سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

نقره داغ شدن مالکین ۶ هزار خانه خالی در پردیس!

به گزارش رکنا، خلیل محبت خواه گفت: درخصوص شناسایی خانه های خالی در شهر جدید پردیس تا به امروز اقدامات بسیار موثری انجام شده و به طوری که تمامی بنگاه های مشاوران املاک غیر مجاز در این شهر را شناسایی کرده ایم. به گفته مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس، تا به امروز ۱۱۰ بنگاه مشاور املاک غیر مجاز شناسایی شده و اقدام  ۵۶ واحد صنفی در این بخش  پلمب شده است. او می گوید: همچنین از ...

به گزارش رکنا، خلیل محبت خواه گفت: درخصوص شناسایی خانه های خالی در شهر جدید پردیس تا به امروز اقدامات بسیار موثری انجام شده و به طوری که تمامی بنگاه های مشاوران املاک غیر مجاز در این شهر را شناسایی کرده ایم.

به گفته مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس، تا به امروز ۱۱۰ بنگاه مشاور املاک غیر مجاز شناسایی شده و اقدام  ۵۶ واحد صنفی در این بخش  پلمب شده است.

او می گوید: همچنین از حدود ۶ هزار خانه خالی تا به امروز مالیات اخذ کرده ایم و به سرعت این موضوع را ادامه می دهیم و اجازه نخواهیم داد با ورود دلالان وسوداگران در این بازار قیمت های واحدهای مسکن مهر در شهر پردیس روند افزایشی پیدا کند.

محبت خواه اظهار کرد: شناسایی خانه های خالی در شهر پردیس زمینه ساز جمع شدن بساط بسیاری از سوداگران و دلالانی بود که طی سال های گذشته برای متقاضیان مسکن مهر پردیس مشکل ایجاد می کردند اما در حال حاضر با اجرایی شدن این طرح و اخذ مالیات از خانه های خالی علاوه بر جمع آوری دلالان شاهد کاهش قیمت مسکن مهر این منطقه بین ۷۰۰ میلیون تا یک میلیارد تومان هم هستیم.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس بیان کرد: اجرای این طرح همچنان با جدیت ادامه دارد و اجازه نخواهیم داد در این حوزه مشکلی فراهم شود.