سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

نشت جدید نشان می دهد گارمین آماده است تا محدودیت های عمر باتری پوشیدنی را کنار بگذارد

۲y9B7PPCdzApSMBMSTH9cW-320-80.jpg
به نظر می رسد گارمین کاملاً آماده نمایش ساعت هوشمند پرچمدار بعدی خود نیست زیرا اخیراً فاش شده نشان می دهد که این شرکت ابتدا سری های قدیمی خود را گسترش می دهد. این دسته از اطلاعات از سایت خبری فناوری آلمان WinFuture آمده است و طبق این گزارش (در برگه جدید باز می شود) مدل های جدید Garmin Fenix ​​۷ Pro، Fenix ​​۷X Pro، Epix Pro Gen 2 و Approach S70 هستند. متأسفانه، اطلاعات فنی یا مشخصات زیادی در این نشت ...

به نظر می رسد گارمین کاملاً آماده نمایش ساعت هوشمند پرچمدار بعدی خود نیست زیرا اخیراً فاش شده نشان می دهد که این شرکت ابتدا سری های قدیمی خود را گسترش می دهد.

این دسته از اطلاعات از سایت خبری فناوری آلمان WinFuture آمده است و طبق این گزارش (در برگه جدید باز می شود) مدل های جدید Garmin Fenix ​​۷ Pro، Fenix ​​۷X Pro، Epix Pro Gen 2 و Approach S70 هستند. متأسفانه، اطلاعات فنی یا مشخصات زیادی در این نشت وجود ندارد. اما تصاویر زیادی وجود دارد که نمایانگر ظاهر ساعت ها به علاوه چند نکته در مورد ویژگی های آینده است.

ساعت های جدید

با شروع Fenix ​​۷ Pro و ۷X Pro، به نظر می‌رسد که این دستگاه‌ها مسیر مشابهی را با مدل فعلی Fenix ​​۷ دنبال می‌کنند، زیرا نسخه پایه، Solar و Sapphire Solar وجود خواهد داشت. همانطور که احتمالاً به راحتی می توانید حدس بزنید سولار به ویژگی شارژ خورشیدی دستگاه اشاره دارد. اگر چیزی شبیه به Fenix ​​۷ باشد، عمر باتری را تا چند روز افزایش می دهد، اگر نه هفته ها. Sapphire Solar شیشه یاقوت کبود را اضافه می کند، یک نوع ماده کریستالی که به دلیل چقرمگی استثنایی اش شناخته شده است.

همانطور که قبلا گفته شد، از آنجایی که ما مشخصات لازم را نداریم، مشخص نیست چه چیزی این دو ساعت را متفاوت می کند. اما اگر چیزی شبیه به سری Fenix ​​۶ باشد، Fenix ​​۷X Pro عمر باتری بیشتر و عملکرد بهتری خواهد داشت.

گارمین Fenix ​​7 Pro Sapphire Solar

Garmin Fenix ​​۷ Pro Sapphire Solar (اعتبار تصویر: WinFuture)

برای دو ساعت هوشمند دیگر، اطلاعات بسیار کمی برای ارائه وجود دارد. این فاش نشان می دهد که Epix Pro Gen 2 در سه اندازه مختلف عرضه خواهد شد: ۴۲ میلی متر، ۴۷ میلی متر و ۵۱ میلی متر. WinFuture ادعا می کند که هر یک از آنها یک نوع شیشه یاقوت کبود اسپرت در کنار یک مدل پایه دارند. Approach S70 ساعت گلف بعدی Garmin است و مانند هر ساعت گلف دیگری، صفحه نمایش اطلاعات مهمی مانند سرعت باد و دقت رانندگی را برای بازی شما نمایش می دهد.

از نظر رنگ‌ها، همه چیز کاملاً ابتدایی است: سایه‌های سیاه، سفید و خاکستری با برخی از لهجه‌های رنگی مانند Approach S70.

Garmin Epix Pro Gen 2 و Approach S70

Garmin Epix Pro Gen 2 و Approach S70 (اعتبار تصویر: WinFuture)

در انتظار راه اندازی

WinFuture بیان می‌کند که می‌توانیم انتظار داشته باشیم ساعت‌های هوشمند جدید در اواخر ماه مه تا ژوئن معرفی شوند. جالب اینجاست که Garmin's Epix 2 Pro (که نباید با Epix Pro Gen 2 اشتباه گرفته شود) نیز قرار است در همان بازه زمانی عرضه شود. قیمت نیز ناشناخته است. اگرچه گزارش WinFuture پیش‌بینی می‌کند که Epix Pro Gen 2 حداقل ۹۰۰ یورو (حدود ۹۷۵ دلار آمریکا، ۷۸۴ پوند یا ۱۴۷۱ دلار استرالیا) قیمت خواهد داشت.

با نگاهی به همه چیز درز، نمی‌توانیم تعجب نکنیم که چرا گارمین قصد دارد به این سری‌ها ادامه دهد. این شرکت عادت دارد نسخه‌های اصلاح‌شده ساعت‌های هوشمند قدیمی‌تر را همانطور که در Instinct 2 دیده می‌شود، عرضه کند.

شاید فکر کنید که این شرکت ترجیح می دهد تلاش خود را برای عرضه Fenix ​​۸ ، ساعت هوشمند پرچمدار آینده خود به کار گیرد. اطلاعات زیادی در مورد Fenix ​​۸ به جز چند شایعه وجود ندارد، پس ما ترجیح می دهیم بیشتر در مورد آن بدانیم. اگرچه اگر منصفانه باشیم، ما تمایل داریم که اصلاحات را بیشتر از نسخه های اصلی دوست داشته باشیم. به عنوان مثال، در مقایسه با Instinct اصلی، ما Instinct 2 را انتخاب بهتری یافتیم. شاید گارمین به دنبال چیزی باشد که قبل از حرکت روی دستگاه‌های قدیمی‌تر تمرکز کند.

اگر در بازار هستید، حتماً فهرست TechRadar از بهترین ساعت‌های هوشمند ۲۰۲۳ را تحلیل کنید.