متن خبر

نمایندگان مجلس باید فقط برای مردم کار کنند

نمایندگان مجلس باید فقط برای مردم کار کنند

اخبارنمایندگان مجلس باید فقط برای مردم کار کنند
شناسهٔ خبر: 109963 -
خبرکاو:

به گزارش ایسنا، حسین نوش‌آبادی در جلسه شورای اداری شهرستان ورامین طی سخنانی بیان کرد: انسان در طول زندگی خود به سه موهبت امنیت، عدالت و رفاه نیاز دارد و فعالیت تمام نهادها در جامعه اسلامی برای تحقق این سه اصل صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: نمایندگان مجلس باید با دوری جستن از منافع حزبی، اندیشه‌های فردی و حب و بغض‌ها فقط برای مردم کار کنند؛ چرا که تعصبات قومی و نژادی زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست.

نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا بیان کرد : در ابتدا به عنوان یک شهروند سپس به نمایندگی از مردم ورامین، پیشوا و قرچک منویات رهبر معظم انقلاب را سرلوحه کار خود قرار داده و در امور نمایندگی مردم، هیچ تعلق شخصی و حزبی خاصی نداشته و تلاش دارم تا با تعامل دوستانه و برادرانه و البته در چارچوب قانون، حرکت کرده و به وظایف قانون‌گذاری و نظارت خویش در مجلس عمل کنم.

نوش آبادی مطرح کرد: دشت ورامین از پیشینه وزین تاریخی برخوردار است و به فرموده امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب، این شهرستان سرزمین پاکان است که با تلاش و ایثار باید کاری کرد که رفتارها و ناهنجاری‌ها، چهره آن را مخدوش نکند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی بیان کرد : سه شهرستان ورامین، پیشوا و قرچک مشکلات و نیازهای مشترکی دارند که با تعامل و همکاری مسئولان آن‌ها، این مشکلات با اولویت‌بندی قابل رفع است. اجرای حمل و نقل ریلی و اتصال به شبکه متروی تهران، از مطالبات بر زمین مانده مردم دشت ورامین است؛ موضوعی که سال‌ها قبل اجرای آن به عنوان مترو آغاز شد و با انحراف از مسیر اجرا، نتوانست نیاز مردم این سه شهرستان را برآورده کند.

نوش‌آبادی یادآور شد: سد ماملو با هدف تأمین آب مورد نیاز دشت ورامین در حوزه کشاورزی و شرب احداث شد ولی حین اجرا، بخش‌های دیگری از آب آن استفاده کردند. آب شرب مردم این سه شهرستان باید از سد ماملو تأمین شود.

نماینده مردم شهرستانهای ورامین، قرچک و پیشوا بیان کرد: با اجرای فاز دوم خط انتقال پساب تصفیه شده جنوب تهران به دشت ورامین، بسیاری از نیازهای کشاورزی این منطقه به آب برطرف و از پیشروی پدیده مخرب فرونشست زمین جلوگیری می‌شود.

وی اظهار کرد: طی سه هفته گذشته، بیش از ۹۰ درصد از مراجعین به دفتر نماینده، افراد جویای کار بودند. با رفع موانع فعالیت تولیدکنندگان در قالب جلسات تخصصی تسهیل و رفع موانع تولید، فعال‌تر شدن شهرک‌های صنعتی سه شهرستان ورامین، پیشوا و قرچک و راه‌اندازی واحدهای راکد و یا در حال تعطیل، می‌توان مشکل بیکاری را در منطقه برطرف کرد.

نوش آبادی بیان کرد : دشت ورامین از کمبود مراکز درمانی نیز رنج می‌برد. شهرستان پیشوا فاقد بیمارستان است. دو بیمارستان ورامین ظرفیت کافی برای پذیرش بیماران را نداشته و نیاز به تجهیز امکانات دارند و تنها بیمارستان قرچک هیچ‌گاه به ظرفیت تعداد تخت‌های اعلام شده دست نیافت.

وی در پایان بیان کرد : مدیران منطقه موظفند تا هنرمندانه، مشکلات را طبقه‌بندی کرده و اولویت‌ها را در نظر گیرند و با تلاش و همت، مطالبات مردم را پیگیری نمایند؛ چرا که کم‌کاری مسئولان، مردم را به آینده نظام ناامید می‌کند.

انتهای پیام

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو