می کنیم. اگر در فهرست انتظار هستید،… https://t.co/06PcyYE6gw pic.twitter.com/Lf3XkuZX2i 15 فوریه 2023

بیشتر ببین

چیزهای خوب نصیب کسانی می شود که صبر می کنند

یوسف مهدی، رئیس بازاریابی مصرف کننده در مایکروسافت با انتشار توییتی به مردم اطمینان داد که به زودی فرصتی برای آزمایش بینگ جدید خواهند داشت. یوسف او میگوید : «اگر در فهرست انتظار هستید، صبر کنید،» و گفت که «ما قصد داریم در هفته‌های آینده به میلیون‌ها نفر افزایش دهیم. فقط یک هفته دیگر هستیم!» پس ، اگر هنوز منتظر هستید، حداقل اکنون می‌دانید که مایکروسافت جدول زمانی آرزویی دارد.

به گفته مهدی، اگر یک کاربر سرسخت کروم هستید و همچنان می‌خواهید Bing جدید را معرفی کنید، نگران نباشید، زیرا مایکروسافت قصد دارد فراتر از مرورگر Edge خود را گسترش دهد. این واقعیت که Edge اکنون مبتنی بر موتور کرومیوم مشابه کروم است، به معنای ادغام است، نسبتاً بدون درد است. با میلیون‌ها نفری که منتظر دسترسی هستند، و بسیاری دیگر که راه‌های مختلف برای شکستن آن را کشف می‌کنند، منطقی است که مایکروسافت نمی‌خواهد Bing جدید را عجله کند.

بدون شک با دسترسی بیشتر و بیشتر افراد به موتور جستجوی جدید و (از لحاظ فنی) "بهبود"، پاسخ‌های جالب‌تر و شاید حتی نگران‌کننده‌تری را شاهد خواهیم بود.

پاسخ گوگل به بینگ جدید مبتنی بر ChatGPT، Google Bard، در حال حاضر در تلاش است تا پیچیدگی‌ها را برطرف کرده و مشکلاتی را که پس از راه‌اندازی آن به وجود آمده‌اند، برطرف کند. موفقیت این موتورهای جستجوی جدید مبتنی بر هوش مصنوعی به دقت آنها بستگی دارد. اگر آنها اطلاعات نادرست را بازگردانند - یا حتی بدتر از آن، شروع به استفاده از زبان توهین آمیز کنند - این فناوری جدید ممکن است حتی قبل از اینکه شروع به کار کند، مرده است. مایکروسافت با صرف زمان برای اطمینان از اینکه بینگ جدید تا حد ممکن خوب است، امیدوار است بتواند پتانسیل کامل جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی را به نمایش بگذارد، و برای آن، مایلم منتظر بمانم.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است