سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

نسخه Nothing Phone (2) توسط مدیر سابق OnePlus هدایت می شود

gsmarena_00-9.jpg
بر اساس گزارش اخیر اینورس ، شرکت جدید کارل پی، Nothing، کارکنان سابق OnePlus را به شدت تحت فشار قرار داده است و تا کنون، ۷۰ درصد از تیم نرم افزاری و ۳۰ درصد از تیم سخت افزاری از آنجا هستند. اما در حالی که این گزارش دقیقاً اطلاعات رسمی نیست، خود کارل پی از کایل کیانگ که مدیر بازاریابی سابق OnePlus بود استقبال کرد. خوشحالم که دوباره با کایل کیانگ ...

بر اساس گزارش اخیر اینورس ، شرکت جدید کارل پی، Nothing، کارکنان سابق OnePlus را به شدت تحت فشار قرار داده است و تا کنون، ۷۰ درصد از تیم نرم افزاری و ۳۰ درصد از تیم سخت افزاری از آنجا هستند. اما در حالی که این گزارش دقیقاً اطلاعات رسمی نیست، خود کارل پی از کایل کیانگ که مدیر بازاریابی سابق OnePlus بود استقبال کرد.

خوشحالم که دوباره با کایل کیانگ متحد شدم. او به عنوان معاون آمریکای شمالی به تیم Nothing پیوسته است و راه اندازی جهانی تلفن (۲) را رهبری خواهد کرد! pic.twitter.com/k510GKUzqe

- کارل پی (@getpeid) 19 مه ۲۰۲۳

کایل کیانگ معاون رئیس‌جمهور هیچ چیز در آمریکای شمالی خواهد بود و رهبری راه‌اندازی تلفن مورد انتظار Nothing Phone (2) را بر عهده خواهد داشت. برخلاف سال گذشته، انتظار داریم که گوشی جدید Phone (2) یک گوشی پرچمدار با اسنپدراگون ۸+ Gen 1 باشد و در خاک ایالات متحده نیز عرضه شود. با توجه به موفقیت کایل با قرارداد OnePlus و T-Mobile در گذشته، جای تعجب نیست که کارل پی او را در شرکت خود می‌خو است.

شاید هیچ چیز بخواهد مانند وان پلاس در ابتدا به علاقه مندان به فناوری پاسخ دهد. از این گذشته، طرفداران سرسخت وان پلاس اکثراً موافقند که این شرکت در چند سال گذشته موجو خود را از دست داده و فضایی را برای شرکت‌های دیگری مانند Nothing باز کرده است که علاقه‌مندان به فناوری را جذب کند.

خبرکاو

منبع