سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

نحوه فعال کردن اسکرول خودکار در TikTok

TikTok ماه‌هاست که با مکانیک اسکرول خودکار آزمایش می‌کند و به شما امکان می‌دهد تا TikTok را هندزفری تماشا کنید. برای استفاده از ویژگی اسکرول خودکار، یک ویدیو را در صفحه «برای شما» TikTok نگه می‌دارید - مشابه زمانی که می‌خواهید یک ویدیو را دوباره ارسال کنید - و روی دکمه اسکرول خودکار کلیک کنید. فید شما اکنون به‌طور مستقل و بدون نیاز به برداشتن انگشتتان، روی ویدیوها تند تند می‌زند. با این حال، اگر روی یک پست عکس قرار بگیرید، ...

TikTok ماه‌هاست که با مکانیک اسکرول خودکار آزمایش می‌کند و به شما امکان می‌دهد تا TikTok را هندزفری تماشا کنید.

برای استفاده از ویژگی اسکرول خودکار، یک ویدیو را در صفحه «برای شما» TikTok نگه می‌دارید - مشابه زمانی که می‌خواهید یک ویدیو را دوباره ارسال کنید - و روی دکمه اسکرول خودکار کلیک کنید. فید شما اکنون به‌طور مستقل و بدون نیاز به برداشتن انگشتتان، روی ویدیوها تند تند می‌زند. با این حال، اگر روی یک پست عکس قرار بگیرید، پیمایش متوقف می‌شود تا زمانی که تمام عکس‌ها را بکشید.

برای خاموش کردن این ویژگی، دوباره صفحه گوشی خود را نگه دارید و «پیمایش دستی» را انتخاب کنید.

از آنجایی که پیمایش خودکار هنوز در حال آزمایش است، این ویژگی فقط برای تعداد معینی از کاربران TikTok در دسترس است. پیمایش خودکار TikTok در میان کاربران بسیار درخواست شده است، به طوری که بسیاری به دنبال هک آنلاین هستند تا تجربه مشاهده روزانه TikTok خود را کارآمدتر کنند. به عنوان مثال، می‌توانید به تنظیمات آیفون خود بروید، کنترل صوتی را فعال کنید و فرمانی ایجاد کنید که وقتی عبارت دلخواه خود را می‌گویید، انگشت خود را روی صفحه به سمت بالا بکشید.

این قابلیت از راه یوتیوب پیروی می کند که در سال 2014 یک ویژگی پخش خودکار را آزمایش کرد.

خبرکاو