متن خبر

هدفون های بی سیم ارزان بعدی OnePlus تفاوت چندانی با جفت قبلی خود ندارند.

هدفون های بی سیم ارزان بعدی OnePlus تفاوت چندانی با جفت قبلی خود ندارند.

اخبارهدفون های بی سیم ارزان بعدی OnePlus تفاوت چندانی با جفت قبلی خود ندارند.
شناسهٔ خبر: 267018 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

جزئیات جدیدی در مورد آینده OnePlus Nord Buds 2 فاش شده است - و تا کنون به نظر می رسد که تفاوت ها با نسخه های قبلی آنها فقط کاملاً عمیق باشد.

OnePlus Nord Buds اصلی نمی تواند با بهترین هدفون های بی سیم موجود رقابت کند، اما آنها سعی نمی کنند شگفت انگیز باشند. در عوض، آنها به گونه ای طراحی شده اند که ارزش زیادی برای پول ارائه دهند - و ارائه می دهند، صدایی قوی و عمر باتری چشمگیر را با قیمت نسبتاً پایین 39 دلار / 49 پوند (حدود 55 دلار استرالیا) ارائه می دهند، به همین دلیل است که ما به آنها چهار و امتیاز نیم ستاره در تحلیل ما.

پس ، حتی اگر از نظر صوتی با هدفون‌هایی مانند هدفون‌های WF-1000XM4 سونی هم‌تراز نباشند، با این وجود از شنیدن این موضوع که OnePlus برنامه‌هایی برای عرضه بعدی OnePlus Nord Buds 2 دارد، هیجان‌زده هستیم. با این حال، جزئیات در بایگانی نظارتی در ایالات متحده نشان می دهد که آنها ارتقاء چندانی نخواهند داشت - حداقل در مورد باتری.

اسناد ثبت شده در کمیسیون ارتباطات فدرال (در برگه جدید باز می شود) (FCC) نشان می دهد که OnePlus Nord Buds 2 دارای ظرفیت باتری 41 میلی آمپر ساعتی خواهد بود و کیس آنها از یک سلول 480 میلی آمپر ساعتی استفاده می کند که هر دو به اندازه نسخه اصلی هستند. غنچه های نورد. مطمئناً این پایان دنیا نیست - عمر باتری اولین Nord Buds وان پلاس یکی از بهترین آپشن های آنها بود - اما ما همیشه دوست داریم محصولات بعدی را نسبت به آنچه قبلاً ارائه می‌کردند بهبود ببخشند.

نمودارهایی <a href= که اندازه و شکل ناهموار هدفون و قاب گوشی OnePlus Nord 2 را مشخص می‌کند." class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/VTZPsLBAHdMSrXzDVgwMoj-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/VTZPsLBAHdMSrXzDVgwMoj-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/VTZPsLBAHdMSrXzDVgwMoj-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/VTZPsLBAHdMSrXzDVgwMoj-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/VTZPsLBAHdMSrXzDVgwMoj-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/VTZPsLBAHdMSrXzDVgwMoj-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/VTZPsLBAHdMSrXzDVgwMoj.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/VTZPsLBAHdMSrXzDVgwMoj.jpg">

قطعه ای از بایگانی FCC (اعتبار تصویر: OnePlus)

یکی دیگر از اشکالات جزئی ما این است که قاب استفاده شده توسط Nord Buds 2 به اندازه قاب اصلی به طرز آزاردهنده ای حجیم به نظر می رسد. ما دوست داشتیم که Nord Buds جدید یک کیف شیک‌تری داشته باشد که راحت‌تر در جیب قرار گیرد، اما به نظر نمی‌رسد که… مورد.

تنها تغییری که فاش شده این است که Nord Buds 2 طراحی کمی متفاوت خواهد داشت. بر اساس تصاویر موجود در بایگانی FCC، برخلاف Nord Buds اصلی، Buds 2 ساقه ندارد - به جای آن یک نوک دایره ای در پایین دارد.

با توجه به ارسال این پرونده، احتمالاً زمان زیادی طول نخواهد کشید تا اطلاعات بیشتری در مورد Nord Buds 2 بدانیم. با این حال، و جدای از طراحی، اگر قیمت و کیفیت صدا نسبت به آنچه قبلاً ارائه شده است بهبودی نداشته باشد، می‌توانید از ما انتظار داشته باشید که نسخه‌های اصلی را به شما توصیه کنیم – به خصوص اگر در هنگام راه‌اندازی جوانه‌های جدید قیمت آنها کاهش یابد.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است