اخبار, ترفند

نحوه پین ​​کردن کامنت در اینستاگرام

هنگامی که یکی از پست های اینستاگرام شما محبوب می شود، پیگیری کامنت ها می تواند دشوار باشد. شما نمی خواهید افرادی که به تازگی پروفایل اینستاگرام شما را کشف کرده اند، کامنت های منفی زیادی (در صورت وجود) ببینند و خودتان هم نمی خواهید هیچ نظر مثبتی را از دست بدهید.

اینستاگرام اکنون به شما امکان می‌دهد یک نظر را برای قرار دادن آن در بالای سایر نظرات گذشته و آینده به پست خود پین کنید. در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد پین کردن نظرات در اینستاگرام بدانید و همچنین دستورالعملی در مورد نحوه انجام این کار در برنامه اینستاگرام آورده شده است.

فهرست مطالب

کامنت پین شده در اینستاگرام چیست؟

قابلیتی که به شما امکان پین کردن کامنت های اینستاگرام را می دهد برای مقابله با زورگویی سایبری معرفی شد. این امکان را به کاربران می دهد تا نظرات با محتوای مثبت بیشتری را برجسته کنند و هرگونه نظر مضر یا توهین آمیز را در حساب های اینستاگرام خود حذف کنند.

سنجاق نظر راهی برای نگه داشتن یک نظر خاص در بالای پست شما برای دیدن همه است. به لطف این ویژگی جدید، می توانید حداکثر سه نظر را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید و آنها را در بالای فهرست قرار دهید.

می‌توانید از نظرات پین‌شده برای برجسته کردن پیام مهمی که یکی از دنبال‌کنندگانتان به اشتراک گذاشته است، مانند سؤال، پیام تشکر یا تماس برای اقدام، استفاده کنید. ویژگی نظرات پین شده می تواند به شما کمک کند پیام های بازخورد مثبت را در بالای رشته نظرات نگه دارید و برای مدت طولانی تری قابل مشاهده باشید.

به عنوان یک تأثیرگذار، می توانید از این ابزار برای جلوگیری از منفی گرایی و ترول های اینترنتی در قسمت نظرات خود استفاده کنید.

قبل از اینکه این ویژگی را امتحان کنید، در اینجا چند نکته وجود دارد که باید در مورد پین کردن نظر در اینستاگرام بدانید.

می توانید حداکثر سه نظر (در هر پست) را در بالای پست های فید خود پین کنید.

اینستاگرام فقط به شما اجازه می‌دهد نظرات را روی پست‌های خود در پلتفرم پین کنید.

شما نمی توانید نظرات خود را پین کنید، فقط نظراتی را که سایر کاربران به جا گذاشته اند.

علاوه بر متن، نظرات پین‌شده می‌تواند حاوی شکلک‌ها، پیوندها و سایر فایل‌های رسانه باشد.

می‌توانید نظرات را روی انواع محتوای اینستاگرام، از جمله ویدیوهای لایو اینستاگرام و حلقه‌های اینستاگرام، پین کنید. با این حال، راهی برای پین کردن نظرات برای استوری اینستاگرام وجود ندارد.

وقتی کامنتی را پین می کنید، کاربر یک اعلان از اینستاگرام دریافت می کند.

نحوه پین ​​کردن کامنت در اینستاگرام

اگر می خواهید نظری را در بالای پست اینستاگرام خود پین کنید، مراحل زیر را دنبال کنید. دستورالعمل پین کردن نظر برای کاربران اندروید و iOS مشابه است.

  برنامه اینستاگرام را در دستگاه خود باز کنید و وارد حساب کاربری خود شوید.

  به یکی از پست های اینستاگرام خود بروید.

  نماد حباب گفتار را در زیر پست خود انتخاب کنید تا بخش نظرات باز شود. سپس نظری را که می خواهید پین کنید پیدا کنید.

  در Android: نظر را انتخاب کنید و نگه دارید تا نوار ابزار در بالای صفحه ظاهر شود.

  در iPhone: روی کامنتی که می‌خواهید نمایش داده شود، انگشت خود را به سمت چپ بکشید.

  برای پین کردن نظر ، نماد بند انگشتی (یا نماد پین فشاری ) را انتخاب کنید.

وقتی برای اولین بار سعی می‌کنید نظری را پین کنید، یک پیام تأیید ظاهر می‌شود که در آن اصول اولیه این ویژگی توضیح داده می‌شود.

برای ادامه، پین نظر را انتخاب کنید. اکنون نظر در کنار نام شخص پین شده خواهد بود.

نحوه برداشتن پین نظر در اینستاگرام

با ظاهر شدن کامنت های بیشتر در پست اینستاگرام شما، ممکن است نظر خود را تغییر دهید و نظرات جدیدی را که می خواهید بیشتر از هر چیز دیگری نمایش دهید انتخاب کنید. خوشبختانه، برداشتن پین نظرات در اینستاگرام به همین سادگی است.

برای برداشتن پین نظر در اینستاگرام، پست و نظر مورد نظر را پیدا کنید و نماد پین را انتخاب کنید.

پنجره پاپ آپ Unpin comment ظاهر می شود. برای تایید، Unpin را انتخاب کنید.

چگونه کامنت های اینستاگرام خود را مدیریت کنیم

در حالی که نظرات پین شده برای جلب توجه فالوورهای شما به یک لینک خاص، سوال، یا بخشی از اطلاعات مهم عالی هستند، شما فقط تعداد محدودی از نظراتی را که می توانید پین کنید، دریافت می کنید. علاوه بر این، اگر حساب شما مملو از نظرات منفی یا توهین آمیز است، نگه داشتن یک نظر مثبت در بالای بخش نظرات مشکل را حل نمی کند.

اگر می‌خواهید محتوای رسانه‌های اجتماعی خود را دقیق‌تر مدیریت کنید، در اینجا چند گزینه دیگر وجود دارد که اینستاگرام برای کنترل نظراتی که افراد در پست‌های شما می‌بینند، ارائه می‌کند. برای مدیریت کامنت هایی که در اینستاگرام دریافت می کنید مراحل زیر را دنبال کنید.

  اینستاگرام را باز کنید و وارد حساب کاربری خود شوید.

  به بخش نظرات یکی از پست های خود بروید.

  در بخش نظرات، نماد سه نقطه عمودی را در گوشه سمت راست بالای صفحه انتخاب کنید تا به کنترل‌های نظر دسترسی داشته باشید.

  گزینه های کنترلی مختلفی را خواهید دید که به دو بخش تقسیم شده اند: برای همه پست ها و برای این پست .

از اینجا، می‌توانید با انتخاب خاموش کردن نظر دادن، همه نظرات (برای پست انتخاب شده) را غیرفعال کنید.

همچنین می توانید تنظیمات نظرات خود را ویرایش کنید تا نظرات توهین آمیز را از پست های خود پنهان کنید. برای انجام این کار، Hide more comments را انتخاب کنید، سپس هم Hide comments و Advanced comment filtering را فعال کنید. در همین بخش گزینه‌ای برای پنهان کردن درخواست‌های پیام حاوی هرزنامه، کلاهبرداری یا هر نوع محتوای توهین‌آمیز وجود دارد.

اگر می‌خواهید قدمی فراتر بردارید، مدیریت کلمات و عبارات سفارشی را انتخاب کنید. در این بخش می‌توانید کلمات، عبارات و حتی ایموجی‌های خاصی را اضافه کنید که الگوریتم اینستاگرام آن‌ها را از قسمت نظرات شما حذف می‌کند.

در نهایت، شما فقط می توانید نظراتی را که دوست ندارید از پست های خود حذف کنید و کاربرانی را که آنها را ترک کرده اند محدود یا مسدود کنید.

انتخاب کنید کدام نظرات در بالا بماند

کامنت‌های پین‌شده جدیدترین آپشن های ی هستند که به کاربران اینستاگرام کنترل بیشتری روی حساب‌هایشان می‌دهند. یاد بگیرید که چگونه از این ویژگی به نفع خود استفاده کنید تا بیشترین استفاده را از آن ببرید.

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *