سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

نحوه تماشای آنلاین Feud: Capote vs The Swans – سریال گلچین پر ستاره رایان مورفی را پخش کنید

(اعتبار تصویر: FX Networks) Feud: Capote vs. The Swans را به صورت آنلاین تماشا کنید بینندگان آمریکایی می توانند Feud: Capote vs. The Swans را به صورت زنده در کانال خطی FX یا از طریق یک سرویس OTT مانند Sling TV تماشا کنند. از طرف دیگر، قسمت‌ها را یک روز بعد در Hulu تماشا کنید. در کانادا، این سریال از FX Now پخش می شود، در حالی که استرالیایی ها می توانند آن را از ...
نائومی واتس در نقش بیب پیلی در فیلم Capote vs The Swans
(اعتبار تصویر: FX Networks)

Feud: Capote vs. The Swans را به صورت آنلاین تماشا کنید

بینندگان آمریکایی می توانند Feud: Capote vs. The Swans را به صورت زنده در کانال خطی FX یا از طریق یک سرویس OTT مانند Sling TV تماشا کنند. از طرف دیگر، قسمت‌ها را یک روز بعد در Hulu تماشا کنید. در کانادا، این سریال از FX Now پخش می شود، در حالی که استرالیایی ها می توانند آن را از طریق Binge یا Foxtel Now پخش کنند. تاریخ انتشار در بریتانیا هنوز اعلام نشده است.

در حال حاضر خارج از کشور هستید؟ از VPN برای تماشای آنلاین Feud: Capote vs. The Swans از هر کجا استفاده کنید .

نحوه تماشای Feud: Capote vs. The Swans
تاریخ انتشار: چهارشنبه 31 ژانویه
کانال تلویزیونی: FX
پخش جریانی: Sling TV (US) | Hulu (ایالات متحده) | FX Now (CA) | Foxtel Now / Binge (AU) | دیزنی پلاس (بریتانیا)
از ExpressVPN استفاده کنید

Feud: Capote vs. The Swans: preview

مجموعه گلچین برنده جایزه رایان مورفی شامل بازیگرانی متشکل از نائومی واتس، دمی مور، کالیستا فلوکهارت، مولی رینگوالد و کلوئی سوینی است. مجموعه هشت قسمتی FX متوجه می شود که نویسنده سرشناس ترومن کاپوتی (تام هالندر) به اعتماد افراد جامعه رده بالای خود خیانت می کند - تصمیمی که او به زودی از آن پشیمان می شود. برای نحوه تماشای آنلاین Feud: Capote vs. The Swans از هر کجا که هستید، در زیر بخوانید.

مجموعه گلچین Feud که توسط مورفی، جاف کوهن و مایکل زم ساخته شد، در سال 2017 آغاز به کار کرد و با بازی Feud: Bette and Joan شروعی انفجاری داشت. با بازی جسیکا لانژ و سوزان ساراندون در نقش اسطوره های هالیوود، جوآن کرافورد و بت دیویس، تصویری جذاب از رابطه سرسختانه، احترام حرفه ای بیزار کننده و بدرفتاری دوگانه توسط ماشین هالیوود بود.

7 سال گیج کننده بدون پیگیری گذشت. اما حالا بالاخره انتظار به پایان رسید. طرفداران درام‌های تلویزیونی که در آن یک بازیگر فهرست A رقابت‌های تلخ افراد مشهور و ثروتمند را زنده می‌کند، در ابر 9 در حال تماشای کاپوتی علیه قوها خواهند بود.

بر اساس کتاب پرفروش «زنان کاپوتی: داستان واقعی عشق، خیانت، و آواز قو برای یک دوره» نوشته لارنس لیمر، فصل دوم فئود، رفتار رسوایی کاپوتی با دوستان اجتماعی اش در نیویورک را به تصویر می کشد که با محبت «قوها» نامیده می شود. او در نقش اعتراف‌گر و محرم، زندگی خصوصی آن‌ها را در «لا کوت باسک 1965» تخیلی‌اش فاش کرد. متعاقباً او را از محافل بالای جامعه که هوس می کرد بیرون کردند.

فیلم Feud که توسط جان رابین بایتز نوشته شده و توسط نویسنده مستقلی مانند گاس ون سنت (میلک، ویل هانتینگ خوب) و جنیفر لینچ کارگردانی شده است، وعده می دهد که پرتره ای جذاب از ثروت، انتقام و سقوط غم انگیز نویسنده مشهور باشد.

راهنمای ما در زیر نحوه تماشای آنلاین Capote vs The Swans را در حال حاضر و از هر کجای دنیا توضیح می دهد.


پرچم آمریکا

نحوه تماشای Feud: Capote vs. The Swans به صورت آنلاین در ایالات متحده

نحوه تماشای Feud: Capote vs. The Swans به صورت آنلاین از خارج از کشورتان

اگر در زمان پخش Feud: Capote vs. خوشبختانه، یک راه حل آسان وجود دارد.

دانلود VPN به شما امکان می دهد بدون توجه به جایی که هستید به صورت آنلاین پخش جریانی داشته باشید. این یک نرم‌افزار ساده است که آدرس IP شما را تغییر می‌دهد، به این معنی که می‌توانید به محتوای درخواستی یا تلویزیون زنده دسترسی داشته باشید، درست مثل اینکه در خانه هستید.

از VPN برای تماشای Feud: Capote vs. The Swans از هر کجا استفاده کنید.

پرچم کانادا

نحوه تماشای Feud: Capote vs. The Swans به صورت آنلاین در کانادا

پرچم انگلستان

آیا می توانم Feud: Capote vs. The Swans را به صورت آنلاین در بریتانیا تماشا کنم؟

پرچم استرالیا

نحوه تماشای Feud: Capote vs. The Swans به صورت آنلاین در استرالیا

تریلر Feud: Capote vs. The Swans

راهنمای قسمت Feud: Capote vs. The Swans

قسمت 1 - "خلبان": چهارشنبه 31 ژانویه

قسمت 2 - "آب یخ در رگهای آنها": چهارشنبه 31 ژانویه

قسمت 3 - "Masquerade 1966": چهارشنبه 7 فوریه

قسمت 4 - "این غیرممکن است": چهارشنبه 14 فوریه

قسمت 5 - "زندگی مخفی درونی قوها": چهارشنبه 21 فوریه

قسمت 6 - TBA: چهارشنبه، 28 فوریه

قسمت 7 - TBA: چهارشنبه 6 مارس

قسمت 8 - TBA: چهارشنبه، 13 مارس

دانیل پتمن یک نویسنده مستقل است که مقالاتی را در سراسر طیف فرهنگی برای مجلاتی مانند Aesthetica، Photomonitor، The Brooklyn Rail و This is Tomorrow تولید می کند. او همچنین خدمات متن نویسی را به متصدیان و هنرمندان فردی در سراسر جهان ارائه می دهد و آثاری نیز در سطح بین المللی منتشر شده است. ژانر فیلم مورد علاقه او ترسناک است (Scream 5 را بیاورید!) و هرگز از گوش دادن به Absolute 80s در رادیو خسته نمی شود.

خبرکاو