اخبار, فناوری, گوشی

نگران نباشید – تیم های مایکروسافت پیدا کردن همه فایل های گم شده شما را آسان تر می کند

یکی از آزاردهنده‌ترین بخش‌های استفاده از سیستم ذخیره‌سازی فایل آنلاین، به لطف به‌روزرسانی جدید تیم‌های مایکروسافت، به زودی تمام می‌شود.

سرویس کنفرانس ویدیویی در حال راه اندازی یک برنامه جدید Files است که می گوید یافتن و مدیریت تمام اسناد کلیدی، صفحات گسترده و سریع تر و آسان تر را آسان تر می کند.

این شرکت او میگوید این راه‌اندازی بالاخره به دنبال رفع یکی از مشکلات کلیدی بسیاری از کاربران تیم مایکروسافت است، به‌جای اینکه قبل از شروع تماس، یک فایل هاب واحد را با همه چیزهایی که نیاز دارید فراهم کند.

فایل های تیم مایکروسافت

برنامه Files جدید برای تیم های مایکروسافت در مدخل خود در نقشه راه رسمی مایکروسافت ۳۶۵ (در برگه جدید باز می شود) به عنوان ارائه "یک مکان برای همه محتوای شما در چت ها، کانال ها، جلسات و M365" توضیح داده شده است.

این ورودی خاطرنشان می کند که کاربران می توانند "محتوای مورد نیاز خود را به سرعت و به آسانی مدیریت، سازماندهی و مکان یابی کنند" و "راه یابی" اکنون برای کاربران سازگارتر و آشناتر خواهد بود که امیدواریم به معنای پایان دادن به ترول در منوهای بی پایان باشد. و گزینه های فایل گیج کننده

برنامه Files در حال حاضر در فهرست منتشر شده است، اما فعلا فقط برای کاربران دسکتاپ تیم های مایکروسافت - اگرچه اگر موفقیت آمیز باشد، بدون شک برای سایر سیستم عامل ها نیز عرضه خواهد شد.

نظر - صرفه جویی در زمان تیم های عمده

برنامه Files جدید جدیدترین از سری به‌روزرسانی‌های تیم مایکروسافت است که به نظر می‌رسد استفاده از آن را به یک پلتفرم بسیار آسان‌تر در محیط کاری تبدیل کند.

در ماه‌های اخیر، این شرکت همچنین قابلیت حذف یا تغییر نام فایل‌ها را در یک کانال و در پوشه OneDrive شما در Teams اضافه کرده است. این به این معنی است که کاربران سیستم ذخیره‌سازی ابری این شرکت زمان بسیار ساده‌تری برای یافتن و سفارشی کردن فایل‌هایی که بیشترین نیاز را در تیم‌ها دارند و اطمینان از برچسب‌گذاری آن‌گونه که می‌خواهند دارند، دارند.

از آنجایی که Microsoft Teams Premium اکنون در جهان عرضه شده است، این شرکت مشتاق است مطمئن شود که پلتفرم آن برای کاربران در همه جا مفید و موثر است، پس هرگونه کمک اضافی برای رفع این مشکلات آزاردهنده محل کار بسیار قدردانی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *