متن خبر

نقد و بررسی موس مسافرتی بلوتوث Dell MS700: تمیز، اما به شدت ناقص

نقد و بررسی موس مسافرتی بلوتوث Dell MS700: تمیز، اما به شدت ناقص

اخبارنقد و بررسی موس مسافرتی بلوتوث Dell MS700: تمیز، اما به شدت ناقص
شناسهٔ خبر: 266047 -
خبرکاو:

امتیاز : 4/10

1 - زباله داغ مطلق

2 - سورتا زباله ولرم

3 - طراحی بسیار ناقص

4 - برخی از مزایا، بسیاری از معایب

5 - قابل قبول ناقص

6 - به اندازه کافی برای خرید در فروش خوب است

7 - عالی، اما نه بهترین در کلاس

8 - فوق العاده، با برخی از پاورقی ها

9 - خفه شو و پولم را بگیر

10 - نیروانا طراحی مطلق

قیمت: 64.99 دلار
موس MS700 قابل حمل دل در حال چرخش برای صاف شدن
هانا استرایکر / نقد و تحلیل گیک
این ماوس به طور خاص برای استفاده در حال حرکت طراحی شده است. برای ذخیره‌سازی آسان، صاف می‌پیچد، اما این فقط به اندازه مزایای آن است. راحتی و عملکرد را فدای یک نمایه باریک می کند.

به طور معمول، من عاشق زمانی هستم که محصولات از قالب معمولی خارج شوند. در حالی که موس Dell MS700 برای سفر صاف می شود، اما فاقد سایر قابلیت های مورد نیاز در ماوس مسافرتی است. زمانی که عملکرد کلی یک محصول برای یک ترفند نیمه‌مفید کاهش می‌یابد، احساس حیله‌گری می‌کند.

در اینجا چیزی است که ما دوست داریم

برای حمل و نقل آسان تا می شود

قابلیت اتصال به چندین دستگاه از طریق بلوتوث

قابل استفاده برای راست‌ها و چپ‌ها

و آنچه ما نمی کنیم

پوست را نزدیک پایه مفصل شست نیشگون می گیرد

اسکرول لمسی به خوبی اجرا نشده است

رابط کاربری ضعیف در برنامه

نسبت به مقدار نقص بسیار گران است

نقد و تحلیل کارشناسان متخصص Geek با هر محصولی که ما تحلیل می‌کنیم، به‌طور عملی عمل می‌کنند. ما هر قطعه سخت‌افزاری را ساعت‌ها در دنیای واقعی آزمایش می‌کنیم و آن‌ها را از طریق معیارهای آزمایشگاه خود اجرا می‌کنیم. ما هرگز پرداختی را برای تأیید یا تحلیل یک محصول نمی پذیریم و هرگز نظرات دیگران را جمع نمی کنیم. ادامه مطلب >>

ماوس سفر چگونه کار می کند

Dell MS700 دارای یک شکاف در وسط ماوس است، پس می توانید نیمی از دستگاه جانبی را بچرخانید تا شکل آن را تغییر دهید. هم می‌تواند برای سفر صاف دراز بکشد و هم می‌توان آن را برای استفاده قوس داد. من برای امتحان کردن این محصول هیجان زده بودم زیرا هم جذاب و هم مفید به نظر می رسید.

زمانی که در گذشته برای کار به کافی‌شاپ می‌رفتم، اغلب ماوس‌هایی را که در آن زمان داشتم، رها می‌کردم، زیرا در آستین لپ‌تاپم جا نمی‌شد. همچنین چند بار بود که یکی را با خود آوردم اما متوجه شدم که دانگل بلوتوث آن را فراموش کرده ام.

به نظر می‌رسید که ماهیت چرخش و حرکت این ماوس بلوتوث این مشکلات را حل کند.

بسته بندی موس Ms700 قابل حمل Dell در آستین لپ تاپ
هانا استرایکر / نقد و تحلیل گیک

قابلیت قرار دادن Dell MS700 تخت برای مسافرت عالی است. می‌توانستم آن را به راحتی داخل کوله پشتی یا به‌طور چشمگیرتر، آستین لپ‌تاپم (همانطور که در بالا مشاهده می‌کنید) بدون اینکه فضای زیادی اشغال کند یا برجستگی بزرگی ایجاد کند، بیاندازم. این ویژگی بسیار خوب است، اما به نظر می رسد تقریباً همه ماوس ها را ارائه می دهد.

متأسفانه، زمانی که زمان بیشتری را صرف استفاده از MS700 کردم، فتنه پیچش شروع به محو شدن کرد و تحریکات بیشتری ظاهر شد.

Subpar Comfort

شخصی در یک کافه با استفاده <a href= از ماوس قابل حمل Ms700 Dell" width="1920" height="1080" src="https://www.reviewgeek.com/pagespeed_static/1.JiBnMqyl6S.gif" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">
هانا استرایکر / نقد و تحلیل گیک

از نظر راحتی، باز بودن قسمت پایین زیر وسط در ابتدا کمی عجیب است، اما شما به آن عادت می کنید. انگشت حلقه و صورتی من اغلب در کنار ماوس می‌کشند یا کمی زیر آن می‌پیچند. این اغلب دست من را کمی می چرخاند و آن را زاویه دار می کند.

این کاملاً خوب است، یعنی تا زمانی که مجبور شوید پیمایش کنید. پیمایش نه روان است و نه غریزی. ناحیه لمسی اسکرول باریک است، که به ویژه مشکل ساز است زیرا اغلب دست خود را زاویه دار می بینید.

شما یا ناامید می شوید زیرا فقط در کسری از زمان اسکرول را می زنید، یا باید هر بار که نیاز به پیمایش دارید دست خود را دوباره تنظیم کنید. مهم نیست که چگونه در نهایت پیمایش می کنید، غیرطبیعی به نظر می رسد.

مسئله دیگر این است که لبه های مورب پایین ماوس گاهی اوقات پوست کف دست من را گرفته و آن را بین ماوس و سطحی که روی آن قرار داده شده است، می چسباند. در حالی که درد خاصی ندارد، آزاردهنده است.

من قبلا از ماوس سرفیس آرک مایکروسافت استفاده کرده ام (که طراحی بسیار مشابهی دارد) و با همان ناراحتی هایی که در اینجا با آن مواجه شده ام مواجه نشده ام.

صدای این ماوس از آنچه که باید باشد بلندتر است

دو پد پلاستیکی در پایین لوازم جانبی وجود دارد که بین هر سطحی که ماوس روی آن قرار می‌گیرد و خود ماوس قرار می‌گیرد. وقتی پشت میز با پد ماوس نشسته اید، هیچ صدایی وجود ندارد که قابل توجه باشد. متأسفانه، بیشتر مکان‌هایی که از ماوس قابل حمل استفاده می‌کنید، مانند کافه، فرودگاه یا کتابخانه، ماوس پد ندارند. در عوض، یک سطح سخت خواهید داشت.

لنت های پلاستیکی که روی یک میز می ریزند بسیار خش دار به نظر می رسند. ظریف هم نیست. با این صدای بلند، اگر شخص دیگری از این موس در مقابل من در استارباکس استفاده کند، بسیار عصبانی می شوم.

قابلیت اتصال بلوتوث سه دستگاه

موس Ms700 قابل حمل دل در کنار صفحه کلید
هانا استرایکر / نقد و تحلیل گیک

این ماوس از طریق بلوتوث به رایانه، لپ تاپ، تبلت یا سایر دستگاه های الکترونیکی شما متصل می شود. من همیشه ترجیح می‌دهم هنگام کار از ماوس بلوتوث استفاده کنم، زیرا عدم اتصال به یک دانگل USB که به یک داک وصل است، زمانی که نیاز دارم لپ‌تاپم را به اتاق کنفرانس بیاورم بسیار مفید است.

Dell MS700 را می توان همزمان با حداکثر سه دستگاه جفت کرد، با قابلیت جابجایی بین اتصالات با فشار دادن یک دکمه در پایین ماوس - که بسیار راحت است. من آن را با لپ‌تاپ کاری و لپ‌تاپ شخصی‌ام جفت کرده‌ام تا بتوان با هر وسیله‌ای که با آن سفر می‌کنم از آن استفاده کرد.

هم با رایانه‌های شخصی و هم با مک کار می‌کند، اما من دریافتم که اتصال به دستگاه ویندوز بسیار آسان‌تر است. هنگام تلاش برای جفت شدن با چندین مک، رایانه ها قبل از ناپدید شدن ماوس را برای یک ثانیه تشخیص می دادند. قبل از ناپدید شدن ماوس در تنظیمات بلوتوث، دورهای زیادی مسابقه طول کشید. در نهایت، مسابقه برنده شد و ارتباط برقرار شد، اما مطمئناً آزاردهنده بود.

به محض جفت شدن ماوس، با مک ها به خوبی کار می کند. شایان ذکر است که تنظیمات ماوس را نمی‌توان در مک‌ها سفارشی کرد زیرا برنامه Dell Peripheral Manager (در ادامه در این مورد بیشتر) با macOS سازگار نیست.

عملکرد محدود Dell Peripheral's Manager

برنامه Dell Peripheral Manager با تنظیمات DPI نمایش داده شده است

از طریق برنامه Dell Peripheral Manager (فقط در ویندوز موجود است)، می توانید کنترل کنید که کدام سمت Dell MS700 دکمه کلیک اصلی باشد. این عالی است زیرا به این معنی است که ماوس را می توان به صورت دوسویه استفاده کرد.

بیشتر بخوانید

واتساپ هم فیلتر شد؟


همچنین می توانید DPI خود را بین 1000، 1600، 2400 و 4000 انتخاب کنید. من متوجه شدم که این محدوده برای یک ماوس قابل حمل مناسب است (شما با این لوازم جانبی بازی نخواهید کرد). شما نمی توانید تنظیمات را دقیقاً مطابق با اولویت خود سفارشی کنید، اما مطمئناً باید شما را به اندازه کافی نزدیک کند.

یکی از مواردی که می توانید سفارشی کنید سرعت اسکرول است، اما بسیار گمراه کننده است. نوار لغزنده ای وجود دارد که از "آهسته" به "سریع" می رود. تنظیم خودکار درست در وسط آن محدوده است.

وقتی در آن نقطه وسط بود، می‌خواستم سرعت اسکرول بیشتر پاسخگو باشد، پس فکر کردم که کمی آن را بالا می‌برم. من به سرعت متوجه شدم که رابط کاربری فقط مرا فریب می دهد. به نظر می رسد که طیف گسترده ای از گزینه ها را دارید که به شما امکان می دهد تنظیمات را مطابق با ترجیحات خود تنظیم کنید، اما در عوض، فقط "آهسته" و "سریع" با یک نقطه میانی در میان وجود دارد. آهسته خیلی آهسته است، سریع خیلی سریع است، اما تنظیمات وسط هم درست به نظر نمی رسد.

این ماوس از نظر فنی قابل تنظیم است، اما گزینه های زیادی برای شما وجود ندارد.

آیا باید ماوس مسافرتی بلوتوث Dell MS700 را بخرید؟

با در نظر گرفتن همه موارد، من نمی بینم که ماوس Dell MS700 برای بسیاری از افراد سودمند باشد. این یک کار جالب انجام می دهد، اما مسائل بسیار زیادی وجود دارد که ارزش قیمت آن را ندارد.

تعداد زیادی موش مسافرتی در بازار وجود دارد که کاملاً مسطح نیستند، اما عملکرد بهتری به شما خواهند داد. دو نمونه عالی از موس های مسافرتی جمع و جور Logitech MX Anywhere 2 و CHERRY MW 9100 Mouse هستند. هر دو به خوبی کار می کنند، با وجود اینکه فوق العاده نازک نیستند.

امتیاز: 4/10
قیمت: 64.99 دلار

در اینجا چیزی است که ما دوست داریم

برای حمل و نقل آسان تا می شود

قابلیت اتصال به چندین دستگاه از طریق بلوتوث

قابل استفاده برای راست‌ها و چپ‌ها

و آنچه ما نمی کنیم

پوست را نزدیک پایه مفصل شست نیشگون می گیرد

اسکرول لمسی به خوبی اجرا نشده است

رابط کاربری ضعیف در برنامه

نسبت به مقدار نقص بسیار گران است

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است