سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

نقد و بررسی Anker Soundcore Motion X600: بلندگوی فضایی باورنکردنی

ihnaa.png
امتیاز : ۹/۱۰ ۱ - زباله داغ مطلق ۲ - سورتا زباله ولرم ۳ - طراحی بسیار ناقص ۴ - برخی از مزایا، بسیاری از معایب ۵ - قابل قبول ناقص ۶ - به اندازه کافی برای خرید در فروش خوب است ۷ - عالی، اما نه بهترین در کلاس ۸ - فوق العاده، با برخی از پاورقی ها ۹ - خفه شو و پولم را بگیر ۱۰ - نیروانا طراحی مطلق قیمت: ۲۰۰ دلار جیسون مونتویا / نقد و تحلیل گیک موسیقی صوتی فضایی ...
امتیاز : ۹/۱۰

۱ - زباله داغ مطلق

۲ - سورتا زباله ولرم

۳ - طراحی بسیار ناقص

۴ - برخی از مزایا، بسیاری از معایب

۵ - قابل قبول ناقص

۶ - به اندازه کافی برای خرید در فروش خوب است

۷ - عالی، اما نه بهترین در کلاس

۸ - فوق العاده، با برخی از پاورقی ها

۹ - خفه شو و پولم را بگیر

۱۰ - نیروانا طراحی مطلق

قیمت: ۲۰۰ دلار
نمای زاویه دار جلوی اسپیکر Anker Soundcore Motion X600
جیسون مونتویا / نقد و تحلیل گیک

موسیقی صوتی فضایی - به طور خاص، موسیقی Dolby Atmos - یک حقه نیست، اما افراد زیادی آن را با صدای بلند تجربه نکرده اند. Sonos Era 300 یک گزینه است، اما اکنون بلندگوی بلوتوث Soundcore Motion X600 یکی دیگر از بلندگوهای صوتی فضایی است و بسیار چشمگیر و قابل حمل است.

در اینجا چیزی است که ما دوست داریم

بازتولید صوتی فضایی عالی (صوتی وسیع)

قابل حمل و مقاوم در برابر آب

صدای بزرگ و کامل برای یک اسپیکر جمع و جور مناسب

و آنچه ما نمی کنیم

دسته سفت و سخت حجیم می کند

عمر باتری خوب بود اما می توانست بهتر باشد

نقد و تحلیل کارشناسان متخصص Geek با هر محصولی که ما تحلیل می‌کنیم، به‌طور عملی عمل می‌کنند. ما هر قطعه سخت‌افزاری را ساعت‌ها در دنیای واقعی آزمایش می‌کنیم و آن‌ها را از طریق معیارهای آزمایشگاه خود اجرا می‌کنیم. ما هرگز پرداختی را برای تأیید یا تحلیل یک محصول نمی پذیریم و هرگز نظرات دیگران را جمع نمی کنیم. ادامه مطلب >>

نوع جدیدی از بلندگوهای صوتی فضایی

لوگوی Soundcore روی بلندگوی بالایی Anker Soundcore Motion X600
جیسون مونتویا / نقد و تحلیل گیک

وزن کل : ۵.۱۸ پوند (۲.۳۵ کیلوگرم)

درایورهای بلندگو: ۵

توان بلندگو : ۵۰ وات کل خروجی

ابعاد بلندگو : ۱۲.۲۴ × ۶.۷۳ × ۳.۱۹ اینچ (۳۱.۰۹ x 17.09 x 8.1 سانتی متر)

باتری : ۱۲ ساعت پخش

ویژگی ها : Aux in، پشتیبانی از LDAC، صدای بی سیم Hi-Res

رتبه IP : IPX7

من سعی می‌کنم از تحلیل اسپیکر وای‌فای Sonos Era 300 زیاده روی نکنم، اما بخش بزرگی از آن بلندگو خرید و پخش موسیقی صوتی فضایی است. از آنجایی که Motion X600 برای کسری از Era 300 به فروش می رسد، گوش دادن کامل به صدای فضایی اهمیت کمتری برای موفقیت آن دارد، اما همچنان کلیدی است.

بلندگوی Motion X600 از یک آرایه بلندگوی ۵ درایور برای پخش آهنگ‌های Dolby Atmos استفاده می‌کند و این کنایه را ارائه می‌کند که صدا از یک بلندگوی بسیار بزرگتر از آنچه که هست می‌آید. یکی از این محرک‌ها، شلیک بالا است که برای یک تجربه فضایی متقاعدکننده‌تر مهم است.

یکی از چیزهایی که من در مورد این بلندگوی Soundcore خیلی دوست داشتم این است که دکمه ای برای خاموش کردن آرایه بلندگوهای صوتی فضایی درست در بالا وجود دارد. من شخصاً به جز نمایش تفاوت‌های بین صدای استریو و صدای فضایی، اغلب به سراغ آن نمی‌روم. این دکمه روشن و خاموش برای این منظور بسیار مفید بود.

من شخصاً با موسیقی Dolby Atmos آشنا هستم. من نیازی به موسیقی ندارم که در اطرافم بچرخد، و بیشتر آنها نیازی ندارند، اما عمق و وضوح بسیار بیشتری در آهنگ هایی که برای Dolby Atmos میکس شده اند وجود دارد. این بلندگو مکان های بیشتری را برای داشتن تجربه شنیداری بهتر باز می کند.

صدای بلندگوی Soundcore Motion X600

Apple Music در iPhone و Android از پخش آهنگ های Dolby Atmos خود از طریق بلوتوث پشتیبانی می کند. این موضوع در مورد هدفون های بی سیم و همچنین این بلندگوی Motion X600 صادق است. آمازون موزیک و جزر و مد نیز میکس های صوتی فضایی در دسترس دارند، اگر در یکی از آن خدمات مشترک شوید.

اگر در یکی از این سرویس‌های پخش مشترک نباشید یا به آهنگ‌های ترکیبی غیرمکانی گوش نکنید، موسیقی همچنان از بلندگو عالی به نظر می‌رسد. متوجه شدم آهنگ های استریو میکس هم عجیب به نظر نمی رسند. سخنران فرمت های مختلف را با ظرافت زیادی اداره کرد.

به طور کلی، موسیقی کامل، واضح و دقیق روی بلندگو به نظر می رسید. در تمام ژانرها، شنیدن موسیقی دلپذیر بود. البته محدودیت های معقولی برای کاری که اسپیکر Soundcore Motion X600 می توانست انجام دهد وجود داشت. در صورت نیاز، با ۵۰ وات برق به اندازه کافی بلند می شود تا یک اتاق نشیمن مشترک را پر کند. زمانی که به سطح ۳۰-۵۰ درصد صدای داخل نزدیکتر بود، بهترین صدا را دریافت کردم. رانندگان در آن سطح استرس نداشتند، اما همچنان می‌توانست مقدار زیادی از محیط ارزان‌قیمت را از بین ببرد.

در کل، میان رده تمیز و شفاف بود. آواز آواز شنیدنی بود و گیتارهای نوازنده متمایز بود. به طور کلی بیس کم پایان به اندازه کافی برای ایجاد ضربه وجود داشت، به خصوص در مقایسه با اندازه بلندگو.

بلندگوی Motion X600 با دسته‌ای دائمی و استاندارد ضد آب IPX7، برای سفر به بیرون مناسب است. گوش دادن به موسیقی در بیرون همچنان عالی به نظر می رسید. بدون دیوارهایی که بتوان از آن جدا شد، تفاوت بسیار کمتری بین آهنگ‌های ترکیبی فضایی نسبت به آهنگ‌های استریو میکس وجود داشت. عمق هنوز وجود داشت و صدای خوبی داشت.

بالا بردن صدا تا حدود ۶۰ درصد در حیاط خلوت من صدایی قوی ایجاد کرد. بالا بردن صدا از ۸۰ درصد واقعاً به رانندگان استرس وارد کرد و موسیقی آسیب دید، اما اگر واقعاً به آن نیاز داشتم، Motion X600 می‌توانست این کار را انجام دهد.

مزایای اضافی بلندگوی بلوتوث Motion X600

شارژ Anker Soundcore Motion X600 با کابل USB C
جیسون مونتویا / نقد و تحلیل گیک

در زمان آزمایش، بلندگوی Motion X600 در برنامه Soundcore (در دسترس برای iPhone/iPad و Android) پشتیبانی می‌شد، اما از روشن یا خاموش کردن تنظیمات فضایی از راه دور پشتیبانی نمی‌ کرد. EQ برای بلندگو را می‌توان از طریق برنامه تنظیم کرد، دکمه Bass Up را می‌توان از راه دور تغییر داد، و حتی می‌توان بلندگو را از طریق برنامه خاموش کرد، اما هیچ اطلاعی از صدای فضایی بلندگو وجود نداشت.

اگر برنامه به‌روزرسانی شود تا صدای فضایی را از راه دور درگیر کند، عالی خواهد بود. حتی بهتر است، اگر تنظیمات EQ برای صدای فضایی با هدف اتاق‌های با اندازه‌های مختلف وجود داشته باشد، عالی خواهد بود. این برنامه فقط خوب بود، اما تقریباً با بسیاری از بلندگوهای بلوتوث دیگر برابر بود. نرم افزار یک معامله شکن نبود.

در پشت Motion X600 یک ورودی aux برای اتصال یک دستگاه غیر بی سیم وجود دارد. من یک صفحه گردان Audio Technica را به عنوان آزمایش وصل کردم و کار کرد. این طوری نیست که من استفاده از بلندگو یا صفحه گردان را توصیه کنم، اما بدون هیچ گونه صدای خش خش یا اعوجاج کار کرد.

آیا باید اسپیکر Soundcore Motion X600 را بخرید؟

لوگوی Soundcore روی دسته Anker Soundcore Motion X600
جیسون مونتویا / نقد و تحلیل گیک

اگر به دنبال یک بلندگوی بلوتوث قابل حمل کوچک تا متوسط ​​هستید، Anker Soundcore Motion X600 یکی از گزینه هایی است که باید بخرید. صدای آن به اندازه کافی بلند است و صدای موسیقی آنقدر خوب است که قیمت خرده فروشی ۲۰۰ دلاری آن را توجیه کند. اما حتی بهتر از آن، پخش صدای فضایی عالی به نظر می رسد، اساساً ضد آب است و دارای ورودی aux است.

البته، نیازهای زیادی وجود دارد که ممکن است خارج از این ملاحظات باشد، و پس ممکن است سخنران مناسب برای همه نباشد. اما پس از گذراندن مدتی با Motion X600، شکست دادن آن برای استفاده های زیاد سخت است.

امتیاز : ۹/۱۰

۱ - زباله داغ مطلق

۲ - سورتا زباله ولرم

۳ - طراحی بسیار ناقص

۴ - برخی از مزایا، بسیاری از معایب

۵ - قابل قبول ناقص

۶ - به اندازه کافی برای خرید در فروش خوب است

۷ - عالی، اما نه بهترین در کلاس

۸ - فوق العاده، با برخی از پاورقی ها

۹ - خفه شو و پولم را بگیر

۱۰ - نیروانا طراحی مطلق

قیمت: ۲۰۰ دلار

در اینجا چیزی است که ما دوست داریم

بازتولید صوتی فضایی عالی (صوتی وسیع)

قابل حمل و مقاوم در برابر آب

صدای بزرگ و کامل برای یک اسپیکر جمع و جور مناسب

و آنچه که ما نمی کنیم

دسته سفت حجیم می‌افزاید

عمر باتری خوب بود اما می توانست بهتر باشد

خبرکاو