سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

نمایش «قصه‌ها»ی رخشان بنی‌اعتماد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایش ویژه چهارم بیستمین جشنواره فیلم تصویر به فیلم سینمایی «قصه‌ها» به کارگردانی رخشان بنی اعتماد اختصاص دارد.رخشان بنی‌اعتماد کارگردان سینمای ایران پس از سال‌ها، به دنبال شخصیت‌های قصه‌های فیلم‌هایش رفته و ما را با زندگی فعلی آن‌ها روبه‌رو می‌کند.این فیلم سینمایی محصول سال ۱۳۹۳ است و در جشنواره‌های زیادی جوایز و افتخارات پرشماری را کسب کرده است. نامزدی بهترین فیلم در جشنواره سیدنی و کسب جایزه بهترین فیلمنامه در جشنواره بین‌المللی فیلم ...

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایش ویژه چهارم بیستمین جشنواره فیلم تصویر به فیلم سینمایی «قصه‌ها» به کارگردانی رخشان بنی اعتماد اختصاص دارد.
رخشان بنی‌اعتماد کارگردان سینمای ایران پس از سال‌ها، به دنبال شخصیت‌های قصه‌های فیلم‌هایش رفته و ما را با زندگی فعلی آن‌ها روبه‌رو می‌کند.
این فیلم سینمایی محصول سال ۱۳۹۳ است و در جشنواره‌های زیادی جوایز و افتخارات پرشماری را کسب کرده است. نامزدی بهترین فیلم در جشنواره سیدنی و کسب جایزه بهترین فیلمنامه در جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز از آن جمله‌اند.
«قصه‌ها» روز پنجشنبه ۱۰ اسفندماه در سالن شهناز خانه هنرمندان ایران ساعت ۱۸ در قالب سئانس ویژه بیستمین جشنواره فیلم تصویر نمایش داده می شود و ورود برای همگان آزاد و رایگان است.
این برنامه در استقبال از مراسم در ستایش تصویر چهار چهره خلاق سینما، عکاسی، گرافیک و کاریکاتور: رخشان بنی‌اعتماد، مریم زندی، ابراهیم حقیقی، جواد علیزاده که در اختتامیه بیستمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر ، روز جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

۵۷۵۷

خبرکاو