اخبار

نحوه کپی کردن لیست پخش Spotify

تنظیم یک فهرست پخش عالی یک هنر است و به اشتراک گذاری آن فهرست های پخش با دیگران همه را کمی به هم نزدیک می کند. Spotify به کاربران خود امکان ایجاد و سفارشی کردن فهرست های پخش را ارائه می دهد. ممکن است با فهرست پخشی روبرو شوید که بخواهید آن را کپی کنید و تنظیمات خود را بدون شروع از ابتدا انجام دهید.

Spotify یک فرآیند کاربرپسند برای تکثیر فهرست های پخش دارد که به شما امکان می دهد بدون زحمت یک کپی ایجاد کنید و آن را مطابق سلیقه خود شخصی سازی کنید. هنگامی که بدانید چگونه یک فهرست پخش Spotify را کپی کنید، می توانید مجموعه موسیقی خود را در کمترین زمان ممکن گسترش دهید.

فهرست مطالب

کپی فهرست پخش Spotify (برنامه دسکتاپ)

در گذشته، می‌توانید از این ترفند برای کپی کردن فهرست پخش Spotify از برنامه دسکتاپ و نسخه مرورگر Spotify استفاده کنید. اکنون، متأسفانه، فقط برای برنامه دسکتاپ کار می کند. دیگر نمی توانید یک فهرست پخش را با استفاده از Spotify برای وب کپی کنید.

این مراحل را برای کپی کردن فهرست پخش Spotify در دسکتاپ دنبال کنید.

  برنامه Spotify را در رایانه Mac یا Windows PC خود باز کنید و سپس به فهرست پخشی که می خواهید کپی کنید بروید.

  روی اولین آهنگ در فهرست پخش کلیک کنید تا برجسته شود. سپس، Ctrl + A (ویندوز) یا Command + A (Mac) را فشار دهید تا همه آهنگ‌های موجود در فهرست پخش برجسته شوند.

  در مرحله بعد، روی هر یک از آهنگ های هایلایت شده کلیک راست کنید، مکان نما خود را روی گفت ن به فهرست پخش نگه دارید و سپس از منوی فرعی Create playlist را انتخاب کنید.

اکنون کل فهرست پخش را با موفقیت کپی کرده اید. به طور پیش فرض، فهرست پخش نام اولین آهنگ موجود در فهرست پخش را به ارث می برد، اما می توانید نام آن را تغییر دهید. همچنین می‌توانید به دلخواه آهنگ‌ها را به فهرست پخش اضافه یا حذف کنید.

کپی فهرست پخش Spotify (iOS و Android)

فرآیند کپی کردن فهرست پخش در برنامه موبایل Spotify بسیار ساده تر شده است.

  Spotify را در دستگاه iOS یا Android خود راه اندازی کنید و سپس به فهرست پخشی که می خواهید کپی کنید بروید.

  روی سه نقطه افقی موجود در زیر تصویر فهرست پخش ضربه بزنید.

  یک منو ظاهر می شود. در اینجا، روی گفت ن به فهرست پخش دیگر ضربه بزنید.

  در نهایت روی New playlist در بالای صفحه ضربه بزنید.

فهرست پخش Spotify اکنون متعلق به شم است.

تجربه Spotify خود را به حداکثر برسانید

استفاده از ویژگی کپی فهرست پخش می تواند به شما کمک کند از تجربه Spotify خود نهایت استفاده را ببرید و به شما امکان می دهد عمیق تر به دنیای موسیقی شیرجه بزنید و مجموعه خود را بیشتر گسترش دهید.

با استفاده از این، می توانید فهرست های پخش خود را مطابق با ترجیحات خود تنظیم کنید، فهرست های پخش سفارشی را برای حالات و موقعیت های مختلف ایجاد کنید و سلیقه منحصر به فرد خود را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید. قدرت فهرست های پخش را در آغوش بگیرید و اجازه دهید موسیقی به خلاقیت شما دامن بزند و در تمام جنبه های زندگی به شما الهام بخشد.

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *