اخبار

نحوه نمایش آینه در Roku

صفحه اصلی Roku روی تلویزیون باز می شود
هانا استرایکر / How-To Geek

Screen Mirroring را در Roku با رفتن به Settings > System > Screen Mirroring > Screen Mirroring Mode فعال کنید. سپس از دکمه "Connect" یا "Cast" ویندوز از تنظیمات سریع یا Action Center استفاده کنید.

تلویزیون‌های Roku از محبوب‌ترین دستگاه‌های پخش جریانی هستند. در حالی که آنها مانند Google Chromecast نام "cast" ندارند، می توانید از تلفن Android، رایانه شخصی Windows، iPhone، iPad یا Mac خود به دستگاه پخش جریانی Roku ارسال کنید.

انعکاس صفحه Roku همراه با استاندارد باز Miracast که در ویندوز 10، ویندوز 11 و اندروید تعبیه شده است، کار می کند. برای آیفون، آیپد و مک، می‌توانیم از Apple AirPlay خوب قدیمی استفاده کنیم. بیایید به آن برسیم.

نحوه فعال کردن Roku Screen Mirroring

Roku screen mirroring باید به طور پیش فرض فعال باشد، اما می توانیم با رفتن به Settings > System > Screen Mirroring > Screen Mirroring Mode را دوباره تحلیل کنیم. می‌توانید انتخاب کنید که هر بار از شما خواسته شود که انعکاس صفحه نمایش داده شود یا همیشه اجازه دهید.

گزینه های آینه کاری صفحه Roku.

هنگامی که انعکاس صفحه را فعال کردید، می‌توانیم آن را با یک دستگاه Windows یا Android استفاده کنیم. تنظیمات AirPlay در بخش جداگانه ای از تنظیمات قرار دارند.

نحوه ارسال به Roku TV از اندروید

برای انعکاس صفحه اندروید به Roku به دستگاهی نیاز دارد که از Miracast پشتیبانی کند—بیشتر دستگاه‌های Android از Miracast پشتیبانی می‌کنند، به جز تلفن‌های Google Pixel. اگرچه احتمالاً "Miracast" نامیده نمی شود. تولید کنندگان از تعدادی نام مختلف استفاده می کنند:

نمای هوشمند

اتصال سریع

اشتراک هوشمند

AllShare Cast

صفحه نمایش بی سیم

آینه سازی نمایشگر

HTC Connect

پخش صفحه نمایش

ابتدا، یک یا دو بار – بسته به دستگاهتان – از بالای صفحه به پایین بکشید و دکمه Miracast را انتخاب کنید. در این مورد (سامسونگ) برچسب "نمای هوشمند" دارد. ممکن است لازم باشد دکمه را به پانل تنظیمات سریع اضافه کنید.

روی دکمه «نمای هوشمند» ضربه بزنید.

یک منو با دستگاه‌های متصل به همان شبکه Wi-Fi که شما استفاده می‌کنید ظاهر می‌شود. Roku خود را انتخاب کنید.

Roku <a href= را انتخاب کنید." width="447" height="315" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">

روی «شروع کن» در پاپ آپ تأیید ضربه بزنید.

روی «شروع کن» ضربه بزنید.

یک پیام در امتداد پایین صفحه Roku ظاهر می شود که از شما اجازه می خواهد (اگر هنگام فعال کردن Screen Mirroring این انتخاب را انجام داده باشید).

اجازه دادن <a href= به انعکاس روی صفحه نمایش" width="731" height="99" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">

اکنون صفحه اندروید خود را در Roku خواهید دید! برای متوقف کردن انعکاس صفحه، دکمه اعلان یا شناور را انتخاب کنید و روی «قطع اتصال» ضربه بزنید.

از Smart View جدا شوید.

خوشبختانه اکثر دستگاه های اندرویدی از Miracast پشتیبانی می کنند. به طرز آزاردهنده‌ای، گوگل این ویژگی را در دستگاه‌های پیکسل لحاظ نمی‌کند، احتمالاً به جای آن ویژگی «Chromecast داخلی» خود را اعمال می‌کند.

نحوه ارسال از ویندوز به Roku

می‌توانید با ابزار داخلی «Connect» از تنظیمات سریع ویندوز 11 یا «Action Center» در ویندوز 10 به Roku از ویندوز ارسال کنید. این فرآیند اساساً در هر دو نسخه ویندوز یکسان است، فقط در مکان‌های مختلف یافت می‌شود. .

ابتدا روی نماد شبکه کلیک کنید تا تنظیمات سریع در ویندوز 11 یا نماد Action Center در ویندوز 10 باز شود.

تنظیمات سریع یا Action Center <a href= را باز کنید." width="530" height="188" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">

در مرحله بعد، روی کاشی "اتصال" یا "ارسال" کلیک کنید. اگر از یک مانیتور خارجی استفاده می کنید، احتمالاً "نمایش سیمی" را نشان می دهد. ممکن است برای گفت ن کاشی نیاز به ویرایش تنظیمات سریع یا Action Center داشته باشید.

اکنون Roku خود را از فهرست دستگاه های موجود در شبکه خود انتخاب کنید.

Roku خود <a href= را از فهرست دستگاه های موجود انتخاب کنید." width="527" height="241" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">

یک پیام در امتداد پایین صفحه Roku ظاهر می شود که از شما اجازه می خواهد (اگر هنگام فعال کردن Screen Mirroring این انتخاب را انجام داده باشید).

اجازه دادن <a href= به انعکاس روی صفحه نمایش" width="731" height="99" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">

ویندوز به شما امکان می دهد از Roku اساساً به عنوان یک مانیتور اضافی استفاده کنید. پس از اتصال، منوی ویندوز به شما گزینه "تکراری" (آینه صفحه)، "Extend" یا "Second Screen Only" را در اختیار شما قرار می دهد.

نحوه استفاده <a href= از صفحه نمایش Roku را انتخاب کنید." width="732" height="461" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">

این تمام چیزی است که وجود دارد! فقط کافی است دوباره روی کاشی در تنظیمات سریع یا مرکز اقدام کلیک کنید تا ارسال محتوا متوقف شود. این یک ویژگی بسیار نرم است، و جالب است که چگونه می‌توانید از Roku به عنوان یک مانیتور اضافی در صورت تمایل استفاده کنید.

نحوه AirPlay در Roku

دستگاه‌های Roku دارای پشتیبانی داخلی AirPlay هستند و با رفتن به تنظیمات > Apple AirPlay و HomeKit می‌توانید آن را راه‌اندازی کنید. پس از آن، می‌توانید آن را فعال کرده و برخی از تنظیمات را تغییر دهید - مانند اینکه چند وقت یکبار نیاز به پین ​​برای اتصال دارید.

سپس برای انعکاس آیفون به Roku، می‌توانید روی نماد AirPlay در هر جایی که ظاهر می‌شود ضربه بزنید - مانند برنامه Photos.

AirPlay در Share Sheet و Roku در فهرست

یا می توانید با استفاده از دکمه "Screen Mirroring" در مرکز کنترل، آیفون را به Roku آینه کنید.

روی دکمه Screen Mirroring در مرکز کنترل ضربه بزنید و Roku <a href= را انتخاب کنید." onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">

اگر در اکوسیستم اپل زندگی می کنید، دستگاه های Roku عالی هستند. به همان اندازه که با Apple TV یا استفاده از AirPlay با دیگر مک‌ها کار می‌کند، یکپارچه کار می‌کند.

مرتبط: نحوه استفاده از AirPlay در Roku


همیشه خوب است که بتوان یک صفحه نمایش کوچکتر را به یک صفحه نمایش بزرگتر فرستاد. این کار با دستگاه‌های پخش جریانی Roku نیز امکان‌پذیر است. می‌توانید همین کارها را با Chromecast و Windows یا Android نیز انجام دهید.

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *