سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

نقشه‌های لو رفته iPad Pro 2024 اولین نگاه ما را به طراحی احتمالی ارائه می‌کند

iPad Pro 12.9 (2022) (اعتبار تصویر: آینده) مهم ترین سوالی که در مورد آیپد پرو 2024 داریم این است که چه زمانی عرضه می شود، اما با افزایش تعداد و دفعات افشای اطلاعات مربوط به صفحه پریمیوم بعدی اپل ، به نظر می رسد که به زودی عرضه شود – و ما اکنون شاهد رسمی هستیم -طراحی های ظاهری از طراحی تبلت. این نقشه‌های CAD (طراحی به کمک رایانه) توسط MacRumors به ​​اشتراک گذاشته شده ...
iPad Pro 12.9 (2022) روی میز
iPad Pro 12.9 (2022) (اعتبار تصویر: آینده)

مهم ترین سوالی که در مورد آیپد پرو 2024 داریم این است که چه زمانی عرضه می شود، اما با افزایش تعداد و دفعات افشای اطلاعات مربوط به صفحه پریمیوم بعدی اپل ، به نظر می رسد که به زودی عرضه شود – و ما اکنون شاهد رسمی هستیم -طراحی های ظاهری از طراحی تبلت.

این نقشه‌های CAD (طراحی به کمک رایانه) توسط MacRumors به ​​اشتراک گذاشته شده است، و در حالی که دقیقاً مشخص نیست سایت آنها را از کجا تهیه کرده است، اما خاطرنشان می‌کند که این نوع نقاشی‌ها اغلب از کارخانه‌های تولیدکننده دستگاه‌های اپل به بیرون درز می‌کنند.

پس در تئوری، اینها تصاویر طراحی رسمی هستند و همانطور که سایت اشاره می کند، سازندگان کیس اغلب به اندازه کافی به آنها اعتماد می کنند تا بر اساس آنها کیس ها را طراحی کنند. البته، ایجاد این نوع طرح‌ها برای هر کسی که مهارت‌های اولیه هنری دارد نیز آسان است، پس باید آن‌ها را با کمی نمک همراه کنید. با این حال، باید توجه داشته باشیم که MacRumors سابقه نسبتاً قابل اعتمادی در این موارد دارد.

این تصاویر مدل‌های 11 اینچی و 13 اینچی آیپد پرو 2024 را از جلو، پشت و لبه پایین نشان می‌دهند. تصاویر از نظر جزئیات کمی سبک هستند، اما می توانید ببینید که طراحی کلی شبیه به مدل های فعلی به نظر می رسد، با یک بلوک دوربین در گوشه سمت چپ بالا، در حالی که بلندگوها و یک پورت USB-C در پایین قرار دارند.

تغییر در ابعاد

اسکیس ها همچنین شامل ابعاد هستند و آیپد پرو 2024 13 اینچی دارای ابعاد 281.58 x 215.53 میلی متر است. این مقدار کمی بیشتر از iPad Pro 12.9 (2022) 280.6 x 214.9 میلی‌متری است، اگرچه تفاوت‌ها را می‌توان با صفحه نمایش 13 اینچی بسیار بزرگ‌تر امسال توضیح داد (اگرچه در مورد اینکه آیا این تبلت جدید 13 اینچی یا 12.9 خواهد بود اختلاف نظر وجود دارد. اینچ دوباره).

آیپد پرو 2024 11 اینچی با ابعاد 249.70 در 177.51 میلی متر ذکر شده است، در حالی که برای مقایسه آیپد پرو 11 (2022) 247.6 در 178.5 میلی متر است. پس مدل آینده کمی بلندتر اما کمی باریک تر می شود.

با توجه به ارزشش، ما دقیقاً همان ابعاد آیپد پرو 2024 را در افشای قبلی دیده‌ایم، پس احتمال درستی آن‌ها وجود دارد. این نشت همچنین شامل ضخامت نیز می‌شود، به طوری که مدل 13 اینچی 5 میلی‌متر (کمتر از 6.4 میلی‌متر مدل قبلی) و مدل 11 اینچی 5.1 میلی‌متر (از 5.9 میلی‌متر) ذکر شده است. پس هر دو مدل آیپد پرو آینده ممکن است باریکتر از دو مدل فعلی باشند.

امیدواریم به زودی مطمئناً متوجه این موضوع شویم، اگرچه با شایعه‌ای که در بازه زمانی مارس و ژوئن منتشر می‌شود، مطمئن نیستیم که چقدر زود است.

شما هم ممکن است دوست داشته باشید

جیمز نویسنده و ویرایشگر فرعی تلفن، تبلت و ابزارهای پوشیدنی در TechRadar است. او عاشق همه چیز «هوشمند» است، از ساعت گرفته تا چراغ، و اغلب می توان او را در حال بحث با دستیاران هوش مصنوعی یا غرق شدن در جدیدترین برنامه ها یافت. جیمز همچنین در 3G.co.uk، 4G.co.uk و 5G.co.uk مشارکت دارد و برای T3، Digital Camera World، Clarity Media و دیگران، با کار بر روی وب، چاپ و تلویزیون نوشته است.

خبرکاو