سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

نمی توانید به پیام های اینستاگرام پاسخ دهید؟ 8 راه حلی که باید همین الان امتحان کنید

freestar.config.enabled_slots.push({ placementName: "onlinetechtips_medrec_incontent_left_atf", slotId: "onlinetechtips_medrec_incontent_left_atf" }); اگر از اینستاگرام برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده و به اشتراک گذاشتن حلقه‌های خنده‌دار، دستور غذاها یا محتوای دیگر استفاده می‌کنید، متوجه می‌شوید که نمی‌توانید به پیام‌های اینستاگرام پاسخ دهید، می‌تواند بسیار خسته کننده باشد. در زیر، به پاسخ به این سوال کمک می‌کنیم: «چرا نمی‌توانم به پیام‌های اینستاگرام پاسخ دهم؟» زیرا ممکن است عوامل متعددی باعث ایجاد مشکل شوند. همچنین هشت راه حل را با ...

اگر از اینستاگرام برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده و به اشتراک گذاشتن حلقه‌های خنده‌دار، دستور غذاها یا محتوای دیگر استفاده می‌کنید، متوجه می‌شوید که نمی‌توانید به پیام‌های اینستاگرام پاسخ دهید، می‌تواند بسیار خسته کننده باشد. در زیر، به پاسخ به این سوال کمک می‌کنیم: «چرا نمی‌توانم به پیام‌های اینستاگرام پاسخ دهم؟» زیرا ممکن است عوامل متعددی باعث ایجاد مشکل شوند. همچنین هشت راه حل را با شما در میان خواهیم گذاشت تا بتوانید به پیام‌رسانی بازگردید.

چرا نمی توانم به پیام های اینستاگرام پاسخ دهم؟

ممکن است مسدود شده باشید، ممکن است به حساب اشتباهی وارد شوید، یا شاید اتفاق دیگری در حال رخ دادن باشد. اگر متوجه شدید که نمی‌توانید به پیام‌های اینستاگرام پاسخ دهید، در اینجا راه‌حل‌هایی وجود دارد که باید امتحان کنید.

فهرست مطالب

1. تحلیل کنید که مسدود نشده اید

اگر اخیراً با کسی مخالفت کرده اید، به احتمال زیاد اگر دیگر نمی خواهد با شما ارتباط برقرار کند، شما را مسدود کرده باشد. یکی از راه‌های مطمئن برای فهمیدن این موضوع این است که پیام‌های ارسالی شما به‌عنوان تحویل‌شده علامت‌گذاری نشده باشند. هر چند عجله نکنید - اگر نمی توانید آنها را در یک پست برچسب گذاری کنید، ممکن است شما را بلاک کرده باشند، و در اینجا نحوه تحلیل شما آمده است. اگر فردی است که به او نزدیک هستید، همیشه می‌توانید از طریق یک تماس تلفنی یا پیام با او تماس بگیرید تا ببینید آیا اینطور است یا خیر.

2. وضعیت سرور اینستاگرام را تحلیل کنید

قبل از اینکه فرض کنید کسی شما را بلاک کرده است، مطمئن شوید که اینستاگرام مقصر نیست. ممکن است سرورهای متا به دلیل مشکلات اتصال، تعمیر و نگهداری یا اشکالات از کار افتاده باشند. ساده ترین راه برای تحلیل خرابی سرورهای اینستاگرام استفاده از سایتی مانند Downdetector است.

3. تحلیل کنید که به حساب درست وارد شده اید

اگر از چندین اکانت اینستاگرام استفاده می کنید و اغلب بین اکانت ها جابجا می شوید، مطمئن شوید که به حساب درست وارد شده اید! ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما بسیار آسان است که وارد حساب اشتباهی شوید و سعی کنید به شخصی که نمایه خصوصی دارد پیام دهید که با حساب دیگر خود فالو نمی کنید.

4. از سیستم خارج شوید و دوباره وارد شوید

گاهی اوقات اینستاگرام مانند هر برنامه دیگری دچار مشکل می شود. اگر مشکل مربوط به حساب شما باشد، خروج از حساب کاربری و بازگشت مجدد ممکن است مشکل را حل کند. به‌علاوه، مطمئن خواهید شد که به حساب درستی وارد شده‌اید. در اینجا نحوه خروج از حساب خود آورده شده است:

  روی عکس نمایه خود در پایین سمت راست ضربه بزنید تا به نمایه خود بروید.

  روی نماد اطلاعات بیشتر (سه خط پشته‌ای) ضربه بزنید، سپس روی تنظیمات و حریم خصوصی ضربه بزنید.

  به پایین بروید و در زیر Login، Log Out (نام حساب) یا Log Out of All Accounts را انتخاب کنید.

  برای ورود مجدد، کافی است اعتبار حساب خود را وارد کنید.

5. اینستاگرام را به روز کنید

با توجه به آن، آیا سعی کرده اید برنامه را به روز کنید؟ شاید مشکل پاسخ دادن به پیام ها نتیجه یک اشکال برنامه باشد. اطمینان از اجرای آخرین نسخه اینستاگرام می تواند این مشکل را حل کند. می‌توانید برنامه‌تان را به‌صورت دستی در فروشگاه Google Play یا Apple App Store به‌روزرسانی کنید، اگرچه اگر به‌روزرسانی‌های خودکار را روشن کرده‌اید، این باید بدون نیاز به نگرانی در مورد آن اتفاق بیفتد.

6. اینستاگرام را مجدد راه اندازی کنید / کش را پاک کنید

راه‌اندازی مجدد برنامه با خروج اجباری می‌تواند به رفع مشکل کمک کند، یا می‌توانید حافظه پنهان برنامه، داده‌های ذخیره شده توسط برنامه در دستگاهتان را پاک کنید. در دستگاه‌های اندرویدی، می‌توانید این کار را به صورت دستی انجام دهید، و در اینجا به این صورت است:

  به Settings > Storage > Apps رفته و Instagram را انتخاب کنید (در برخی از دستگاه ها مانند گوشی های سامسونگ، فقط باید به Settings > Apps بروید).

  روی Storage (یا Storage & Cache ) > Clear Cache ضربه بزنید.

به پیام‌ها در اینستاگرام پاسخ داد: ۸ اصلاحات برای امتحان کردن ۴ فشرده - نکات فنی آنلاین" loading="lazy" decoding="async" width="1024" height="179" src="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-reply-to-messages-on-instagram-8-fixes-to-try-4-compressed.png" class="wp-image-100845" alt="Restart Instagram/Clear the Cache image" srcset="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-reply-to-messages-on-instagram-8-fixes-to-try-4-compressed.png 1024w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-reply-to-messages-on-instagram-8-fixes-to-try-4-compressed-300x52.png 300w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-reply-to-messages-on-instagram-8-fixes-to-try-4-compressed-768x134.png 768w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-reply-to-messages-on-instagram-8-fixes-to-try-4-compressed-80x14.png 80w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px">

بسته به تلفنی که استفاده می‌کنید، این گزینه‌ها ممکن است کمی متفاوت باشند، اما معمولاً آنچه را که به دنبال آن هستید در بخش اطلاعات ذخیره‌سازی برنامه پیدا خواهید کرد.

7. تلفن خود را ریستارت کنید

ممکن است مشکل از اینستاگرام نباشد، بلکه مربوط به گوشی شما باشد، به خصوص اگر متوجه شده اید که برنامه های دیگر به طرز عجیبی رفتار می کنند. راه‌اندازی مجدد تلفن اغلب می‌تواند به مشکلاتی که با آن مواجه هستید کمک کند، پس اگر آن را مجددا راه‌اندازی کنید و سپس اینستاگرام را باز کنید، ممکن است متوجه شوید که اکنون می‌توانید طبق معمول به پیام‌ها پاسخ دهید.

8. کمی پشتیبانی دریافت کنید

اگر هیچ یک از راه حل های بالا برای شما کار نمی کند، احتمالا وقت آن رسیده است که با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید، که امیدواریم بتواند به شما در حل مشکل کمک کند. ممکن است توصیه مورد نظر خود را در مرکز راهنمایی بیابید، یا می‌توانید از طریق برنامه یا نسخه وب برای کمک با اینستاگرام تماس بگیرید. برای گزارش مشکل از طریق برنامه، کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:

  روی عکس نمایه خود در پایین سمت راست ضربه بزنید.

  سپس روی گزینه‌های بیشتر (سه خط روی هم) در بالا سمت راست ضربه بزنید.

  تنظیمات و حریم خصوصی را انتخاب کنید.

  به اطلاعات بیشتر و پشتیبانی به پایین بروید، سپس روی Help ضربه بزنید.

  گزارش مشکل را انتخاب کنید.

  می‌توانید به جایی که مشکل رخ داده برگردید و سپس تلفن خود را تکان دهید تا مشکل را گزارش کنید، یا (و ممکن است آسان‌تر باشد)، روی گزارش مشکل بدون لرزش ضربه بزنید.

  دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا مشکل خود را به اینستاگرام گزارش دهید.

به پیام‌ها در اینستاگرام پاسخ داد: ۸ اصلاحات برای امتحان کردن ۵ فشرده - نکات فنی آنلاین" loading="lazy" decoding="async" width="1024" height="203" src="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-reply-to-messages-on-instagram-8-fixes-to-try-5-compressed.png" class="wp-image-100843" alt="Get Some Support image" srcset="https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-reply-to-messages-on-instagram-8-fixes-to-try-5-compressed.png 1024w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-reply-to-messages-on-instagram-8-fixes-to-try-5-compressed-300x59.png 300w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-reply-to-messages-on-instagram-8-fixes-to-try-5-compressed-768x152.png 768w, https://www.online-tech-tips.com/wp-content/uploads/2024/03/cant-reply-to-messages-on-instagram-8-fixes-to-try-5-compressed-80x16.png 80w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px">

امیدواریم یکی از این اصلاحات برای حل مشکل شما کارساز باشد. اگر همه چیز شکست خورد، می توانید با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید. آنها مطمئناً به زودی با شما تماس خواهند گرفت و مشکل را برطرف می‌کنند، پس این سوال برای شما باقی نخواهد ماند که "چرا من نمی‌توانم به پیام‌های اینستاگرام پاسخ دهم؟"

خبرکاو