سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

نمی توانید کامنت اینستاگرام ارسال کنید؟ در اینجا نحوه رفع آن آمده است

freestar.config.enabled_slots.push({ placementName: "onlinetechtips_medrec_incontent_left_atf", slotId: "onlinetechtips_medrec_incontent_left_atf" }); آیا می‌خواهید یک نظر ارسال کنید، اما اینستاگرام به شما اجازه این کار را نمی‌دهد؟ دلایل مختلفی برای بروز این مشکل وجود دارد، از قدیمی بودن برنامه شما تا مخالفت با دستورالعمل های پلت فرم. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این موارد و چند مورد دیگر را برای حل مشکل خود برطرف کنید و نظر خود را با موفقیت ارسال کنید. بیا شروع کنیم. اتصال ...

آیا می‌خواهید یک نظر ارسال کنید، اما اینستاگرام به شما اجازه این کار را نمی‌دهد؟ دلایل مختلفی برای بروز این مشکل وجود دارد، از قدیمی بودن برنامه شما تا مخالفت با دستورالعمل های پلت فرم. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این موارد و چند مورد دیگر را برای حل مشکل خود برطرف کنید و نظر خود را با موفقیت ارسال کنید. بیا شروع کنیم.

اتصال اینترنت تلفن خود را تحلیل کنید

وقتی نمی توانید نظری ارسال کنید، تحلیل کنید و مطمئن شوید که اتصال اینترنت تلفن شما کار می کند. اینستاگرام به یک اتصال اینترنتی فعال نیاز دارد تا کاربران بتوانند نظرات خود را اضافه کنند.

فهرست مطالب

می توانید با باز کردن یک مرورگر وب و راه اندازی یک سایت، وضعیت اتصال به اینترنت تلفن خود را تحلیل کنید. اگر سایت شما باز نشد، اتصال شما معیوب است. در این حالت، داده های تلفن همراه خود را خاموش و مجدداً روشن کنید، اتصال را قطع کرده و مجدداً به شبکه وای فای خود متصل شوید یا روتر خود را مجدداً راه اندازی کنید. اگر مشکل شما برطرف نشد، با ارائه دهنده خدمات اینترنت خود تماس بگیرید.

بررسی کنید که آیا اینستاگرام از کار افتاده است یا خیر

پس از تحلیل اتصال اینترنت خود، مطمئن شوید که اینستاگرام قطع نشده است. از کار افتادن سرورهای پلتفرم می‌تواند باعث شود نظر شما پخش نشود.

با مراجعه به صفحه اینستاگرام در Downdetector می توانید تحلیل کنید که آیا پلتفرم خراب است یا خیر. این سایت به شما می گوید که آیا یک سرویس آنلاین با قطعی مواجه شده است. اگر متوجه شدید که اینستاگرام از کار افتاده است، منتظر بمانید تا این شرکت مشکل را برطرف کند و سرویس را بک آپ بیاورد.

به روز رسانی برنامه اینستاگرام در اندروید یا اپل آیفون (iOS)

اینستاگرام توصیه می‌کند اگر نمی‌توانید در پلتفرم نظر اضافه کنید، نسخه برنامه را به‌روزرسانی کنید. این به این دلیل است که ممکن است باگ های برنامه مانع از عملکرد شما شوند، که نسخه جدیدتر اینستاگرام می تواند آن را برطرف کند.

در اندروید

  Google Play Store را روی گوشی خود راه اندازی کنید.

  اینستاگرام را پیدا کنید.

  روی Update در کنار اینستاگرام ضربه بزنید تا برنامه به آخرین نسخه به روز شود.

در آیفون

  اپ استور را روی گوشی خود باز کنید.

  روی Updates در نوار پایین ضربه بزنید.

  اینستاگرام را در فهرست برنامه ها پیدا کنید و در کنار برنامه گزینه Update را انتخاب کنید.

را در اینستاگرام بگذارم، اینجا چگونه می‌توان آن را رفع کرد - ۴-فشرده - نکات فنی آنلاین" loading="lazy" decoding="async" width="710" height="600" src="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-post-a-comment-on-instagram-heres-how-to-fix-it-4-compressed.jpg" class="wp-image-100943" alt="Update the Instagram App on Your Android or Apple iPhone (iOS) image 2" srcset="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-post-a-comment-on-instagram-heres-how-to-fix-it-4-compressed.jpg 710w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-post-a-comment-on-instagram-heres-how-to-fix-it-4-compressed-300x254.jpg 300w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-post-a-comment-on-instagram-heres-how-to-fix-it-4-compressed-59x50.jpg 59w" sizes="(max-width: 710px) 100vw, 710px">

اطمینان حاصل کنید که نظر شما مطابق با دستورالعمل های انجمن اینستاگرام است

اینستاگرام دستورالعمل های اجتماعی خاصی دارد که هر نظر باید از آنها پیروی کند. اگر نظر شما مغایر با این قوانین باشد، پلتفرم از اضافه کردن آن نظر جلوگیری می کند.

دستورالعمل ها می گویند که نظر شما نباید بیش از پنج اشاره داشته باشد. نظر نباید بیش از 30 هشتگ داشته باشد. شما نمی توانید یک نظر را چندین بار پست کنید (از جمله ایموجی). علاوه بر این، نظر شما نباید حاوی کلمات مسدود شده توسط پلتفرم باشد.

اگر نظرتان با دستورالعمل‌های رفع مشکلات پست‌تان مطابقت ندارد، می‌توانید آن را تغییر دهید.

کش اینستاگرام را در دستگاه اندرویدی خود پاک کنید

فایل‌های کش اینستاگرام به برنامه اجازه می‌دهند تا با بارگذاری پیش‌بارگذاری محتوای خاص، تجربه شما را بهبود بخشد. این امکان وجود دارد که این حافظه پنهان خراب شده باشد و باعث شود شما نتوانید نظر ارسال کنید. در این صورت، کش برنامه را پاک کنید تا مشکلتان حل شود. توجه داشته باشید که هنگام انجام این کار، داده های حساب خود را از دست نمی دهید.

شما فقط می توانید کش یک برنامه را در اندروید پاک کنید. آیفون به شما اجازه این کار را نمی دهد.

  روی Instagram در کشوی برنامه یا صفحه اصلی خود ضربه بزنید و نگه دارید و برای باز کردن تنظیمات برنامه ، App info را انتخاب کنید.

  در صفحه زیر گزینه Storage usage را انتخاب کنید.

را 5 فشرده‌سازی کرد - نکات فنی آنلاین" loading="lazy" decoding="async" width="512" height="600" src="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-post-a-comment-on-instagram-heres-how-to-fix-it-5-compressed.jpg" class="wp-image-100947" alt="Clear Instagram’s Cache on Your Android Device image" srcset="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-post-a-comment-on-instagram-heres-how-to-fix-it-5-compressed.jpg 512w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-post-a-comment-on-instagram-heres-how-to-fix-it-5-compressed-256x300.jpg 256w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-post-a-comment-on-instagram-heres-how-to-fix-it-5-compressed-43x50.jpg 43w" sizes="(max-width: 512px) 100vw, 512px">

  برای حذف محتوای کش برنامه ، پاک کردن کش را انتخاب کنید.

را ۶ فشرده‌سازی کرد - نکات فنی آنلاین" loading="lazy" decoding="async" width="569" height="600" src="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-post-a-comment-on-instagram-heres-how-to-fix-it-6-compressed.jpg" class="wp-image-100948" alt="Clear Instagram’s Cache on Your Android Device image 2" srcset="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-post-a-comment-on-instagram-heres-how-to-fix-it-6-compressed.jpg 569w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-post-a-comment-on-instagram-heres-how-to-fix-it-6-compressed-285x300.jpg 285w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-post-a-comment-on-instagram-heres-how-to-fix-it-6-compressed-47x50.jpg 47w" sizes="(max-width: 569px) 100vw, 569px">

  برنامه را دوباره روی گوشی خود راه اندازی کنید.

از سیستم خارج شوید و به اکانت اینستاگرام خود بازگردید

اگر مشکل شما حل نشده است، از سیستم خارج شوید و دوباره به حساب خود در برنامه وارد شوید تا مشکل خود را برطرف کنید. این به این دلیل است که برنامه اینستاگرام ممکن است یک مشکل در جلسه ورود داشته باشد که می توانید با خروج از سیستم و بازگشت مجدد آن را حل کنید.

لاگین اینستاگرام خود را در دسترس نگه دارید، زیرا برای ورود مجدد به حساب خود به آن اعتبار نیاز دارید.

  اینستاگرام را روی گوشی خود راه اندازی کنید.

  نماد نمایه خود را در نوار پایین انتخاب کنید.

  سه خط افقی را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید.

  به پایین بروید و Log out [Username] را انتخاب کنید.

را در اینستاگرام ارسال کنم، اینجا چگونه می‌توان آن را برطرف کرد، ۷ فشرده شده - نکات فنی آنلاین" loading="lazy" decoding="async" width="778" height="600" src="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-post-a-comment-on-instagram-heres-how-to-fix-it-7-compressed.jpg" class="wp-image-100944" alt="Log Out and Back Into Your Instagram Account image" srcset="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-post-a-comment-on-instagram-heres-how-to-fix-it-7-compressed.jpg 778w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-post-a-comment-on-instagram-heres-how-to-fix-it-7-compressed-300x231.jpg 300w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-post-a-comment-on-instagram-heres-how-to-fix-it-7-compressed-768x592.jpg 768w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-post-a-comment-on-instagram-heres-how-to-fix-it-7-compressed-65x50.jpg 65w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-post-a-comment-on-instagram-heres-how-to-fix-it-7-compressed-130x100.jpg 130w" sizes="(max-width: 778px) 100vw, 778px">

  دوباره وارد حساب کاربری خود شوید

با استفاده از VPN مشکل کامنت اینستاگرام را برطرف کنید

یکی از دلایلی که اینستاگرام نظر شما را محدود می کند این است که این پلتفرم آدرس IP شما را ممنوع کرده است. این معمولا زمانی اتفاق می افتد که پلتفرم فعالیت های مخرب را از IP شما شناسایی کند. برای تأیید این موضوع، VPN تلفن خود را روشن یا خاموش کنید.

اگر از قبل از VPN استفاده می‌کنید، ممکن است IP VPN شما مسدود شده باشد. در این صورت سرویس VPN خود را خاموش کنید و ببینید آیا می توانید نظر خود را ارسال کنید.

اگر از VPN استفاده نمی کنید، یک برنامه VPN بگیرید و سرویس را روشن کنید. سپس، ببینید آیا اینستاگرام به شما اجازه می دهد نظر خود را اضافه کنید یا خیر. فعال کردن یک سرویس VPN آدرس IP شما را از اینستاگرام مخفی می کند و محدودیت های پلتفرم در IP شما را در صورت وجود لغو می کند.

توجه داشته باشید که اینستاگرام یک آدرس IP را برای همیشه مسدود نگه نمی دارد. پس ، اگر IP شما ممنوع است، پلتفرم باید در چند روز آن را رفع انسداد کند.

اینستاگرام را در گوشی خود حذف و دوباره نصب کنید

اگر اینستاگرام همچنان به شما اجازه ارسال نظر نمی دهد، ممکن است خود برنامه شما معیوب باشد. در این صورت، برنامه را حذف و دوباره نصب کنید تا مشکل شما حل شود. با حذف نصب برنامه، تمام فایل های برنامه حذف می شود، که ممکن است برخی از آنها معیوب باشند و باعث مشکل شما شوند.

توجه داشته باشید که با حذف برنامه، اطلاعات حساب خود را از دست نمی دهید. وقتی وارد برنامه می‌شوید، برنامه داده‌های شما را همگام‌سازی می‌کند.

در اندروید

  روی اینستاگرام در کشوی برنامه گوشی خود ضربه بزنید و نگه دارید.

  Uninstall را در منو انتخاب کنید.

را در اینستاگرام ارسال کنم، اینجا چگونه می‌توان آن را رفع کرد، ۸ فشرده‌شده - نکات فنی آنلاین" loading="lazy" decoding="async" width="651" height="600" src="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-post-a-comment-on-instagram-heres-how-to-fix-it-8-compressed.jpg" class="wp-image-100945" alt="Remove and Reinstall Instagram on Your Phone image" srcset="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-post-a-comment-on-instagram-heres-how-to-fix-it-8-compressed.jpg 651w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-post-a-comment-on-instagram-heres-how-to-fix-it-8-compressed-300x276.jpg 300w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-post-a-comment-on-instagram-heres-how-to-fix-it-8-compressed-54x50.jpg 54w" sizes="(max-width: 651px) 100vw, 651px">

  در اعلان Uninstall را انتخاب کنید.

  فروشگاه Google Play را باز کنید، Instagram را پیدا کنید و روی Install ضربه بزنید.

در آیفون

  روی اینستاگرام در کشوی برنامه خود ضربه بزنید و نگه دارید.

  در منو گزینه Remove App > Delete App را انتخاب کنید.

  App Store را راه اندازی کنید، اینستاگرام را پیدا کنید و روی نماد دانلود ضربه بزنید.

قبل از ارسال نظر، 48 ساعت صبر کنید

اگر روش‌های بالا نتوانستند مشکل شما را برطرف کنند، اینستاگرام ممکن است حساب شما را محدود کرده باشد. در این صورت، هیچ گزینه ای ندارید جز اینکه حدود 48 ساعت صبر کنید تا شرکت محدودیت ها را از روی حساب شما بردارد.

دلایل مختلفی وجود دارد که اینستاگرام یک حساب کاربری را محدود می کند. ممکن است محتوایی را پست کرده باشید که اینستاگرام آن را اسپم می‌داند، که منجر به ممنوعیت موقت می‌شود.

رفع مشکل کامنت اینستاگرام

عدم امکان ارسال نظرات به این معنی است که نمی توانید افکار خود را در مورد پست های خاص در پلت فرم به اشتراک بگذارید. اگر اینستاگرام کامنت‌های شما را محدود می‌کند و دلیل آن را نمی‌دانید، راهنمای بالا دلایل احتمالی را فهرست کرده و راه‌هایی برای دور زدن مشکل ارائه می‌دهد.

هنگامی که روش های موجود در راهنما را دنبال کردید، مشکل شما باید حل شود. سپس می توانید نظرات خود را بدون مشکل در این شبکه اجتماعی ارسال کنید.

خبرکاو