متن خبر

نوشیدنی دوش داخلی ویروسی چیست؟— خود را مهار کنید

نوشیدنی دوش داخلی ویروسی چیست؟— خود را مهار کنید

اخبارنوشیدنی دوش داخلی ویروسی چیست؟— خود را مهار کنید
شناسهٔ خبر: 267889 -
خبرکاو:

دانه های چیا <a href= را با یک لیمو در آب می ریزند." width="1920" height="1080">
آفریقا استودیو / Shutterstock.com

زمانی که اصطلاح دوش داخلی را می شنوید، احتمالاً کمی خیس می شوید. این قابل درک است. با این حال، این نوشیدنی ویروسی ممکن است برای شما مفید باشد.

پس ، دوش داخلی چیست و آیا فایده ای دارد؟

دوش داخلی – نوشیدنی‌ای که در TikTok در حال گسترش است – ترکیبی از آب، دو قاشق غذاخوری دانه چیا و آب لیمو است. خودشه. اجازه می‌دهید 10 تا 15 دقیقه بماند تا دانه‌های چیا بتوانند مقداری از آب را جذب کنند و بعد نوبت به چنگ زدن می‌رسد.

@jacvanek

دوش داخلی دانه چیا را امتحان کنید تا مجبور نباشید. #دوش_داخلی #یبوست #IBS #Travelhack

♬ دوآ لیپا - جک هارلو

ایده پشت این نوشیدنی این است که، خوب، کارها را در داخل پیش می برد. اگر با یبوست سر و کار دارید یا برای دفع مدفوع به کمک نیاز دارید، این نوشیدنی برای کمک به شما طراحی شده است. اما آیا این کار را انجام می دهد؟

به گفته سلامت ، این کار را می کند. این نشریه با متخصصان گوارش در مورد اثربخشی آن صحبت کرد، و اگرچه این چیز خاصی نیست که آنها تجویز کنند، اما شایستگی دارد. دکتر رینا چوکشی، استادیار گوارش در کالج پزشکی بیلور، محتوای فیبر بالای دانه‌های چیا را دلیلی برای این کار ذکر کرد.

دانه چیا یک فیبر محلول است. آنها آب را جذب می کنند و در طول هضم به ژل تبدیل می شوند. هنگامی که این اتفاق می افتد، حجم زیادی به مدفوع اضافه می شود و به دفع آن کمک می کند. با دوش داخلی، ترکیب دانه چیا و مایع به بهبود روده بزرگ کمک می کند.

توجه: اگر مشکلات مربوط به سلامت دستگاه گوارش دارید یا تحت نظر پزشک هستید، همیشه بهتر است قبل از انجام هر گونه هک مرتبط با سلامت با پزشک خود مشورت کنید.

به گفته سامانتا کاستی، متخصص تغذیه و نویسنده Sugar Shock که با Today صحبت کرد، چیزهایی وجود دارد که باید در نظر داشت. او بيان کرد اگر می خواهید نوشیدنی را امتحان کنید به آرامی شروع کنید. با اضافه کردن یک تا دو قاشق چایخوری به آب شروع کنید و سپس به مرور زمان آن را افزایش دهید. او همچنین توصیه کرد که از مصرف آب خود آگاه باشید. شما باید مطمئن شوید که مایعات کافی دریافت می کنید و در عین حال فیبر خود را افزایش می دهید.

اگر می‌خواهید به هضم غذا کمک کنید، همانطور که مشخص است، این یکی از هک‌های سلامت TikTok است که امتحان کردن آن چندان بد نباشد.

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است