متن خبر

هم‌بنیان‌گذار اتریوم ۶.۶ میلیارد دلار از توکن‌های خود در «شیبا اینو» را سوزاند

هم‌بنیان‌گذار اتریوم ۶.۶ میلیارد دلار از توکن‌های خود در «شیبا اینو» را سوزاند

اخبارهم‌بنیان‌گذار اتریوم ۶.۶ میلیارد دلار از توکن‌های خود در «شیبا اینو» را سوزاند
شناسهٔ خبر: 153681 -
خبرکاو:

هم‌بنیان‌گذار اتریوم هفته پیش ۱ میلیارد دلار از دارایی‌هایش در رمزارز «شیبا اینو» را برای کمک به شرایط بحرانی ویروس کرونا در هند به خیریه اهدا کرد. او حالا تصمیم گرفته ۴۱۰ تریلیون توکن شیبا اینو به ارزش ۶ میلیارد دلار را بسوزاند.

توکن جدید شیبا اینو با نماد SHIB این روزها سروصدای زیادی به پا کرده است. این پروژه ابتدا به عنوان «قاتل دوج‌کوین» معروف شد و بعد یک شبه خیلی‌ها را مولتی میلیونر کرد. توکن SHIB در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۷ دلار معامله می‌شود و مجموع موجودی توکن‌های آن ۴۹۷ تریلیون SHIB است. کل ارزش بازار شیبا اینو حدود ۸ میلیارد دلار برآورد می‌شود.

اکنون «ویتالیک بوترین»، دوباره این رمزارز را به سرخط خبرها آورده و از سوزاندن ۴۱۰.۲۴ تریلیون SHIB خبر داده است. او در پیامی روی هش این تراکنش اعلام کرد: «تصمیم گرفتم ۹۰ درصد توکن‌های شیبای باقی مانده در کیف پولم را بسوزانم. ۱۰ درصد مابقی با همان هدف جلوگیری از مرگ مردم در مقیاس گسترده به یک خیریه (که هنوز آن را انتخاب نکرده‌ام) منتقل می‌شود ولی این بار چشم‌انداز بلندمدت‌تری را دنبال خواهد کرد.»

هم‌موسس اتریوم بيان کرد : «حقیقت این است که از نحوه برخورد طرفداران توکن‌های مرتبط با سگ‌ها در موضوع کمک‌های مالی اخیر ش بيان کرد ‌زده شدم. بسیاری از طرفداران سگ‌ها سخاوت و تمایل خود را نه فقط در بحث سودآوری شخصی، بلکه به ایجاد جهانی بهتر برای همگان نشان دادند. از همه کسانی که صمیمانه این کارها را انجام می‌دهند، حمایت می‌کنم.»

بوترین همچنین بيان کرد امیدوار است سازندگان پروژه‌های ERC20 به جای ارسال پول به کیف پول شخصی او، این مبالغ را به امور خیریه اختصاص دهند.

اکانت توییتر Shib Informer درباره این اتفاق نوشت: «امیدوارم حداقل بعضی‌ها اعمال خیرخواهانه‌ای را که او برای جهان و ارتش SHIB انجام داده، درک کنند. شما عملا به انسانی مشکوک شده بودید که یکی از باهوش‌ترین افراد دنیاست و اگر می‌خواست می‌توانست SHIB را نابود کند، اما در عوض تصمیم گرفت از توکن ما برای بهبود وضعیت زندگی هزاران انسانی کمک بگیرد که در رنچ به سر می‌برند.»

ارسال نظرtt

tt

tt


تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو