متن خبر

هر آنچه در مورد هجوم مخفی استودیو مارول می دانیم

هر آنچه در مورد هجوم مخفی استودیو مارول می دانیم

اخبارهر آنچه در مورد هجوم مخفی استودیو مارول می دانیم
شناسهٔ خبر: 266124 -
خبرکاو:

دنیای سینمایی مارول (MCU) در حال استقبال از یکی دیگر از برنامه های تلویزیونی باورنکردنی در مجموعه اکشن خود با مجموعه محدود Secret Invasion است. طرفداران یک مامور مخفی چشمی خاص، این برنامه تلویزیونی علمی تخیلی آینده را دوست خواهند داشت. در رویداد بزرگ Marvel Studios در San Diego Comic-Con (در تب جدید باز می شود) در ژوئیه 2022، می توانید این گفت ه جدید به MCU، از جمله چندین نمایش جدید دیگر را در Disney Plus (در جدید باز می شود) پیدا کنید. برگه) .

Ant-Man and the Wasp: Quantumania که در 17 فوریه 2023 منتشر می شود، شروع فاز 5 MCU را نشان می دهد و فاز 6 در اوایل سال 2025 با راه اندازی مجدد Fantastic Four (در برگه جدید باز می شود) شروع می شود، مگر اینکه برنامه ها تغییر کنند. شایعاتی مبنی بر تغییر مجدد صفحه فیلم و تلویزیون مارول استودیوز در آینده نزدیک وجود دارد. در همین حال، به نظر می رسد که بازی Secret Invasion آماده است تا فاز 5 را در دیزنی پلاس با یک تریلر جاسوسی علمی تخیلی پرمخاطب به روز کند.

عکسی <a href= از تهاجم مخفی، یک برنامه تلویزیونی از استودیو مارول. در اینجا ما یک اتاق با 5 کلون را می بینیم که همه در اطراف اتاق قرار گرفته اند. یکی از کلون ها نشسته است و مردی با ژاکت مشکی و موهای خاکستری کوتاه دست هایش را روی شانه های کلون گذاشته است. " class="expandable lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/space/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/hUCa2jc3FeWfrDB9kvYa4L-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/hUCa2jc3FeWfrDB9kvYa4L-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/hUCa2jc3FeWfrDB9kvYa4L-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/hUCa2jc3FeWfrDB9kvYa4L-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/hUCa2jc3FeWfrDB9kvYa4L-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/hUCa2jc3FeWfrDB9kvYa4L-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/hUCa2jc3FeWfrDB9kvYa4L.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/hUCa2jc3FeWfrDB9kvYa4L.jpg">

(اعتبار تصویر: Marvel Studios)

Secret Invasion با چندجهانی، مفهوم اصلی حماسه فعلی MCU، سروکار نخواهد داشت. درعوض، این پل کاپیتان مارول و دنباله آن، The Marvels، را نیز در سال 2023 اکران خواهد کرد. اینکه آیا برخی از عناصر سریال خانم مارول سال گذشته توانسته اند وارد سریال Secret Invasion شوند یا خیر، ما نمی دانیم، اگرچه ما به سمت آن متمایل هستیم. "نه" به عنوان اولین کامالا هیچ ربطی به Skrulls و نه ساموئل ال جکسون نیک فیوری.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Secret Invasion قبل از اینکه در ماه های آینده عرضه شود، در زیر بخوانید. و، اگر نیاز دارید تا قبل از اینکه فاز 5 سرعت خود را در صفحه نمایش بزرگ افزایش دهد، با اکران های سینمایی مارول آشنا شوید، راهنمای ما را برای همه فیلم های مارول به ترتیب تحلیل کنید، از جمله آخرین مرحله حماسی مرحله 4، Black Panther: Wakanda Forever.

Secret Invasion: تاریخ انتشار

عکسی <a href= از تهاجم مخفی، یک برنامه تلویزیونی از استودیو مارول. در اینجا ما تصویری نزدیک از یک Skrull جیغ می‌بینیم، یک موجود بیگانه شبیه انسان‌نما با گوش‌های نوک تیز و پوست سبز کم رنگ پوشیده شده با نشانه‌های آبی تیره." class="expandable lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/space/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/JFuvgsyzDaAvuyNMRzMKNL-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/JFuvgsyzDaAvuyNMRzMKNL-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/JFuvgsyzDaAvuyNMRzMKNL-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/JFuvgsyzDaAvuyNMRzMKNL-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/JFuvgsyzDaAvuyNMRzMKNL-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/JFuvgsyzDaAvuyNMRzMKNL-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/JFuvgsyzDaAvuyNMRzMKNL.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/JFuvgsyzDaAvuyNMRzMKNL.jpg">

(اعتبار تصویر: Marvel Studios)

اگرچه بازاریابی برای این مجموعه سال گذشته آغاز شد، اما دیزنی و مارول هنوز تاریخ دقیقی را برای انتشار این تریلر علمی تخیلی به اشتراک گذاشته اند. ما هر روز منتظر صحبت نهایی در مورد ورود آن هستیم.

همانطور که قبلا ذکر شد، شایعات اخیر حاکی از آن است که استودیو دیزنی و مارول دوباره تغییرات بزرگی در برنامه اکران خود برای سه سال آینده ایجاد کرده اند. در نتیجه، نمایش‌هایی مانند اکو - که قرار است Hawkeye و Daredevil: Born Again را به هم متصل کنند - حتی ممکن است به اوایل سال 2024 سرازیر شوند. ما معتقدیم که Secret Invasion نباید با تأخیرهای زیادی مواجه شود، زیرا اکنون در مرحله پس از تولید است و ما در حال آماده‌سازی هستیم. انتظار اولین نمایش Q2 2023 را داریم.

تهاجم مخفی: طرح

عکسی <a href= از تهاجم مخفی، یک برنامه تلویزیونی از استودیو مارول. در اینجا یک مرد (چپ) و یک زن (راست) را می بینیم که در یک مرکز آزمایشی زیرزمینی ایستاده اند. قبل از آنها حداقل 7 جسد بر روی قفسه های جداگانه قرار دارند که هر کدام در یک صفحه شفاف و روشن پوشیده شده است. " class="expandable lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/space/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ymwdVGFXDPHKhVcZygGBCL-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ymwdVGFXDPHKhVcZygGBCL-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ymwdVGFXDPHKhVcZygGBCL-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ymwdVGFXDPHKhVcZygGBCL-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ymwdVGFXDPHKhVcZygGBCL-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ymwdVGFXDPHKhVcZygGBCL-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ymwdVGFXDPHKhVcZygGBCL.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/ymwdVGFXDPHKhVcZygGBCL.jpg">

(اعتبار تصویر: Marvel Studios)

برای نظریه‌پردازی صحیح در مورد اقتباس Secret Invasion استودیو مارول، باید به کراس‌اوور کمیک هشت شماره‌ای محدود سال ۲۰۰۸ با همین نام توسط برایان مایکل بندیس بازگردیم. داستان به تهاجم خرابکارانه به سیاره زمین توسط Skrulls شیطانی می پردازد، شکل دهنده های بیگانه ای که برای اولین بار در MCU از طریق کاپیتان مارول (2019) ملاقات کردیم. در آن فیلم، آنها به عنوان تبهکاران غیرقابل انکار معرفی شدند (مثل کمیک ها)، اما - اسپویلرهای پیش رو - بزرگترین پیچش داستان نشان داد که Skrull ها در واقع پناهندگانی بودند که به دنبال سرپناهی از امپراتوری جنگ طلب کری بودند.

البته، ما در مورد یک گونه کامل بیگانه صحبت می کنیم، پس شاید اکنون قرار است با طرف افراطی و شرور تمدن در حال فروپاشی آنها ملاقات کنیم. خیانت تقریباً دور از ذهن است (شما هرگز واقعاً با Skrulls نمی دانید) زیرا Talos بن مندلسون با میل خود با نیک فیوری در مواد تبلیغاتی همکاری می کند. بعلاوه، او و دیگر Skrulls دوستانه، کل عملیات SHIELD فیوری را در طول وقایع Spider-Man: Far From Home در حالی که کارگردان معمولی بر یک پروژه مهم در فضا نظارت می کرد، به عهده گرفتند.

بزرگترین انحراف از منبع اصلی به دلیل عدم وجود ابرقهرمانان مشهور در این اقتباس است – با این حال جیمز رودز دان چیدل با نام مستعار War Machine در نمایش حضور دارد. درعوض، به نظر می‌رسد که رئیس مارول، کوین فایج و مجری برنامه تصمیم گرفته‌اند که یک تریلر جاسوسی نازک‌تر را با دوز خوبی از DNA Files تعریف کنند. همانطور که گفته شد، Secret Invasion می تواند تأثیر زیادی بر MCU فعلی داشته باشد، دقیقاً مانند رونمایی بزرگ Hydra در Captain America: The Winter Soldier. چند بازیکن بزرگ آنهایی نیستند که ما فکر می کنیم؟

تهاجم مخفی: تریلرها

عکسی <a href= از تهاجم مخفی، یک برنامه تلویزیونی از استودیو مارول. خانمی با موهای تیره که کتف چرمی به تن دارد، تفنگ دستی را به سمت راست نشانه رفته است. " class="expandable lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/space/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/wrqjxRYb7QJs9TxcDRVCxK-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/wrqjxRYb7QJs9TxcDRVCxK-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/wrqjxRYb7QJs9TxcDRVCxK-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/wrqjxRYb7QJs9TxcDRVCxK-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/wrqjxRYb7QJs9TxcDRVCxK-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/wrqjxRYb7QJs9TxcDRVCxK-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/wrqjxRYb7QJs9TxcDRVCxK.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/wrqjxRYb7QJs9TxcDRVCxK.jpg">

(اعتبار تصویر: Marvel Studios)

اولین تریلر Secret Invasion (در برگه جدید باز می شود) در 10 سپتامبر 2022 به صورت آنلاین منتشر شد:

از آنجایی که ما احتمالاً به تاریخ انتشار سه ماهه دوم 2023 نگاه می کنیم، تریلر دوم و جذاب تر باید به زودی از راه برسد که تاریخ نهایی را به ما می دهد و در مورد آنچه واقعاً در سری محدود می گذرد، توضیح می دهد. با تلاش های بازاریابی دیزنی پلاس در سرتاسر فصل 3 Mandalorian که در ماه مارس اکران می شود، ممکن است لازم باشد مدتی صبر کنیم.

Secret Invasion: بازیگران

عکسی <a href= از تهاجم مخفی، یک برنامه تلویزیونی از استودیو مارول. در اینجا ما یک نمای نزدیک از چهره تالوس را می بینیم. او مرد مسن‌تری است با موهای کوتاه و خاکستری، چشم‌های آبی و پیشانی‌اش چروکیده است که با ناراحتی به جلو نگاه می‌کند." class="expandable lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/space/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/nJzd4bC2ubCiqznLHu4tTL-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/nJzd4bC2ubCiqznLHu4tTL-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/nJzd4bC2ubCiqznLHu4tTL-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/nJzd4bC2ubCiqznLHu4tTL-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/nJzd4bC2ubCiqznLHu4tTL-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/nJzd4bC2ubCiqznLHu4tTL-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/nJzd4bC2ubCiqznLHu4tTL.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/nJzd4bC2ubCiqznLHu4tTL.jpg">

(اعتبار تصویر: Marvel Studios)

ساموئل ال جکسون (نیک فیوری)، بن مندلسون (تالوس)، کوبی اسمالدرز (ماریا هیل)، دان چیدل (جیمز رودز) و مارتین فریمن (اورت کی راس) بازیگرانی هستند که در حال حاضر با آنها آشنا هستیم. نوشتن برای جکسون، این سومین بار است که در یک سریال تلویزیونی مارول ظاهر می‌شود، زیرا او نقش مهمان در ABC's Agents of SHIELD (مانند Smulders) و What If…؟ سریال انیمیشن

امیلیا کلارک نماد بازی تاج و تخت در نقش افسر فرمانده SWORD، ابیگیل برند از کمیک، به علاوه کینگزلی بن آدیر در نقش گراویک رهبر Skrull، اولیویا کولمن در نقش مامور ویژه سونیا فالسورث، کریستوفر مک دونالد، به آنها ملحق می شود. کارمن اجوگو و کیلیان اسکات و دیگران.

تهاجم مخفی: کارگردانان، نویسندگان، و خدمه

عکسی <a href= از تهاجم مخفی، یک برنامه تلویزیونی از استودیو مارول. در اینجا ما یک نمای نزدیک از نیک فیوری را می بینیم. او 3 خط زخم روی چشم چپش دارد، ریش سیاه و بزرگی دارد و ژاکتی مشکی و ژاکت تیره به تن دارد." class="expandable lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/space/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/rG3QsDDFawMXdZjusiuUHL-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/rG3QsDDFawMXdZjusiuUHL-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/rG3QsDDFawMXdZjusiuUHL-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/rG3QsDDFawMXdZjusiuUHL-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/rG3QsDDFawMXdZjusiuUHL-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/rG3QsDDFawMXdZjusiuUHL-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/rG3QsDDFawMXdZjusiuUHL.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/rG3QsDDFawMXdZjusiuUHL.jpg">

(اعتبار تصویر: Marvel Studios)

کایل بردستریت، نویسنده مس و مستر ربات، خالق و نویسنده اصلی مجموعه شش قسمتی محدود است، همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی در کنار کوین فایگی، لوئیس دیسپوزیتو، ویکتوریا آلونسو، برد ویندربام و جاناتان شوارتز از استودیو مارول فعالیت می کند.

فهرست کامل کارگردانان رونمایی نشده است، اما می دانیم که توماس بزوچا (مونته کارلو، بگذار او برود) و علی سلیم (خیابان شصت و یکم، The Calling) قسمت های سریال را تشکیل می دهند.

گفته می‌شود فیلم‌برداری‌های مجدد که در تابستان 2022 اتفاق افتاد، نویسنده جدیدی را برای کار روی مواد جدید استخدام کرد، اما نام آنها فاش نشد. علاوه بر این، ما نمی دانیم که چه کسی فیلمنامه های اصلی سریال را به غیر از Bradstreet نوشته است. Secret Invasion تا کنون کاملاً محرمانه بوده است.

فیلمبرداری توسط Sylvaine Dufaux (Alert) و Remi Adefarasin (Locked Down) انجام شده است. طراحی تولید توسط کارگردان هنری مشهور فرانک والش (High-Rise, Carnival Row) با لباس های Claire Anderson (Good Omens, Black Mirror) انجام شده است.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است