متن خبر

نحوه فعال کردن نمای پروفایل در TikTok

نحوه فعال کردن نمای پروفایل در TikTok

اخبارنحوه فعال کردن نمای پروفایل در TikTok
شناسهٔ خبر: 267036 -
خبرکاو:

شخصی <a href= که یک آیفون با TikTok باز در دست دارد." width="1920" height="1080">
هانا استرایکر / How-To Geek

برای فعال کردن نماهای نمایه، نمایه TikTok خود را باز کنید، روی منوی همبرگر ضربه بزنید و به Settings and Privacy > Privacy > Profile Views بروید. گزینه "نمایش تاریخچه نمایه" را روشن کنید و سپس می توانید بازدیدکنندگان نمایه خود را با مراجعه به Inbox > نمایه ها مشاهده کنید.

با روشن کردن نمایه‌های نمایه، می‌توانید ببینید چه کسی نمایه TikTok شما را مشاهده کرده است. فعال کردن این ویژگی همچنین به این معنی است که دیگران می توانند ببینند که شما از نمایه آنها بازدید کرده اید. بیایید ببینیم چگونه می‌توان این ویژگی را در برنامه TikTok در آیفون، آی‌پد و تلفن اندرویدی خود روشن (و خاموش) کرد.

آیا می توانید ببینید چه کسی نمایه TikTok شما را مشاهده کرده است؟

بله، می‌توانید با روشن کردن گزینه نمایه‌های نمایه کاملاً ببینید چه کسی نمایه TikTok شما را مشاهده کرده است. با این حال، برای فعال کردن این ویژگی، باید حداقل الزامات آن را برآورده کنید.

برای فعال کردن نمایش پروفایل، باید حداقل 16 سال یا بیشتر و کمتر از 5000 دنبال کننده داشته باشید. اگر به دلیل اینکه هنگام ایجاد حساب خود تاریخ تولد را اشتباه وارد کرده اید، این شرایط را ندارید، می توانید سن خود را در TikTok تغییر دهید.

پس از فعال کردن نماهای نمایه، فقط افرادی را خواهید دید که در 30 روز گذشته از نمایه شما بازدید کرده اند. همچنین نمی توانید هر بازدیدکننده ای را ببینید. کاربران باید گزینه نمایه نمایه را در حساب خود فعال کرده باشند تا در صفحه سابقه شما ظاهر شوند. همچنین به این معنی است که وقتی این ویژگی را روشن می‌کنید، در سابقه بازدید نمایه آن‌ها ظاهر می‌شوید، پس حریم خصوصی خود را در حین ادامه در نظر داشته باشید.

نحوه فعال کردن نمای پروفایل در TikTok

برای فعال کردن نماهای نمایه، برنامه TikTok را در تلفن خود راه اندازی کنید، سپس «Profile» را در گوشه پایین سمت راست انتخاب کنید.

روی «نمایه» در پایین ضربه بزنید.

در صفحه نمایه، در گوشه سمت راست بالا، روی منوی همبرگر (سه خط افقی) ضربه بزنید و «تنظیمات و حریم خصوصی» را انتخاب کنید.

"تنظیمات و حریم خصوصی" <a href= را انتخاب کنید." width="730" height="463" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">

"Privacy" را انتخاب کنید.

"حریم خصوصی" <a href= را انتخاب کنید." width="730" height="457" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">

به پایین بروید و "نمایش های نمایه" را انتخاب کنید.

"نمایش های نمایه" <a href= را انتخاب کنید." width="730" height="372" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">

گزینه "نمایه نمایه سابقه" را تغییر دهید.

«سابقه مشاهده نمایه» <a href= را روشن کنید." width="730" height="411" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">

مطالب مرتبط: نحوه اجرای زنده در TikTok

چگونه ببینید چه کسی نمایه TikTok شما را مشاهده کرده است

برای اینکه ببینید چه کسی نمایه شما را مشاهده کرده است، TikTok را در تلفن خود راه اندازی کنید و "صندوق ورودی" را در نوار پایین انتخاب کنید.

روی «صندوق ورودی» در پایین ضربه بزنید.

در صفحه «صندوق ورودی»، روی «نماهای نمایه» ضربه بزنید.

"نمایش های نمایه" <a href= را انتخاب کنید." width="730" height="441" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">

فهرست ی از افرادی که در 30 روز گذشته از نمایه شما بازدید کرده اند ظاهر می شود. توجه داشته باشید که کاربرانی که سابقه مشاهده نمایه را در حساب خود خاموش کرده اند، در این فهرست ظاهر نمی شوند، حتی اگر از صفحه نمایه شما بازدید کرده باشند.

مشاهده بازدیدکنندگان نمایه TikTok.

مرتبط: نحوه گزارش ویدیوها، حساب‌ها و نظرات در TikTok

نحوه غیرفعال کردن نمای پروفایل در TikTok

برای غیرفعال کردن نماهای نمایه (به طوری که در صفحه سابقه نمایه دیگران ظاهر نشوید و همچنین صفحه سابقه خود را غیرفعال کنید)، TikTok را راه اندازی کنید و «Profile» را در پایین انتخاب کنید.

روی «نمایه» در پایین ضربه بزنید.

در گوشه بالا سمت راست، روی منوی همبرگر (سه خط افقی) ضربه بزنید و «تنظیمات و حریم خصوصی» را انتخاب کنید.

"تنظیمات و حریم خصوصی" <a href= را انتخاب کنید." width="730" height="463" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">

به Privacy > Profile Views بروید.

"نمایش های نمایه" <a href= را انتخاب کنید." width="730" height="372" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">

«سابقه مشاهده نمایه» را خاموش کنید.

«سابقه مشاهده نمایه» <a href= را غیرفعال کنید." width="730" height="405" onload="pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);" onerror="this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);">

و این ویژگی اکنون غیرفعال است. در حالی که از حریم خصوصی خود محافظت می کنید، ممکن است بخواهید نحوه پاک کردن سابقه تماشای TikTok یا حذف کل حساب TikTok خود را نیز بیاموزید.

چرا در TikTok مشاهده نمایه ندارم؟

ممکن است دلایلی وجود داشته باشد که حتی پس از فعال کردن این ویژگی، هیچ کاربری را در صفحه سابقه نمایه خود مشاهده نکنید.

یکی این است که شما کمتر از 16 سال سن دارید و/یا بیش از 5000 دنبال کننده دارید. در این صورت، TikTok به هیچ وجه به شما اجازه نمی‌دهد سابقه بازدید از نمایه خود را ببینید. دلیل دیگر ممکن است این باشد که در 30 روز گذشته کسی به نمایه شما دسترسی نداشته است.

سومین دلیل احتمالی این است که کاربرانی که از نمایه شما بازدید کرده‌اند، گزینه views نمایه را در حساب خود روشن نکرده‌اند. در این صورت، آنها در صفحه تاریخچه شما ظاهر نمی شوند. می‌توانید با درخواست از شخصی که می‌شناسید (و قطعاً بازدیدهای نمایه را فعال کرده است) تحلیل کنید که آیا این ویژگی کار می‌کند یا خیر تا نمایه شما را تحلیل کند و سپس ببینید که آیا آنها در صفحه سابقه شما ظاهر می‌شوند یا خیر.

و به این ترتیب متوجه می‌شوید چه کسی شما را در TikTok تحلیل کرده است. بسیار مفید!

مرتبط: نحوه تنظیم مجدد الگوریتم TikTok

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است