متن خبر

هت تریک مس در قهرمانی لیگ برتر فوتسال

هت تریک مس در قهرمانی لیگ برتر فوتسال

اخبارهت تریک مس در قهرمانی لیگ برتر فوتسال
شناسهٔ خبر: 110076 -
خبرکاو:

به گزارش ایسنا، تیم های مس سونگون ورزقان و گیتی پسند اصفهان از ساعت ۱۸ امروز در سالن بدون تماشاگر پورشریفی تبریز بازی برگشت فینال لیگ برتر را برگزار کردند. با توجه به شکست گیتی پسند در بازی رفت این تیم بازی را بهتر و هجومی تر آغاز کرد و صاحب چند ضربه خطرناک و موقعیت گلزنی شد که آنها را از دست داد. حملات نصفه و نیمه گیتی پسندها و اداره بازی از سوی مس در ۱۰ دقیقه ابتدایی گلی در پی نداشت.

در ۱۰ دقیقه دوم نیمه اول مسی ها کم کم از فشار حملات گیتی پسند خارج شده و موقعیت هایی روی دروازه گیتی پسند ایجاد کردند تا اینکه مس توانست توسط میثم خیام در دقیقه ۱۴ و روی یک ضدحمله دروازه گیتی پسند را باز کند. پس از گل گیتی پسند باز هم سراپا حمله شد اما علیرضا صمیمی مثل دفعات قبل توپ های گیتی پسندی ها را دفع کرد تا اینکه دو دقیقه بعد از گل مس، گیتی پسند توسط مرتضی عزتی قفل دروازه میزبان را باز کرد و مزد برتری خود را گرفت. در حالی که بازی پس از این گل آرام دنبال می شد خطای گیتی پسندی ها، مس را صاحب یک ضربه مستقیم کرد که مهدی جاوید با شوتی دیدنی گل دوم مس را به ثمر رساند و بازی در نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.
در نیمه دوم فخیم در همان ثانیه ابتدایی روی یک ضد حمله می توانست گل سوم مس را به ثمر برساند که راه به جایی نبرد اما لحظاتی بعد میثم خیام گل دوم خودش و سوم مس را به ثمر رساند تا کار گیتی پسندی ها دشوار شود.گیتی پسند برای جبران گل خورده فشار حملات خود را بیشتر کرد که با درخشش صمیمی چند موقعیت از دست رفت تا اینکه سعید عباسی با یک شوت دیدنی گل دوم گیتی پسند را به ثمر رساند. تیز هوشی حسن زاده در ثانیه های پایانی و در حالی که مس یک بازیکن کمتر داشت گل تساوی این تیم را در پی داشت تا اصفهانی ها بازی را به وقت اضافه بکشانند.
در وقت های اضافه دو تیم بیشتر جانب احتیاط را رعایت کردند تا کار به ضربات پنالتی بکشد. در پنالتی ها نصیری، جاوید، فخیم، تقی زاده، آقاپور و شجری برای مس گلزنی کردند. برای گیتی پسند سنگ سفیدی، عزتی،حسن زاده، عباسی و والکس گلزنی کردند و برمشوری پنالتی خود را به تیرک زد تا مس برای سومین بار پیاپی قهرمان شود و تاریخ سازی کند.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو