متن خبر

نقد و بررسی Lego Star Wars AT-TE Walker

نقد و بررسی Lego Star Wars AT-TE Walker

اخبارنقد و بررسی Lego Star Wars AT-TE Walker
شناسهٔ خبر: 266873 -
خبرکاو:

اطلاعات ضروری

قیمت : 139.99 دلار / 119.99 پوند

شماره مدل : 75337

تعداد قطعات : 1082

ابعاد : تقریباً 15 اینچ (38 سانتی متر) ارتفاع، 19 اینچ (48 سانتی متر) عرض و 3 اینچ (7 سانتی متر) عمق.

سن توصیه شده : 9+

Lego AT-TE (75337) مسلماً موردانتظارترین مجموعه بازی Lego Star Wars در سال است و نه فقط به این دلیل که نسخه قبلی آن (75019) یکی از بهترین مجموعه‌های جنگ ستارگان لگو است (در تب جدید باز می‌شود) و خیلی قبل منتشر شد. در سال 2013. همچنین این اولین باری است که لگو یک مینی فیگور Commander Cody را در زره کلون فاز دوم منتشر می کند، همانطور که در Revenge of the Sith دیده می شود. تنها دو مینی فیگور Cody دیگر منتشر شده اند و هر دو با زره فاز اول پوشیده شده اند، همانطور که در بسیاری از جنگ های کلون دیده می شود.

این رقم به تنهایی این مجموعه را برای افراد متعصب کلون ضروری می کند و اگر هنوز به دنبال بهانه هستید، شامل سه سرباز کلون 212 و یک کلون تفنگدار برای بوت می شود. و همه اینها در کنار یک جفت دروید جنگی و یک DSD1 Spider Droid است. Nine Minifigures (از جمله دروید عنکبوتی) یک رکورد جدید برای مجموعه های AT-TE است و تمرکز روی سربازان طرفداران کلون و سازندگان ارتش را به طور یکسان خوشحال می کند.

اگرچه این مجموعه برای کودکان 9 سال به بالا طراحی شده است، اما به لطف قاب تکنیکی قابل توجه و شش پاهای ظریف ممکن است برای سازندگان جوان‌تر یک چالش باشد. با این حال، پس از ساخت، مملو از آپشن های قابل پخش است و ظاهر دقیق آن، آن را به یک صفحه نمایش عالی برای بزرگسالان نیز تبدیل می‌کند.

بازگشت بسیار مورد انتظار Lego AT-TE و Commander Cody Minifigure انحصاری باعث شد که جای تعجب نباشد که این مجموعه پس از عرضه به فروش برسد، اما اگر در یافتن بهترین قراردادهای Lego Star Wars مهارت دارید (در نسخه جدید باز می شود. برگه) باید بتوانید آن را زیر MSRP 139.99 دلاری (در برگه جدید باز می شود) پیدا کنید.

Lego Star Wars AT-TE Walker: Build

1082 قطعه

کودکان ممکن است به کمک نیاز داشته باشند

ساخت آشنا برای دارندگان AT-TE 2013

Lego AT-TE یک ساخت شگفت آور سریع است. فقط بیش از سه ساعت طول کشید تا همه 1082 قطعه را با سرعتی تند جمع کنیم. همانطور که انتظار دارید، آجرها به کمک یک سری کیسه با برچسب از یک تا شش تقسیم می شوند، پس فرآیند ساخت و ساز را می توان به مراحل قابل کنترل تری تقسیم کرد. مینی فیگورها نیز در سراسر کیسه ها پراکنده شده اند، پس اگر شما یک ساختمان بزرگسال هستید و یک طرفدار جوان تر لگو دارید، در حین انجام کارهای دشوارتر، آنها چیزهای زیادی برای خود خواهند داشت.

مرحله اول صرف کنار هم قرار دادن سه دروید نبرد و ساخت سمت عنکبوتی می شود. دومی از یک سوکت توپی و دو برجک توپ برای تشکیل آنتن چرخان دروید استفاده می کند. همین قطعات برای ساختن شش برجک چرخان در AT-TE استفاده می‌شوند و در بستن برجک‌های کاسه‌شکل توپ در جای خود مهارت وجود دارد، پس سازندگان جوان‌تر ممکن است به کمک نیاز داشته باشند.

بعدی فرمانده کودی و شاسی واکر است. این تا حد زیادی شامل قطعات فنی برای ثبات است و همچنین شامل یک ساختار داخلی منظم است که شامل صندلی برای سربازان و یک پانل کنترل برای توپچی عقب است. بخش سوم قسمت میانی بدنه AT-TE و همچنین کابین راننده را می سازد. این یک ساخت بسیار لذت بخش است که از آجرهای SNOT (میخ های نه در بالا) برای ایجاد یک نمای تمیز و تقریباً بدون گل میخ استفاده می کند.

مرحله چهارم با دو سرباز، برجک های رو به جلو و چهار پا از شش پا مقابله می کند. ماهیت تکراری دومی ممکن است فاقد هیجان کافی برای کودکان باشد، اما بدیهی است که اجتناب ناپذیر است. دستورالعمل‌های لگو از شما می‌خواهد که قبل از حرکت به پای دیگر، هر پایه را بسازید و بچسبانید و در حالی که این به جلوگیری از قرار دادن پا در مکان نامناسب کمک می‌کند، به این معنی است که وقتی چند جزئیات اضافی را وصل می‌کنید واکر کج باقی می‌ماند. به این ترتیب، ساختن هر پا به نوبه خود و اتصال همزمان آنها ممکن است آسان تر باشد.

دو مرحله آخر جایی است که شما بیشتر 11 برچسب مجموعه را اضافه خواهید کرد. خیلی خوب بود که بعضی از اینها را به صورت قطعات چاپ شده می دیدیم، اما وقتی پنج سرباز کلون را در نظر می گیرید، کمبودی در چاپ وجود ندارد. مرحله ماقبل آخر ساخت به زره جانبی و پایه های بزرگ و مرکزی قبل از حرکت به مرحله نهایی می پردازد که شامل توپ انبوه راننده در بالا و پوشش زرهی بالایی است.

هنگام استفاده از یک برچسب مخروطی بلند روی هر دو قسمت چپ و راست پوسته 3 در 10 که در قسمت بالایی و پشتی AT-TE قرار دارد، باید دقت خاصی داشت. طول و باریک شدن هر دو برچسب و آجر به این معنی است که حتی استفاده کمی اریب می تواند منجر به ناهماهنگی قابل توجه شود (توصیه می شود نظارت بزرگسالان).

Lego Star Wars AT-TE Walker: Design

شکل زاویه ای AT-TE به صورت نقطه ای است

فضای داخلی جادار و دقیق

مینی فیگورهای ترک خورده اما چاپ های ناامید کننده

این پنجمین مجموعه پخش AT-TE لگو تا به امروز و چهارمین تجسم این وسیله نقلیه در دوران جنگ‌های کلون است – AT-TE کاپیتان رکس (75157) در سال 2016 یک اجرای بسیار تغییر یافته بود که در نمایش تلویزیونی انیمیشن Star Wars Rebels ظاهر شد. طرفداران جنگ ستارگان سخت پس‌زمینه جعبه را به‌عنوان Utapau می‌شناسند، جایی که پالپاتین با فرمانده کودی تماس می‌گیرد و به او او میگوید : «دستور 66 را اجرا کنید». نزدیکترین مجموعه برای مقایسه AT-TE 2013 (75019) است که از نبرد Geonosis الگوبرداری شده است. و در حالی که این مجموعه یکی از بهترین مجموعه‌های جنگ ستارگان لگو است (در برگه جدید باز می‌شود) ، هیچ شکی در برتری این آخرین پیشنهاد در مورد خود واکر وجود ندارد.

لگو به وضوح تصمیم گرفته است که به جای بازنویسی کتاب راهنما را اصلاح کند، دقت مدل 2013 همین است. پوشش زرهی زاویه‌دار نمای بیرونی هنوز هم نمایشی فوق‌العاده است، اما تسکین بیشتری از طریق صفحات مختلف اضافه شده است و قطعات خاکستری تیره کمتری وجود دارد که ظاهری یکنواخت‌تر را ایجاد می‌کند.

شکاف‌های کوچک هنوز در جایی که صفحات باز می‌شوند تا فضای داخلی را آشکار کنند وجود دارد، اما سوراخ‌های شکاف دو طرف پایه‌های میانی به لطف پانل‌های دایره‌ای بزرگ‌تر که مفاصل بالایی را می‌پوشانند، بیشتر پنهان شده‌اند. در واقع، پاها جایی هستند که بیشتر اصلاحات بیرونی صورت گرفته است. پایه‌های میانی بزرگ‌تر در زاویه محکم‌تر و دقیق‌تری قرار می‌گیرند و پانل دایره‌ای در مفصل بالای هر پا برای بهتر شدن دوباره طراحی شده است. اتصالات پایین با گفت ن یک قطعه دندانه دار ضخیم تر شده اند و پاها نسبت به گنبدهای نامناسب مدل 2013 نمایش دقیق تری دارند.

توپ انبوه راننده در بالای وسیله نقلیه دارای طول طولانی تر و دقیق تر است و پرتابه های شلیک قدیمی تر با تیراندازهای گل میخ جایگزین شده اند. در حالی که طراحی کابین تغییر چندانی نکرده است، نمای جلو برای زیبایی شناسی دلپذیرتر اکنون تقریباً کاملاً بدون گل می باشد.

پنل‌های پشتی، کناره‌ها و بالا همه تا می‌شوند تا جادارترین و دقیق‌ترین فضای داخلی Lego AT-TE را نشان دهند. به همه گفته شد که صندلی کافی (به استثنای کابین) برای قرار دادن هفت مینی فیگور وجود دارد و همچنین فضای کمی برای ایستادن وجود دارد. فقط حیف است که گردان 212 در دیگر مجموعه‌های جنگ ستارگان لگو (در زمان نگارش مقاله) حضور نداشته باشد، پس می‌توانید AT-TE خود را پر کنید. دویست و دوازدهمین بسته نبرد در سال 2023 لطفا لگو!

سایر جزئیات داخلی شامل پنل کنترل توپچی عقب، قفسه سلاح، کپسول آتش نشانی و لیوان برای سربازان تشنه در پشت واکر است. هنگامی که در جلو هستید، یک قفسه چاشنی حرارتی، جعبه و آچار پیدا خواهید کرد. صندلی‌های دوتایی اینجا نیز قابل جابجایی هستند و به‌دلیل دسترسی کمتری نسبت به عقب، به راحتی می‌توانید نیروهای خود را وارد کنید.

دروید عنکبوتی یک ساخت جانبی کوچک سرگرم کننده است و همراه با درویدهای نبرد، مقاومت کوچکی را برای AT-TE فراهم می کند. به طور گسترده ای اشاره شده است که درویدهای عنکبوتی در Utapau در Revenge of the Sith ظاهر نمی شوند و یک دروید خرچنگ با اندازه مشابه می تواند گنجاندن دقیق تری داشته باشد. در حالی که بدون شک می‌توانست روی کیک باشد، اما این چیزی است که فقط طرفداران هاردکور را به دردسر می‌اندازد و مطمئناً از ساختی که در غیر این صورت عالی است کم نمی‌کند.

انتخاب Minifigure درجه یک است. پنج سرباز کلون در یک مجموعه تقریباً نامشخص است، و اگر این اولین مجموعه لگو باشد، سه دروید جنگی و یک دروید عنکبوتی برای بوت کردن، قابلیت بازی زیادی را ارائه می دهند. سوراخ‌های کناره‌های کلاه هر یک از کلون‌ها به اندازه کلون‌های فاز دوم قبلی براق نیست، اما در کل فاقد حفره هستند و علامت‌های نارنجی روی سه کلاه 212th Clone Troopers بحث‌هایی را ایجاد کرده است.

مطالب تبلیغاتی نشان‌گذاری‌های مثلثی دقیق فیلم را نشان می‌دهند، اما شکل‌های ما نشانه‌های گردی دارند که به نقطه‌ای مخروطی نمی‌کنند و این یک حادثه مجزا نیست. خوشبختانه، Brick Fanatics (در برگه جدید باز می شود) در مورد ایمیلی به اشتراک گذاشته شده توسط یک کاربر Reddit گزارش داده است که نشان می دهد Lego قصد دارد این مشکل را برطرف کند. این ممکن است برای کلکسیونرهای گاه به گاه مجموعه‌ها و هر کسی که برای کودکان خرید می‌کند، نگرانی بزرگی نباشد، اما سازندگان ارتش که به دنبال جمع‌آوری ارتش بزرگی از کلون‌های یکسان هستند، ممکن است ترجیح دهند برای حل مشکل خود صبر کنند.

خوشبختانه، ستاره مجموعه – آن Commander Cody فاز دوم – فاقد چنین مسائلی است و یک چهره فوق العاده با جزئیات با چاپ روی تنه، باسن، پاها، پاها و پشت است. او حتی یک گیره نارنجی تمیز و یک چهره متفاوت برای بقیه اعضای تیمش دارد.

آیا باید Lego Star Wars AT-TE Walker را بخرید؟

دشواری بسیاری از طرفداران لگو در انتخاب این مجموعه در زمان انتشار مطمئناً نشان می دهد که ارزش تبلیغات را دارد و ما در واقع می توانیم تأیید کنیم که این بهترین AT-TE لگو است که تا کنون تولید کرده است. فقدان خرچنگ دروید، سوراخ‌های کلاه ایمنی و مشکلات چاپ، همگی خارج از خودروی باشکوه لگو جنگ ستارگان وجود دارد.

اگر برای یک کودک خرید می‌کنید، احتمالاً در مورد چاپ‌های دقیق کلاه ایمنی یا گنجاندن دروید عنکبوتی روی دروید خرچنگ صحبتی نمی‌کنند. اگر قبلاً یک Lego AT-TE دارید، بدون شک این نسخه قطعی واکر است. و اگر شما یک کلکسیونر جنگ ستارگان لگو هستید، احتمالاً قبلاً مجموعه ای را انتخاب کرده اید. با این حال، اگر شما یک سازنده ارتش هستید، یکنواختی کلیدی است و شاید بهتر باشد منتظر بمانید و ببینید که آیا لگو در زمان مناسب آثار کلاه ایمنی را اصلاح می کند یا خیر.

جدای از چاپ، لگو چیزی را ارائه کرده است که بسیاری از طرفداران آن را درخواست می کردند. Lego AT-TE Walker یک مجموعه کامل نیست، اما یک وسیله نقلیه تقریباً عالی است. تنها چیزی که اکنون به آن نیاز داریم این است که 212مین بسته جنگی سربازان کلون و یک مجموعه بازی جدید Republic Gunship نیز از بین نرود…

دیگر مجموعه‌های جنگ ستارگان لگو باید در نظر گرفته شوند

اگر به ارتش بزرگ جمهوری خود اضافه می کنید، تانک جنگنده جمهوری یک همراهی عالی برای AT-TE خواهد بود، که مجموعه ای عالی از مینی فیگورها را برای MSRP 39.99 دلاری ارائه می دهد (در برگه جدید باز می شود) - شامل سه عدد 187 سربازان و اگر از شکستن قالب پلی ست خوشحال هستید، می توانید UCS Republic Gunship فوق العاده دقیق را نیز انتخاب کنید. این مجموعه سنگین شامل 3292 قطعه است و با قیمت 399.99 پوند به فروش می رسد (در برگه جدید باز می شود) .

با این حال، اگر با شنیدن کلمه واکر ذهن شما به نبرد هوث بیفتد، به احتمال زیاد در ساختن Lego AT-AT (75288) احساس راحتی بیشتری خواهید کرد (در برگه جدید باز می شود) . این ست پخش دقیق خیره کننده به شما 169.99 دلار بازگشت (در برگه جدید باز می شود) و به زیبایی در کنار Hoth AT-ST قرار می گیرد که با قیمت 49.99 دلار به فروش می رسد (در برگه جدید باز می شود) .

و اگر پول چیزی نیست و مشتاق چیزی هستید که مسلماً دقیق‌ترین مجموعه جنگ ستارگان لگو تا به حال ساخته شده است، می‌توانید 849.99 دلار (در برگه جدید باز می‌شود) در UCS قدرتمند AT-AT کاهش دهید. این لگو لویاتان شامل 6785 قطعه است و 25 اینچ ارتفاع دارد.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است