سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

نکات وردل امروز – پاسخ، سرنخ ها و نکات بازی شماره ۷۰۳، سه شنبه، ۲۳ مه

gTSdhH4H4p6AMRt8BR9upj-320-80.jpg
زمان آن فرا رسیده است که نکات روزانه وردل را ارائه کنید، که به طرز ماهرانه ای ساخته شده اند تا به شما کمک کنند تا راه خود را حتی در سخت ترین روزها ادامه دهید. شاید فکر کنید که امروز به هیچ سرنخی برای Wordle نیاز ندارید، اما به یاد داشته باشید: شکست در این بازی تنها شش حدس دور است. در زیر، منتخبی از نکات Wordle را خواهید ...

زمان آن فرا رسیده است که نکات روزانه وردل را ارائه کنید، که به طرز ماهرانه ای ساخته شده اند تا به شما کمک کنند تا راه خود را حتی در سخت ترین روزها ادامه دهید.

شاید فکر کنید که امروز به هیچ سرنخی برای Wordle نیاز ندارید، اما به یاد داشته باشید: شکست در این بازی تنها شش حدس دور است.

در زیر، منتخبی از نکات Wordle را خواهید دید تا شما را در مسیر درست راهنمایی کنند. لازم نیست از همه آنها استفاده کنید، اما در صورت نیاز در مجموع پنج مورد وجود دارد، حروف صدادار پوشش دهنده، حرف شروع، حرف پایان و بیشتر. و اگر اصلاً وقت بازی ندارید، می توانید پاسخ را نیز ببینید.

سرگرمی مبتنی بر کلمه بیشتر می خواهید؟ صفحه امروز من Quordle حاوی نکات و پاسخ هایی برای آن بازی است که بهترین گزینه در بین همه جایگزین های اصلی Wordle است.

اخطار اسپویلر: نکات Wordle و پاسخ امروز در زیر آمده است، پس اگر نمی‌خواهید آنها را ببینید، ادامه آن را نخوانید.

کارشناس Wordle شما
مارک مک لارن
کارشناس Wordle شما
مارک مک لارن

مارک سردبیر TechRadar در بریتانیا است و بیش از یک سال است که در حال بازی در Wordle است. او ده ها مقاله در مورد این بازی برای TechRadar و سایت خواهرش Tom's Guide نوشته است، از جمله تجزیه و تحلیل دقیق رایج ترین حروف در هر موقعیت. خط وردل او به مرز ۵۰۰ رسیده است و اگر آن را از دست بدهد، تسلی‌ناپذیر خواهد بود. بله، او همه چیز را خیلی جدی می گیرد.

نکات Wordle (بازی شماره ۷۰۳) - سرنخ شماره ۱ - حروف صدادار

وردل امروزی چند مصوت دارد؟

Wordle امروزه دارای یک صدادار * است.

* توجه داشته باشید که منظور از واکه پنج مصوت استاندارد (A، E، I، O، U) است، نه Y (که گاهی اوقات به عنوان مصوت نیز به حساب می آید).

نکات Wordle (بازی شماره ۷۰۳) - سرنخ شماره ۲ - حرف اول

وردل امروز با چه حرفی شروع می شود؟

حرف اول در پاسخ وردل امروز C است.

C یک حرف شروع بسیار رایج در Wordle است - در واقع، آن دومین حرف رایج از همه است، پس از S.

نکات Wordle (بازی شماره ۷۰۳) - سرنخ شماره ۳ - حروف تکراری

آیا وردل امروزی حروف تکراری دارد؟

هیچ حرف تکراری در وردل امروزی وجود ندارد.

حروف تکراری در بازی بسیار رایج است، به طوری که ۷۴۸ از ۲۳۰۹ پاسخ Wordle شامل یک پاسخ است. با این حال، این احتمال وجود دارد که Wordle یکی نداشته باشد .

نکات Wordle (بازی شماره ۷۰۳) - سرنخ شماره ۴ - پایان نامه

وردل امروز با چه حرفی به پایان می رسد؟

آخرین حرف در Wordle امروزی K است.

K در پایان یک پاسخ وردل بسیار رایج تر از شروع است و در واقع از این نظر در رتبه نهم کلی قرار دارد.

نکات Wordle (بازی شماره ۷۰۳) - سرنخ شماره ۵ - آخرین فرصت

هنوز به دنبال نکات وردل بیشتر امروز هستید؟ در اینجا یک مورد اضافی برای بازی شماره ۷۰۳ وجود دارد.

پاسخ وردل امروز یک دفتری یا کارگر فروش است.

اگر فقط می‌خواهید پاسخ امروز Wordle را بدانید، به سادگی به پایین صفحه بروید - اما من همیشه توصیه می‌کنم ابتدا سعی کنید آن را خودتان حل کنید. ما نکات و ترفندهای Wordle زیادی برای کمک به شما داریم، از جمله راهنمای بهترین کلمات شروع Wordle.

اگر نمی‌خواهید پاسخ امروز را بدانید، دیگر پیمایش نکنید زیرا در زیر چاپ شده است. پس نگویید به شما هشدار داده نشده است!


پاسخ وردل امروز (بازی شماره ۷۰۳)

پاسخ Wordle 703 در زمینه زرد

(اعتبار تصویر: نیویورک تایمز)

پاسخ امروز وردل (بازی شماره ۷۰۳)… CLERK است.

اکنون دو هفته کامل است که ما یک Wordle واقعا دشوار (COCOA در ۹ می) داشته ایم و بازی امروز هیچ تغییری در این روند ندارد. طبق WordleBot، CLERK به طور متوسط ​​در ۳.۶ حدس حل می شود، و در اینجا چیز زیادی برای نگرانی بیشتر بازیکنان وجود ندارد.

K در پایان کمترین حرف رایج است - اما در یک کلمه کاملاً رایج است ، جایی که رتبه نهم را دارد. چهار حرف دیگر همگی بسیار رایج هستند، با C دومین حرف شروع رایج، L و R دو تا از سه صامت رایج (همراه با T) و E رایج‌ترین حرف در وردل هستند.

پس ، بسیاری از بهترین کلمات شروع Wordle امروزه بسیار مفید خواهند بود، زیرا بسیاری از آنها از دو یا سه تا از آن حروف استفاده می کنند. به عنوان مثال، SLATE، مورد علاقه WordleBot، تنها ۲۰ راه حل ممکن، CRANE 12 و انتخاب من (STARE) 14 راه حل باقی گذاشت.

بسیاری از آن ۱۴ کلمه به Y ختم می‌شدند، و من فهرستی از هشت تای آنها را آوردم: EVERY، FIERY، QUERY، EMERY، FERRY، MERRY، LEERY و BERRY. من همچنین WIRD و بله، CLERK داشتم. پخش یک کلمه با پایان Y منطقی بود، پس من با DERBY رفتم. این نمی توانست پاسخ باشد، اما می خواستم یک R را در وسط کلمه قرار دهم تا ببینم آیا این یک پاسخ RRY است.

اینطور نبود، اما دربی آنقدر گزینه ها را رد کرد که اکنون فقط یک گزینه برای من باقی مانده است. آن کلمه CLERK بود، و من آن را برای یک ۳/۶ شیرین بازی کردم.

امروز چطور بود؟ به من یک ایمیل بفرستید و به من اطلاع دهید.


نکات وردل دیروز (بازی شماره ۷۰۲)

در منطقه زمانی متفاوتی که هنوز دوشنبه است؟ نگران نباشید - می توانم سرنخ هایی برای Wordle #702 نیز به شما بدهم.

وردل دیروز در سه جا واکه داشت.

اولین حرف در پاسخ دیروز وردل I بود.

یک حرف تکراری در وردل دیروز وجود داشت.

آخرین حرف در وردل دیروز O بود.

پاسخ وردل دیروز نوعی سکونت است.

پاسخ وردل دیروز (بازی شماره ۷۰۲)

پاسخ Wordle 702 در زمینه زرد

(اعتبار تصویر: نیویورک تایمز)

پاسخ وردل دیروز (بازی شماره ۷۰۲) این بود… IGLOO .

این یکی سخت بود. یا در هر حال، آن را سخت دیدم. احتمالاً هر دو، اما قطعاً دومی - من فقط با یک ۵/۶ فرار کردم و در یک مرحله نگران خط خود بودم.

انصافاً، اکثر مردم احتمالاً این کار را بسیار دشوار خواهند یافت، و WordleBot او میگوید که میانگین امتیاز آن ۴.۱ است که آن را به دومین بازی سخت ما در ۱۱ بازی گذشته تبدیل می‌کند. سپس دوباره، ۴.۱ ۵ نیست، پس من قطعا ضعیف عمل کردم.

مطمئناً شانس در آن نقش داشت. هیچ یک از بهترین کلمات شروع Wordle امروز خیلی کمک کننده نبودند، اما STARE، انتخاب من، بسیار تاسف بار بود: هیچ سرنخی ارائه نکرد و همچنان ۳۱۸ راه حل ممکن را در اختیارم گذاشت. تعداد بسیار کمی از بازکننده ها زیر ۱۰۰ پاسخ باقی مانده بودند، با پاسخ هایی مانند SLATE (106)، CRANE (357) و ADIEU (154) که همگی بسیار بالا بودند.

این تعجبی ندارد، با نگاه کردن به نامه ها. من در شروع؟ این فوق العاده نادر است. یک O در پایان؟ خیلی رایج تر نیست. دو اس؟ به طور کلی، غیر معمول نیست - اما در پایان ... خوب، IGLOO یکی از تنها دو پاسخ Wordle با آن قالب است.

حدس دوم من بعد از شکست با STARE یا CLOUD یا COULD است. من قبلاً با CLOUD رفتم، اما از نظر گذشته، می توانست بهتر باشد، زیرا به من یک O سبز می داد تا یک زرد.

بلافاصله با این فکر پرت شدم که ممکن است در یک تله -OLLY قرار بگیرم، با FOLLY، LOLLY، HOLLY، GOLLY، MOLLY و JOLLY همه از جمله پاسخ های ممکنی که یادداشت کردم. من چند کلمه با پایان Y دیگر هم داشتم، از جمله LOBBY و LOWLY.

WordleBot بیان کرد برای ایجاد این الگو، در مرحله بعدی JOWLY را بازی کردم، اما در حالی که در مسیر درست بودم، باید FOLLY را بازی می کردم. مطمئناً JOWLY فراتر از تأیید اینکه این یک پاسخ پایانی Y نیست، فایده زیادی نداشت.

پس من دوباره نگاه کردم - و LIMBO را پیدا کردم. به گفته WordleBot، این یکی از تنها سه راه حل ممکن بود که اکنون برای من باقی مانده است، اما تنها راه حلی بود که پیدا کردم. بقیه پاسخ نهایی، IGLOO، و LINGO بودند. من LIMBO را با اعتماد به نفس خاصی بازی کردم و وقتی درست نبود کمی نگران بودم. خوشبختانه اکنون فقط یک پاسخ باقی مانده است و در نهایت متوجه شدم که آن IGLOO است.


وردل پاسخ می دهد: ۵۰ گذشته

من بیش از یک سال است که هر روز Wordle بازی می کنم و تمام پاسخ های قبلی را دنبال کرده ام تا بتوانم به شما در بهبود بازی خود کمک کنم. در اینجا آخرین ۵۰ راه حل است که با پاسخ دیروز شروع می شود، یا صفحه پاسخ های Wordle گذشته من را برای فهرست کامل تحلیل کنید.

Wordle #702، دوشنبه ۲۲ مه: IGLOO

Wordle #701، یکشنبه ۲۱ مه: BRASH

Wordle #700، شنبه ۲۰ مه: FLASK

Wordle #699، جمعه ۱۹ مه: غم و اندوه

Wordle #698، پنجشنبه ۱۸ مه: SHORN

Wordle #697، چهارشنبه ۱۷ مه: PLANK

Wordle #696، سه شنبه ۱۶ مه: LATTE

Wordle #695، دوشنبه ۱۵ مه: CANOE

Wordle #694، یکشنبه ۱۴ مه: روسری

Wordle #693، شنبه ۱۳ مه: ACRID

Wordle #692، جمعه ۱۲ مه: میان وعده

Wordle #691، پنجشنبه ۱۱ مه: BROOM

Wordle #690، چهارشنبه ۱۰ مه: ETHIC

Wordle #689، سه شنبه ۹ مه: کاکائو

Wordle #688، دوشنبه ۸ مه: AGLOW

Wordle #687، یکشنبه ۷ مه: GHOUL

Wordle #686، شنبه ۶ مه: ANGER

Wordle #685، جمعه ۵ مه: در زیر

Wordle #684، پنجشنبه ۴ مه: GUPPY

Wordle #683، چهارشنبه ۳ مه: HORDE

Wordle #682، سه شنبه ۲ مه: SULKY

Wordle #681، دوشنبه ۱ مه: RANGE

Wordle #680، یکشنبه ۳۰ آوریل: PLAZA

Wordle #679، شنبه ۲۹ آوریل: CEDAR

Wordle #678، جمعه ۲۸ آوریل: CIRCA

Wordle #677، پنجشنبه ۲۷ آوریل: LOGIC

Wordle #676، چهارشنبه ۲۶ آوریل: METRO

Wordle #675، سه شنبه ۲۵ آوریل: JOKER

Wordle #674، دوشنبه ۲۴ آوریل: DITTO

Wordle #673، یکشنبه ۲۳ آوریل: UNZIP

Wordle #672، شنبه ۲۲ آوریل: BROKE

Wordle #671، جمعه ۲۱ آوریل: KAYAK

Wordle #670، پنجشنبه ۲۰ آوریل: PLATE

Wordle #669، چهارشنبه ۱۹ آوریل: THUMP

Wordle #668، سه شنبه ۱۸ آوریل: HOUND

Wordle #667، دوشنبه ۱۷ آوریل: WHIFF

Wordle #666، یکشنبه ۱۶ آوریل: DWELT

Wordle #665، شنبه ۱۵ آوریل: آگونی

Wordle #664، جمعه ۱۴ آوریل: دزد

Wordle #663، پنجشنبه ۱۳ آوریل: قیراط

Wordle #662، چهارشنبه ۱۲ آوریل: BORAX

Wordle #661، سه شنبه ۱۱ آوریل: QUALM

Wordle #660، دوشنبه ۱۰ آوریل: UNDER

Wordle #659، یکشنبه ۹ آوریل: SNAFU

Wordle #658، شنبه ۸ آوریل: LEDGE

Wordle #657، جمعه ۷ آوریل: LOCUS

Wordle #656، پنجشنبه ۶ آوریل: LEAFY

Wordle #655، چهارشنبه ۵ آوریل: SMASH

Wordle #654، سه شنبه ۴ آوریل: نسبت

وردل چیست؟

اگر در این صفحه هستید، تقریباً مطمئناً می‌دانید که Wordle در حال حاضر چیست، و احتمالاً مدتی است که آن را بازی می‌کنید. و حتی اگر آن را بازی نکرده‌اید، مطمئناً تا به حال نام آن را شنیده‌اید، زیرا این پدیده بازی‌های ویروسی است که سال گذشته جهان را تحت تأثیر قرار داد و در سال ۲۰۲۳ همچنان قوی است.

ما یک راهنمای کامل برای بازی در صفحه Wordle خود داریم، اما اگر فقط می‌خواهید یک تازه‌سازی کنید، در اینجا اصول اولیه وجود دارد.

وردل چیست؟

Wordle شما را به چالش می کشد تا هر روز یک کلمه جدید پنج حرفی را حدس بزنید. شش حدس به دست می آورید که هر کدام کمی اطلاعات بیشتری را نشان می دهد. اگر یکی از حروف حدس شما در پاسخ و در جای مناسب باشد، سبز می شود. اگر در پاسخ باشد اما در جای اشتباه باشد، زرد می شود. و اگر اصلاً در جواب نباشد خاکستری می شود. ساده، نه؟

این بازی به صورت آنلاین از طریق وب سایت Wordle یا برنامه جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز (iOS / Android) پخش می شود و کاملاً رایگان است.

مهمتر از همه، پاسخ هر روز برای همه یکسان است، به این معنی که شما در حال رقابت با بقیه جهان هستید، نه فقط با خودتان یا بازی. سپس این پازل هر روز در نیمه‌شب به وقت محلی شما بازنشانی می‌شود و یک چالش جدید به شما می‌دهد و فرصتی برای گسترش خط خود ایجاد می‌کند.

قوانین Wordle چیست؟

قوانین Wordle بسیار ساده هستند، اما با چند توپ منحنی پرتاب شده برای اندازه گیری خوب.

۱. حروفی که در جواب و در جای مناسب هستند سبز می شوند.

۲. حروفی که در جواب هستند اما در جای اشتباه هستند زرد می شوند.

۳. حروفی که در جواب نیستند خاکستری می شوند.

۴. پاسخ ها هرگز جمع نیستند.

۵. حروف می توانند بیش از یک بار ظاهر شوند. پس اگر حدس شما شامل دو حرف از یک حرف باشد، ممکن است هر دو زرد، هر دو سبز یا یکی زرد و دیگری سبز شوند.

۶. هر حدس باید یک کلمه معتبر در فرهنگ لغت Wordle باشد. شما نمی توانید ABCDE را حدس بزنید، برای مثال.

۷. لازم نیست حروف صحیح را در حدس های بعدی وارد کنید مگر اینکه در حالت سخت بازی کنید.

۸. شما شش حدس برای حل Wordle دارید.

۹. شما باید Wordle روزانه را قبل از نیمه شب در منطقه زمانی خود تکمیل کنید.

۱۰. تمام پاسخ ها از فهرست ۲۳۰۹ راه حل Wordle گرفته شده است. با این حال…

۱۱. Wordle مجموعه وسیع تری از کلمات را به عنوان حدس می پذیرد - حدود ۱۰۰۰۰ عدد از آنها. به عنوان مثال، شما می توانید یک جمع مانند WORDS را حدس بزنید. قطعاً درست نخواهد بود (نقطه ۴ را در بالا ببینید)، اما وردل آن را به عنوان یک حدس می پذیرد.