متن خبر

نکات رم در مورد کامیون برقی متوسط ​​به زودی

نکات رم در مورد کامیون برقی متوسط ​​به زودی

اخبارنکات رم در مورد کامیون برقی متوسط ​​به زودی
شناسهٔ خبر: 268244 -
خبرکاو:

مفهوم کامیون برقی Ram Revolution.
استلانتیس

در حالی که کامیون های رم کمی از رقابت در زمینه برقی عقب هستند، این شرکت اخیراً 1500 REV جدید خود را معرفی کرد. Stellantis هم زمان را تلف نمی کند، زیرا می شنویم که یک کامیون سایز متوسط ​​جدید شبیه به داکوتا در حال ساخت است.

طبق گزارش MotorTrend ، RAM و Stellantis ظاهراً یک کامیون الکتریکی جدید را در ماه مارس در معرض دید فروشندگان قرار خواهند داد. این 1500 REV نیست، بلکه یک کامیون جمع و جور کوچکتر است. توجه داشته باشید، این فقط یک مفهوم خواهد بود، اما ایده این است که بازخورد دریافت کنید و "ببینید که آیا کامیون مناسب است یا خیر."

دوج داکوتا یک پیکاپ محبوب برای تاکوما، رنجر و سایرین بود، اما در سال 2011 تولید آن متوقف شد. سال ها شایعاتی در مورد بازگشت آن شنیده بودیم، اما هرگز این اتفاق نیفتاد. به نظر می رسد RAM فکر می کند که تغییر به برق می تواند یک فرصت ایده آل باشد.

و در حالی که ما مطمئن نیستیم که نام داکوتا را در آینده به نام داکوتا یدک می کشد یا خیر، احتمالاً از نظر اندازه مشابه خواهد بود. در حال حاضر F-150 Lightning EV بزرگ، Rivian R1T تقریبا متوسط، هامر EV و Chevy به زودی یک Silverado الکتریکی دارد.

متأسفانه، ما چیزی در مورد این وسیله نقلیه نمی دانیم، حداقل هنوز. رم می تواند یک کامیون الکتریکی کوچکتر را برای رقابت با چیزی مانند فورد ماوریک، که به سختی یک کامیون است، ارائه دهد، یا با یک پیکاپ متوسط ​​4×4 کاملاً توانمند، به صورت آل-این عرضه شود.

همانطور که گفته شد، RAM 1500 REV جدید تا سال 2024 عرضه نمی شود، پس نمی توانیم تصور کنیم که این مدل دوم به این زودی ها عرضه شود. منظورم این است که تا اواخر سال 2024 یا اوایل سال 2025 به خیابان ها نمی آید. باید منتظر بمانیم و ببینیم.

از طریق MotorTrend

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است